Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők, hogy nekik gyakorlatilag semmit sem kell tenniük egy párkapcsolatért?

Figyelt kérdés

Szexre szerintem egy nő gyakorlatilag 24 órán belül találna vállalható alanyt. Párkapcsolatra, ha egy kicsit ügyes vagy szép, akkor szerintem maximum 1-2 hét (?).

Ha nem, akkor legyen egy hónap.


Társkeresőn szó szerint felregisztrál és vár és válogat.

Az életben ugyan ez, ha van ideje eljárkálni helyekre. A legtöbb szórakozóhelyre még csak fizetniük sem kell a belépőért, így aztán bemennek elvannak, szórakoznak, várnak, válogatnak. A piát fizetik nekik a jelöltek.

Aztán ha nem tetszik a rendszer, akkor otthagyják őket faképnél és kezdik előröl.


Haverom húga teljesen átlagos, persze tipikus ilyen mai liba, de ezt így ahogy leírtam szó szerint megteheti és meg is teszi. Amikor egyszer egyszer látok mellette egy srácot azok teljesen olyanok mintha a futószalagról léptek volna le. Mindegyik magas, enyhén izmos, jólfésült, izompóló szinte ugyan olyan ruhákba.

Van egy barátnője ennek a csajnak, az pedig határozottan ronda szerintem. Erősen túlsúlyos, ízléstelen ruhákba jár, de önkritikája az nulla. Hatalmas pofája is van cserébe és meg van róla győződve hogy nagyon humoros. Persze mondanom sem kell, hogy van mindig barátja neki is hasonló mint a másik csajnak.


Hogy a francba működhet ez így ? Mi történt a világgal ?

Én mint átlagos férfi képtelen vagyok egy rendes randit összeszedni, de ha ugyan ilyen szinten lennék nőként válogathatnék a jobbnál jobb pasik között.



#férfi #nő #kapcsolat #egyensúlyhiány
2017. szept. 27. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
83%

#30 vagyok

Igen, szeretek szeretkezni. Még mindig várom a választ, hogy mi jó lenne abban, hogy egy idegen húzogatja bennem a nemi szervét.

Nem arról van szó, hogy "jobb" kapcsolatban... Kb annyi köze van egymáshoz, mint egy fullextrás, gyönyörű, vadonatúj luxusautónak és egy szanaszét rohadt, életveszélyes, büdös, ezer éves, koszos kotlának. Utóbbi helyett inkább megyek gyalog...

SEMMI élvezet nincs abban számomra, hogy xy meg akar húzni.

A párom törekszik rá hogy jó legyen nekem, tudja hol és hogy érintsen meg, ismeri minden rezdülésem, tudja hogyan lenne épp jó, és utána összebújunk.

Ahhoz, hogy valami ki-be járjon bennem, elég egy vibrátor... Az önkielégítés, nem szeretkezés... Rohadtul semmi köze egymáshoz :D

Az a baj, hogy te teljesen elkeseredett vagy, és már bárki jó lenne neked... Ez egyébként borzalmas dolog. Halál komolyan ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust.

Egy kapcsolatot összehozni egy dolog, megtartani pedig egy másik. Ahhoz kell önismeret, önbizalom, és önbecsülés. Ezek alapvetőek, minden más csak ez után jöhet. Ezek nélkül is össze lehet hozni egy kapcsolatot, de csak fájdalmat fog okozni hosszú távon, és semmit nem fog érni.

Nagyon rossz a hozzáállásod.

2017. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
65%
Uristen, elolvastam az utolso kommented.... Vagy egy gyoker troll vagy, vagy mentalisan serult mert eltorzultan erzekeled a valosagot. Utobbi esetben a pszichologus helyett egy pszichiatert javasolnek - meg mindig rossz szandek nelkul.
2017. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
83%
El tudom képzelni hogy a hozzáállásod miatt nem vettek eddig emberszámba mert érzik rajtad az ellenséges hozzáállást.
2017. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:

#51 Igen mert ti a külső alapján azonnal elítéltek mindenkit nagyjából és szinte esélyt sem adtok neki hogy bizonyítson. Persze egyszerűbb is így, hisz úgyis van miből válogatni, a sült galamb előbb utóbb így is úgy is a szátokba repül.

Belsőre azért vannak igényeim, a külső annyit nem számít.

Biztos így van ehhez nem tudok hozzászólni mert sosem volt benne részem lásd első bekezdés...


#52 Mire gondolsz ?


#53 Szerintem nem vagyok ellenséges és mivel több mint 12 éve próbálok barátnőt szerezni szerintem ez teljesen érthető (?)

2017. szept. 28. 11:08
 55/65 anonim ***** válasza:
84%

#51 és #52 vagyok

Honnan veszed, hogy külső alapján szelektálok? Ha ennyire szeretnéd tudni, a párom elsőre abszolút nem fogott meg, sőt, két olyan külső jegye is volt, amit kizáró oknak hittem. Aztán mégis beleszerettem, ahogy megismertem.


"úgyis van miből válogatni"

Ja, végülis néha kapok farokfotót, meg "análba benne vagy?" kaliberű üzeneteket, fenomenális választék! :D Ja, meg volt még pár srác élőben, akik bepróbálkoztak, értsd: egyik a vállamon zokogott, hogy úgy nézek ki mint az exe, ezért jöjjek már össze vele, a másik egy darabig jó fej volt, aztán bedobta hogy adjam el neki az egyik használt bugyimat, és egész addig nem kattant le a témáról, amíg le nem tiltottam és kerülni nem kezdtem, volt aki berúgva hívogatott, volt aki közölte hogy a munkahelyem előtt fog várni, volt aki felhívott, hogy a ház előtt van, menjek ki (nem adtam meg neki a lakcímemet), volt aki talpig úriemberként viselkedett, aztán egyszer maradtam vele kettesben, egyből elkezdte erőszakosan leszedni rólam a pólót, volt az exem, aki romantikus verseket írt, kedves, hallgatag srác volt, velem meg ordítozott amiért szempillaspirált használok, mert hogy szerinte "kelletem magam" a pasiknak, volt egy srác aki odajött hozzám ismeretlenül azzal, hogy szerelmes belém.... folytassam? :D

Értem én, hogy "válogathatok", de ha beviszlek egy hentesüzletbe, ahol minden hús rohad, akkor megtisztelőnek érzed a lehetőséget, hogy válogathatsz?

Még mindig nem érted, hogy az egy dolog, hogy találok olyat könnyen, aki kapcsolatba kezd velem, de minek, ha nem jönnénk ki úgyse?


"#52 Mire gondolsz ? "

Mondjuk arra, hogy a pasik 10-20%-a csajozik, ez egyértelműen nem így van, szóval vagy kamu provokáló troll vagy, ezesetben gratulálok, vagy tényleg nem vagy képes érzékelni a valóságot, ez pedig komoly probléma, és 100% jószándékkal mondom, hogy kezdened kellene vele valamit.

2017. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
0%

Kezd érdekelni ez a felfogás,szívesen beszélgetnék veled.

Ha gondolod írj rám privátba.

2017. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
90%

Itt gyakorin írt egy srác, hogy "elhívnálak randizni de úgyse jönnél és vissza se fogsz írni, semmibe veszel mert ugyanolyan nő vagy mint a többi"... úgy, hogy semmi jelét nem adtam annak, hogy semmibe venném... ha te is így írsz nőkre (esetleg te voltál ez a srác), akkor ne csodálkozz semmin...:D


Gondolom nagyon levágós, hogy görcsösen akarsz nőt, és bárki jó neked. Mint amikor chateltem egy fiúval, aki elhalmozott bókokkal. Az egy dolog, hogy látja, hogy szép vagyok (számára), de olyanokat is mondott, amiket csak akkor tudhatsz, ha ismersz valakit, ő meg kb 15 perce tudott a létezésemről... Csak azért bókolt, hogy bevágódjon. Helyes fiú volt, arcilag is, testileg is, tett is érte, sportolt, nagy tervei voltak (saját cég alapítása), jól fizető állása, én mégis lekoptattam. Miért? Mert 20 percenként sírt egy sort, hogy mennyire egyedül érzi magát, lassan felköti magát annyira magányos, ha nem lesz pár napon belül nője akkor nincs értelme az életének, és hogy én lennék neki az ideális, mert nem küldtem el első pillanatban a kva anyjába... Hát, két nap után meguntam és megmondtam neki, hogy bocs, de nem leszek a barátnőd, mert nem engem szeretsz, hanem a szerelmet és a kényelmet. Én csak és kizárólag olyannal jövök össze, aki engem szeret.


Te ilyen nyomorultként ne csodálkozz, ha elhajtanak. Ha azt látnák, hogy egyedül is boldog vagy, csak örülnél, ha lenne egy barátnőd, akkor elmennének veled.

2017. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:

#57 Boldogtalannak nem mondanám magamat, csak rengeteg a szép nő a világban bármerre megyek beléjük botlok a városban és állandóan azt érzem, hogy mennyire értékelten vagyok mint férfi.


Egyébként pedig miért ne lehetnék boldogtalan ennyi elutasítás után ? Képzeld el egy pillanatra, hogy a férfiak 12 éven keresztül kerülnének téged, szó szerint egyik a másik után. Te is biztos nagyon boldog volnál...

2017. szept. 28. 15:40
 59/65 A kérdező kommentje:

#55 Itt sok nő állítja ezt a barátjával kapcsolatban.

Nem értem minek írtad le ezeket, egyfelől ijesztő, egyfelől kitüntető, hogy ennyien vágynak rád. Én mondjuk a felsoroltak közül egyiket sem csináltam még lehet ezért nem sikerült még soha semmi ?

Azt pedig azért nem tudod, hogy mennyire jönnétek ki, mert esélyt sem adsz nekik gondolom.


A legjobb pasik nyakán csüng a fiatal női állomány 16-28 éves kor között. Utána jön a gyerek, eltelik pár év, rájönnek a "felelősségteljes" szülők hogy ez nem egy, aztán szétmennek és ott van a korai 30as nő gyerekkel a nyakán. Ekkor kezdenek el átlagosabb férfiakkal is szóba állni mert a piaci értékük drámai módon leesik érhető okokból. Egy ilyen férfi tipikusan csak meg van tűrve és anyagi biztonságból van tartva a ház körül, de szerintem valódi szeretet és törődést nem kap a nőtől ami kicsit érhető hisz az ilyen nők a gyerekükkel törődnek igazán.

2017. szept. 28. 17:25
 60/65 anonim ***** válasza:
83%

Te tényleg egy beteg ember vagy. Eltorzultan látsz dolgokat és hímsoviniszta is vagy.

Tudod, én nő vagyok és g..ci ronda (így is szokták jellemezni az utcán, meg egyéb kedves szavakkal, pedig már 25 éves felnőtt nő vagyok). Ennek megfelelően szoktak velem bánni, semmibe vesznek és utálnak. Vannak olyan emberek is, akik ha megyek az utcán és szembejön velem, elfintorodik és röhög rajtam. Szóval hidd el, hogy nekem rosszabb.

Persze voltak pasijaim. Két-három exem, akik azért jártak velem, hogy az ő exeiket féltékennyé tegyék, utána közölték velem, hogy undorodtak tőlem szex közbe.

Valóban bárkit megkaphatok, ühüm ühüm. Tudod kik azok akiket érdekeltem szexuálisan? Ez durva lesz, de csak azért írom le, hogy k..vára fejezd be a hisztidet, mert vannak rosszabb sorsok is a tiednél, szóval a nevelőfaterom és a dédnagyapám. Jó, mi? Hurrá nekem, igazi nő vagyok.

És mindennek ellenére sem jövök ide sírni, hogy a pasiknak milyen jó, mert őket nem erőszakolják meg, nem kell félniük az utcán egyedül, bármit felvehetnek, meg lehetnek rondák is, mert őket nem bántják csak azért, mert csúnyák.

Szóval szedd össze magad apukám és fogd fel, hogy az hogy nincs nőd a te hibád is, és rohadtul nem ez az egyetlen egy cél van az életben....

2017. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!