Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők, hogy nekik gyakorlatilag semmit sem kell tenniük egy párkapcsolatért?

Figyelt kérdés

Szexre szerintem egy nő gyakorlatilag 24 órán belül találna vállalható alanyt. Párkapcsolatra, ha egy kicsit ügyes vagy szép, akkor szerintem maximum 1-2 hét (?).

Ha nem, akkor legyen egy hónap.


Társkeresőn szó szerint felregisztrál és vár és válogat.

Az életben ugyan ez, ha van ideje eljárkálni helyekre. A legtöbb szórakozóhelyre még csak fizetniük sem kell a belépőért, így aztán bemennek elvannak, szórakoznak, várnak, válogatnak. A piát fizetik nekik a jelöltek.

Aztán ha nem tetszik a rendszer, akkor otthagyják őket faképnél és kezdik előröl.


Haverom húga teljesen átlagos, persze tipikus ilyen mai liba, de ezt így ahogy leírtam szó szerint megteheti és meg is teszi. Amikor egyszer egyszer látok mellette egy srácot azok teljesen olyanok mintha a futószalagról léptek volna le. Mindegyik magas, enyhén izmos, jólfésült, izompóló szinte ugyan olyan ruhákba.

Van egy barátnője ennek a csajnak, az pedig határozottan ronda szerintem. Erősen túlsúlyos, ízléstelen ruhákba jár, de önkritikája az nulla. Hatalmas pofája is van cserébe és meg van róla győződve hogy nagyon humoros. Persze mondanom sem kell, hogy van mindig barátja neki is hasonló mint a másik csajnak.


Hogy a francba működhet ez így ? Mi történt a világgal ?

Én mint átlagos férfi képtelen vagyok egy rendes randit összeszedni, de ha ugyan ilyen szinten lennék nőként válogathatnék a jobbnál jobb pasik között.



#férfi #nő #kapcsolat #egyensúlyhiány
2017. szept. 27. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
84%

Ismét feltenném a kérdést. Ha 16-28 között a nők csak a jó pasikkal vannak együtt akkor hogy lehet (a ti állításaitok szerint) minden nő kapcsolatban? Mert azt szerintem te is látod hogy nem lehet a felső 10-20%-nak mindnek 3-4 vagy inkább több barátnője akik nem tudnak egymásról.

Konkrétan logikátlan amit itt sokan hangoztatnak állandóan.

2017. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
84%

"egyfelől ijesztő, egyfelől kitüntető, hogy ennyien vágynak rád. Én mondjuk a felsoroltak közül egyiket sem csináltam még lehet ezért nem sikerült még soha semmi ?

Azt pedig azért nem tudod, hogy mennyire jönnétek ki, mert esélyt sem adsz nekik gondolom. "


MI VAN??? Szerinted esélyt kellene adnom olyanoknak, akik majdnem megerőszakolnak, zaklatnak, követnek, és erőszakosak??? Eddig normálisan, segítő szándékkal írtam, de most eléggé felhúztam magam, egyszerűen beteg vagy, ha komolyan gondolod azokat a baromságokat, amiket írsz....

Igen, próbáld ki az általam írtakat, remélem valaki rádhívja a rendőrséget.

Akinek ilyen lelki világa van, hogy szerinte a szexuális zaklatás "kitüntető", meg cuki, meg esélyt kéne adni, az nem való a társadalomba, a normális emberek közé.

Kezeltesd magad, komolyan mondom, mert ez beteges, amit itt előadsz, és gondolom ez csak a jéghegy csúcsa.

Te "kitüntetőnek" éreznéd, ha egy falka pasi lenne állandóan a nyomodban, és néha megpróbálnának megerőszakolni, meg tapizni, meg hasonlók???


Meg hogy lehet egy EMBERI LÉNYRE azt mondani, hoy "piaci érték"???? Te jó ég, így nem csoda, hogy senkinek nem kellesz....


Remélem, sose futunk össze véletlenül sehol.

2017. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom hol élsz, de rengeteg csinos csajnak van nem túl helyes pasija, és nagyon sok csinos csaj szingli, és ráadásul magyon sok átlagos vagy csúnya nőnek nincs pasija, még sem láttam még igy nyavajogni senkit, mint ahogy te nyavajogsz. Még ha el is jutnál a randiig bárkivel, nem tartana semeddig az egész, mert felszínre törne az igazi éned. Ami, hogy finom legyek nem túl megnyerő. Neked orvosra van szükséged. Olyan szinten buta, megkeseredett, szánalmas vagy, hogy arról komplett tanulmányt lehetne írni. Az egész világ tehet róla nyilván, hogy ilyen elbszott vagy, te ne is próbálj változtatni magadon és a gondolkodásmódodon. Még véletlenül se....Amúgy meg újra kéne születned, hogy bárki komolyan vegyen. Remélem, hogy csak ilyen anonim oldalamon hirdeted az igét mert különben nemhogy a csajok de a szomszédod meg a postás se fog szóba állni veled.
2017. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

Képzeld Nő vagyok. Igaz 30éves, vékony és csinos, de nem a tipikus libás.

Nincs műszempilla, kiló smink, műköröm mégsincs pasim 2éve. Még sexkapcsolat sem.

Azért mert nem vagyok az átlag pláza cica és kell egy kicsit küzdeni is.

És akkor én is írhatnám azt hogy egy 30-40éves pasiknak is elment az eszük mert a 20-25éves cicababák kellenek.

A többsége meg már családos.

2017. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg kérdező, arról mi a véleményed, hogy 35-40 felett a pasiknak sokkal könnyebb mondjuk válás után barátnőt szerezni, akár 10 évvel fiatalabbat is?? Közben egy elvált nőnek, gyerekkel alig vam esélye korabeli párt találni. Mindenki nyavajoghat valamiért. De mire megy vele azon kívül, hogy egy ilyem savanyú megkeseredett ember lesz, mint te.
2017. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!