Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjen ezzel az emberlánya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjen ezzel az emberlánya?

Figyelt kérdés

A páromra skypeon ráírt egy külföldi lány aki már az első üzenetei között a szerelmet emlegette,nyilván nagy volt az öröm a párom részéről mert így legalább használhatta nyelvtudását.De egyre érdeklődőbb lett a csaj,azóta naponta beszélnek,mindennap küld neki képet magáról és videóchateltek is..hogy biztosan tudja,nem kamu a másik fél.Persze,én ezen kibuktam és azóta folytonos a bizalmatlanságom,gyanakvásom rá,este lefekvés előtt még én mellette fekszem órákig beszél vele sokszor elfordulva tőlem..olyankor szoktam vele vitát kezdeményezni amire mindig azt mondja hogy bízzak benne,és hogy ez nem komoly,nem megcsalás és ne kezdjem megint..de én úgy érzem ha valaki a párja mellett ilyen intenzíven reagál arra ha hirtelen megrezzen a telefonja..az szarügy.A csaj régiségkereskedőnek vallja magát állítólag időnként afrikába meg emiatt..tegnap is állítólag onnan írt és állítólag fegyveresek kirabolták a bank előtt ezért a páromtól akivel 3 hete beszélnek..pénzügyi segítséget kért..persze ő nemet mondott..de én a kezdetektől azt érzem hogy van valami ami hibádzik..az emberfiára nem ír csak úgy rá egy bombázó csaj aki intelligens is és mindennap képet küld,mindenáron egy magyar pasit akar..mert hogy igen,olyat is írt neki hogy szívesen idejönne csak a páromért...és nem hazudja azt hogy kirabolták és pénz kell neki..pedig a webkamerából ítélve amit csak a párom látott persze..valós a csaj.

Nehéz a helyzetem,tegnap már ott voltam hogy azt mondtam a pasimnak hogy részemről vége...mire ő kibukott hogy őt ezekszerint mindenki csak át akarja verni..hozzáteszem alig aludt 3 órát..a csaj folyton nyomta az üzenetekkel hogy "jaj ha ő nem küld pénzt akkor mit fog csinálni,hisz kirabolták?" Amikor anyósomnak meséltem ezt a dolgot aki velünk él,ő is elmondta hogy szokta neki mutogatni a képeket de ő mindig kérdőre vonja a fiát hogy..igen,ez egy csaj..de mi lesz a szerelmeddel akivel együttélsz? Erre pedig persze hogy az a válasz hogy ez csak szórakozás..ugyanakkor azzal is megnyugtatott hogy ez biztosan csak egy múló szeszély..és egy pillanatra így is éreztem amikor a párom megjegyezte hogy lehet véget vet ennek a virtuális valaminek mert kezdi érezni az átverés szagát..persze azóta ugyanúgy beszél vele..még most is írt neki munka előtt..

Mit tegyek ilyen helyzetben,a sok kibukás,a téma átbeszélése már meg volt de még is ragaszkodik ahhoz hogy "ő csak ír,nyelvet tanul"...



2017. szept. 20. 06:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
7%
miért lenne kamuszaga?
2017. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam le,mert olyan zavaros hogy azt adja elő van pénze a következőben kirabolják aztán a páromtól kér..de mindegy,én sajnos nem kamuzok..durva hogy ilyenek megtörténhetnek.
2017. szept. 20. 10:53
 23/33 anonim ***** válasza:
Hát akkor húzzátok le ti a csajt.
2017. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
81%

1.: Ha a párom olyan hülye lenne,hogy ennek bedől akkor ép elméjűnek többet nem nézném.


2.: Ha mellettem (akár neten) más lányokkal flörtölne és előrebb helyezné őz,mint engem én nem maradnék vele.

2017. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"az szarügy." -írod, szerintem is.

Nem azért mert olyan buta, hogy le is fogják húzni (Nigériai csalásként is közismert),

hanem, mert egy ágyban veled szerelembe esik egy nővel -akár csaló, akár nem.

2017. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ő azért van veled, mert éppen te voltál kéznél, te jöttél össze. Most hogy talált egy fake álom nőt a neten, aki érdeklődik iránta, úgy érzi, simán eldobna téged, mert az a csaj szebb és többet tud nyújtani. Két szék közé fog esni... :D
2017. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben szakítanék, mert mindegy, hogy kamu-e vagy sem, de totál megaláz és hülyét csinál belőled. Ha szórakozgatni akar, szórakozzon szingliként.
2017. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
82%
Most szemét leszek , te is és a párod is retardáltak vagytok. Te azért mert ezt eltűröd , párod mert elhiszi amit a csaj mond ,és mert egyáltalán szóba áll vele!
2017. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Én kidobnám a páromat, mert gyakorlatilag - ha fizikálisan nem is - megcsal azzal a csajjal.


Ugrik, mikor ő ír, mellőled is, intimitás nuku, csak a telefon... áh, én ezt nem tűrném el tőle.

2017. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Van azóta valami fejlemény?
2017. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!