Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjen ezzel az emberlánya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjen ezzel az emberlánya?

Figyelt kérdés

A páromra skypeon ráírt egy külföldi lány aki már az első üzenetei között a szerelmet emlegette,nyilván nagy volt az öröm a párom részéről mert így legalább használhatta nyelvtudását.De egyre érdeklődőbb lett a csaj,azóta naponta beszélnek,mindennap küld neki képet magáról és videóchateltek is..hogy biztosan tudja,nem kamu a másik fél.Persze,én ezen kibuktam és azóta folytonos a bizalmatlanságom,gyanakvásom rá,este lefekvés előtt még én mellette fekszem órákig beszél vele sokszor elfordulva tőlem..olyankor szoktam vele vitát kezdeményezni amire mindig azt mondja hogy bízzak benne,és hogy ez nem komoly,nem megcsalás és ne kezdjem megint..de én úgy érzem ha valaki a párja mellett ilyen intenzíven reagál arra ha hirtelen megrezzen a telefonja..az szarügy.A csaj régiségkereskedőnek vallja magát állítólag időnként afrikába meg emiatt..tegnap is állítólag onnan írt és állítólag fegyveresek kirabolták a bank előtt ezért a páromtól akivel 3 hete beszélnek..pénzügyi segítséget kért..persze ő nemet mondott..de én a kezdetektől azt érzem hogy van valami ami hibádzik..az emberfiára nem ír csak úgy rá egy bombázó csaj aki intelligens is és mindennap képet küld,mindenáron egy magyar pasit akar..mert hogy igen,olyat is írt neki hogy szívesen idejönne csak a páromért...és nem hazudja azt hogy kirabolták és pénz kell neki..pedig a webkamerából ítélve amit csak a párom látott persze..valós a csaj.

Nehéz a helyzetem,tegnap már ott voltam hogy azt mondtam a pasimnak hogy részemről vége...mire ő kibukott hogy őt ezekszerint mindenki csak át akarja verni..hozzáteszem alig aludt 3 órát..a csaj folyton nyomta az üzenetekkel hogy "jaj ha ő nem küld pénzt akkor mit fog csinálni,hisz kirabolták?" Amikor anyósomnak meséltem ezt a dolgot aki velünk él,ő is elmondta hogy szokta neki mutogatni a képeket de ő mindig kérdőre vonja a fiát hogy..igen,ez egy csaj..de mi lesz a szerelmeddel akivel együttélsz? Erre pedig persze hogy az a válasz hogy ez csak szórakozás..ugyanakkor azzal is megnyugtatott hogy ez biztosan csak egy múló szeszély..és egy pillanatra így is éreztem amikor a párom megjegyezte hogy lehet véget vet ennek a virtuális valaminek mert kezdi érezni az átverés szagát..persze azóta ugyanúgy beszél vele..még most is írt neki munka előtt..

Mit tegyek ilyen helyzetben,a sok kibukás,a téma átbeszélése már meg volt de még is ragaszkodik ahhoz hogy "ő csak ír,nyelvet tanul"...



2017. szept. 20. 06:09
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Na meg kicsit gyanús hogy egy randioldalra hivatkozva jelölte be a páromat,de szó sem esett arról hogy melyik oldalon találta meg.Köszönöm,a válaszokat..nehéz lesz újra erről beszélni..mindennap ez a téma most már..de igazatok van,le kell zárni a dolgot.

Köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 20. 08:28
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Felelmetes, hogy ennek a kb. mindenhol reklamozott atveresnek meg van olyan hulye, aki bedol es el is hiszi... nem azert nem lennek vele egyutt, mert ezzel a csajjal beszel, hanem mert ekkora szanalmas luzer, hogy ilyeneket benyal :"D
2017. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

A parod bunko es ostoba is. A lany CSAK a penz miatt beszelget vele, ha meg ennel is fajankobb lenne a pasid, akkor meg fizetett is volna neki. Ez egy bevett modszer, nem is ertem h a parod nem hallott meg ilyenrol... Rajekozatlan lehet szegeny.


Nem is tudom melyik a kiabranditobb, az illetlensege vagy a butasaga, mindenesetre egyik sem olyan dolog, amit napi szinten szeretnek elviselni, vagy esetleg tovabborokiteni a gyerekeimre.

2017. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
azon gondolkodtam én mit csinálnék ilyen esetben és arra jutottam, hogyha kideríthető lenne hol folyik a kommunikáció és mi a nő elérhetősége, akkor ezt átadnám a szolgáltatónak ( facebook, google stb) és ha a nő pl amerikából kommunikál, akkor az fbi fog hamarosan egy látogatást tenni nála, de mindenképp megszüntetik a fiókját.
2017. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%
A párod helyében visszaírnék, hogy az alsógatya is tetoválva van rajta, úgyhogy, nemhogy adni nem tud, de még ő kérne repjegyre, hogy kiutazzon hozzá. Kíváncsi lennék, hogy a kis bombázó hány percig lenne még elérhető?
2017. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
84%
a párod rémesen naiv. És az meg számomra hihetetlen, hogy még őt védi. Az, hogy beszéltek skype-on csak azt jelenti, hogy tényleg egy nő akarja lehúzni a pénzét, és nem egy pasi. De sokan 'dolgoznak' ilyet, ezer meg ezer felvilágosító videó készült róla. Ettől függetlenül nekem ez már egy elég nagy törés lenne, hogy egy ilyen kis netes csaj miatt még te lettél leszólva, hogy túlreagálod. Nem reagálod túl, keressen mást akivel a nyelvet gyakorolhatja
2017. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Kérdező itt más a gond! Meletted fekszik és más nővel cseveg,flörtöl. A lehúzást hagyjuk megìrtàk okosabbak.Természetesen én is kapok gyenge google fordìtásu levelet orosz csajoktól.

Amúgy ha este rosszalkodik miért nem csábìtod el? Kis simogatás matatás bebújdz a takarója alá , ennek.pasi nem tud ellen àllni... egy kiadós menet után vagy bealszik vagy téged ölel ahelyett hogy ìrkàlna...Izgalom hevében(és hogy ne rezegjen) bedobnám àgy alá párna alà stb azt a fránya telefont...

2017. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
8%
Kapcsolatnak egy ideje vége már. Gyakoroljatok szerelmet, vagy úúgy is vége lesz egyszer. S vójában már ki tudja mióta van vége.
2017. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
A csaj természetesen azt is írta egyszer neki hogy fizetné a repjegyet ha a párom utazna ki..ez így még zavaros nekem.Az első pillanatól kezdve rossz érzéseket kelt bennem ez a dolog és annyira szeretném ha vége lenne ennek a lelki tortúrának.
2017. szept. 20. 09:58
 20/33 anonim ***** válasza:
88%

"csaj természetesen azt is írta egyszer neki hogy fizetné a repjegyet"


Már nem azért, de ti milliomosok vagytok? Mert ha fizetné a repülőjegyet akkor neki ez a pár százezer morzsának számítana, és akkor nem kért volna anyagi támogatást ki tudja milyen értékben a csávódtól.

Ha csak nem milliókról lenne szó.

Mondjuk ez az egész kérdés több sebből is vérzik, erősen kamu szaga van.

2017. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!