Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők, hogy nekik gyakorlatilag semmit sem kell tenniük egy párkapcsolatért?

Figyelt kérdés

Szexre szerintem egy nő gyakorlatilag 24 órán belül találna vállalható alanyt. Párkapcsolatra, ha egy kicsit ügyes vagy szép, akkor szerintem maximum 1-2 hét (?).

Ha nem, akkor legyen egy hónap.


Társkeresőn szó szerint felregisztrál és vár és válogat.

Az életben ugyan ez, ha van ideje eljárkálni helyekre. A legtöbb szórakozóhelyre még csak fizetniük sem kell a belépőért, így aztán bemennek elvannak, szórakoznak, várnak, válogatnak. A piát fizetik nekik a jelöltek.

Aztán ha nem tetszik a rendszer, akkor otthagyják őket faképnél és kezdik előröl.


Haverom húga teljesen átlagos, persze tipikus ilyen mai liba, de ezt így ahogy leírtam szó szerint megteheti és meg is teszi. Amikor egyszer egyszer látok mellette egy srácot azok teljesen olyanok mintha a futószalagról léptek volna le. Mindegyik magas, enyhén izmos, jólfésült, izompóló szinte ugyan olyan ruhákba.

Van egy barátnője ennek a csajnak, az pedig határozottan ronda szerintem. Erősen túlsúlyos, ízléstelen ruhákba jár, de önkritikája az nulla. Hatalmas pofája is van cserébe és meg van róla győződve hogy nagyon humoros. Persze mondanom sem kell, hogy van mindig barátja neki is hasonló mint a másik csajnak.


Hogy a francba működhet ez így ? Mi történt a világgal ?

Én mint átlagos férfi képtelen vagyok egy rendes randit összeszedni, de ha ugyan ilyen szinten lennék nőként válogathatnék a jobbnál jobb pasik között.



#férfi #nő #kapcsolat #egyensúlyhiány
2017. szept. 27. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:

#39 Tudod, egy gyerek megszülése biztos nagyon fájdalmas, de közelében sincs annak, amikor 30 éves korodra soha nem vett még egyetlen nő sem ember számba. Ez olyan dolog, amit el sem tudtok képzelni. Pont erre irányul a kérdés részben.


Főzni meg takarítani tudok én is... ne gyere már ilyen közhelyekkel kérlek!

2017. szept. 27. 19:46
 42/65 anonim ***** válasza:
2%

A Kérdező egy egyszerű dolgot fogalmazott meg,de segítek:

A probléma az,hogy átlagosan kinéző nőként,bárkid lehet szinte bármikor.Akár komoly akár alkalmi kapcsolatról van szó.

Míg átlagos férfiként randira nincs esélyed elmenni,mert a nők kizárólag a jóképűekkel állnak egyáltalán szóba manapság.Ez a nagy gond.

Látom mindennap,hogy a nők mennyire csak a jóképűekkel flörtölnek meg mosolyognak rájuk,közben az átlagos srácok labdába sem rúghatnak,őket elkerülik,fapofát vágnak,és elmennek még a közelükből is kb...

Amint feltűnik a jóképű gyerek,még ha full bunkó is,akkor is nyáladzanak meg futnak utána a nők.

Nos ennyi.

2017. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
88%
Azt te sem gondolhatod komolyan hogy minden nőnek férfias jóképű pasija van. Ez már csak azért is butaság mert ahhoz túl sok a párkapcsolat vagy ezek szerint a férfiak nagyobbik hányada jóképű és vagy gazdag.
2017. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem igaz.

Azt mondod, hogy egy nő gyorsan talál magának szexre valakit. Ez igaz. Gyakorlatilag még a 300 kilós, fogatlan 60 éves Manyikát is lenne aki tolja...tény.

DE! Ha egy nő párkapcsolatot keres, és nem egy két lábon járó kukit...nyilván van egy halom dolog, amivel rendelkeznie kell az adott pasasnak (pl. intelligencia, humor, kisugárzás és blablabla, kinek mi..)...különben nem fog összeállni csak azért a suta, humortalan Bélával, mert hogy nah..legyen valaki. Ezért értelmetlen sületlenség az, amit írsz...hiszen ez nem így működik.

2017. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 piriiiii ***** válasza:
73%
Ez egy akkora baromság, hogy az nem igaz.
2017. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
9%

XD

Igen, tudjuk :D

Mindannyian pontosan tisztában vagyunk ezzel, nem értem miért gondolod, hogy nem.

Van egyismerősöm,rettenet ronda csaj, de tényleg és még agyilag is voltak gondok. Volt pasija és még szeretője is!

50 éves nő is dughat egy 20 évessel ha akar.

Egy nőnek bármikor van szex és bármikor lehet kapcsolata (tekintsünk el a minőségtől).

Szóval miből is gondolod, hogy ezzel nem vagyunk tisztában?

Ja igen és helyes fiúk hívnak meg mindenre. Kajálni, inni

Volt egy barátom, aki bevallotta, hogy azért hívott magával kocsmázni mindig, mert mindig meghívott valaki egy italra és olyankor sorban állt ő is, h vele meg még két emberrel vagyok és meghivatta magukat is :D

Vagyis tudjuk, ne aggódj.

2017. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:

#42 Miért van olyan érzésem, hogy te nem vagy nő ?


#43 Én azt látom, hogy a férfiak felső 10-20%-a csajozik főleg. A többi kispadon ül, vagy valaki más gyerekét neveli és csak azért van megtűrve az alfa családjának romjain hogy keressen pénz a puja nevelésére.

2017. szept. 27. 23:07
 48/65 anonim ***** válasza:
85%
Szent isten hol laksz, hogy ilyeneket látsz? XD
2017. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Tejútrendszer/Föld bolygó. És te ?
2017. szept. 27. 23:42
 50/65 anonim ***** válasza:
78%
Hát én valahol máshol, mert abszolút nem tapasztalom azt, amiket leírsz
2017. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!