Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők, hogy nekik gyakorlatilag semmit sem kell tenniük egy párkapcsolatért?

Figyelt kérdés

Szexre szerintem egy nő gyakorlatilag 24 órán belül találna vállalható alanyt. Párkapcsolatra, ha egy kicsit ügyes vagy szép, akkor szerintem maximum 1-2 hét (?).

Ha nem, akkor legyen egy hónap.


Társkeresőn szó szerint felregisztrál és vár és válogat.

Az életben ugyan ez, ha van ideje eljárkálni helyekre. A legtöbb szórakozóhelyre még csak fizetniük sem kell a belépőért, így aztán bemennek elvannak, szórakoznak, várnak, válogatnak. A piát fizetik nekik a jelöltek.

Aztán ha nem tetszik a rendszer, akkor otthagyják őket faképnél és kezdik előröl.


Haverom húga teljesen átlagos, persze tipikus ilyen mai liba, de ezt így ahogy leírtam szó szerint megteheti és meg is teszi. Amikor egyszer egyszer látok mellette egy srácot azok teljesen olyanok mintha a futószalagról léptek volna le. Mindegyik magas, enyhén izmos, jólfésült, izompóló szinte ugyan olyan ruhákba.

Van egy barátnője ennek a csajnak, az pedig határozottan ronda szerintem. Erősen túlsúlyos, ízléstelen ruhákba jár, de önkritikája az nulla. Hatalmas pofája is van cserébe és meg van róla győződve hogy nagyon humoros. Persze mondanom sem kell, hogy van mindig barátja neki is hasonló mint a másik csajnak.


Hogy a francba működhet ez így ? Mi történt a világgal ?

Én mint átlagos férfi képtelen vagyok egy rendes randit összeszedni, de ha ugyan ilyen szinten lennék nőként válogathatnék a jobbnál jobb pasik között.



#férfi #nő #kapcsolat #egyensúlyhiány
2017. szept. 27. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
#30 Ez elég álszent duma, a szexet a nők is szeretik legjobb tudomásom szerint. Nyilván egy kapcsolat jobb, amit én is szeretnék egyébként, de ez az egész lassan reménytelen.
2017. szept. 27. 17:37
 32/65 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes idegen pasikhoz feljárkálni. Lehet h minden buliban felszedhetnék valakit, de simán megerőszakolhatnak (barátnőmmel megtörtént), vagy simán szr lesz, mert nem fog törődni velem a másik. Full nem éri meg kockáztatni.

Ismerősökkel meg pont nem teheti meg egy lány, mert hamar cafkának bélyegzik.

2017. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Arra nem gondoltál még, hogy ez a "tény" a férfiakat minősíti?

A pasik jó részének elég annyi, ha egy nő tűrhetően néz ki. Az, hogy mellette buta, mint a föld, tahó, gyerekes, rendetlen stb, úgy tűnik, nem érdekli.


Ilyen ez a kereslet-kínálat dolog. Ha a férfiaknak ennyi is elég, arról nem a nők tehetnek.


Azt már csak félve említem meg, hogy "zsák a foltját". Az ilyen tipikus mai libáknak jellemzően a partnerük sem sokkal értelmesebb.

2017. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:
#32 Persze hogy veszélyes, de egy csomó lány felmegy egy férfihoz csak azért mert az jól néz ki, nem is törődik azzal, hogy milyen az illető emberileg. Egyébként pedig pontosan ezért szexel ismerőssel, nyilván nem az összessel, csak azzal amelyik a legjobban néz ki.
2017. szept. 27. 18:09
 35/65 anonim ***** válasza:
100%

"Csomó lány"

Van itt bárki, aki személyesen ismer ilyet? Mert szerintem ez a nők nagyon kis részére jellemző.

2017. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
91%

Ha a nők ezt belátnák, akkor sem lenne jobb neked, nem változna meg a világ. Mert egy nő nem szexszel olyannal, aki nem tetszik neki, nem vonzódik hozzá. És a nők 90%a nem vágyik csupán csak szexre magára. Olyan emberrel vágyik csak rá, akihez vonzódik. Ez van. Nem létezik olyan nő, aki beérné egy Susan boyle kaliberű férfival, csak hogy legyen szex.

És ne gyere a külsőségekkel, nyisd már ki a szemed a világban... férfiak közül 10ből 1 akad, aki jóképűnek mondható. úgy látod, hogy csak és kizárólag nekik van párjuk? baromira nem.

neked a külsőd a legkevesebb gond, de ez a férfiatlan önsajnáltatás... egyszerűen annyira szánalmassá tesz.

2017. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

#33 Ez egy hatalmas tévhit, nem is értem hogy 2017ben hogy lehet még ilyet mondani.


A férfiak a fészekrakók inkább manapság, csak a nők többsége nem alkalmas a családalapításra mert ahogy mondtad nagyon buták. Persze tisztelet a kivételnek mert szerencsére közel sem az összesre igaz.


Engem is érdekel a külső persze, de amikor Susannal példálóztam nem vicceltem. Azt is világosan leírtam hogy nem csak egy numerára kellene, hanem jó lenne ha lenne valaki aki szeret és törődik velem.


Ti el sem tudjátok képzelni mennyire elviseletlen egyedül és teljesen megfosztva lenni a másik nemtől állandóan.

2017. szept. 27. 18:35
 38/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ilyen a világ ha a nők belátnák hogy boldog boldogtalan megakarja dugni őket? Hidd el ezt tudjuk és amúgy milyen is a világ? Már azon túl hogy te feltűnően szenvedsz? Mert én akármerre nézek párkapcsolatban (nem egyszer több éves párkapcsolatban) élnek az emberek. A túlszaporodásunk sem azt mutatja hogy nincsenek párkapcsolatok és ne gyere a 20%-os fas zsággal mert menten falnak megyek.

Amúgy annyira ismered a nők helyzetét de nővel volt egyáltalán már dolgod vagy csak "látod amit látsz"?

Miért nem magadban keresed a hibát? Miért a nők a hü lyék és miben változik a világ ha a nők tudják hogy x+1 lehetőségük lenne dugni?

Ami a példában említett csajokat illeti mind a kettő túlzott önimádattal rendelkező szégyenérzet nélküli liba ahogy írtad. Az ilyen férfi megfelelője is mindig párkapcsolatban van. Ha jól sejtem te nem ezt a vonalat képviseled.

Tudom hogy kissé támadóra sikeredett amit írtam de annyira unom hogy a GYK-s szűzkommandó (és egyéb sikertelen társaik) mindent tud a nőkről úgy hogy nőhöz csak véletlenül került közelebb két méternél és beszélni még nem igen sikerült egyel sem. De azt tudják hogy 10 pasi áll sorba álló micsodával ha telefonál és egyébként is csak az alfa hímek bmw-vel kellenek nekik.

Annyira nagyon irritáló mikor valaki aki nem ismer de még a nőkből mint homogén egységből (bár ugye nem az) is csak egy szűk réteget vesz figyelembe megmondja a tutit.

Mindettől függetlenül tény hogy szexre nagyon hamar akasztanék valakit amire nincs szükségem így lényegtelen. És olyan fiút is hamar találnék aki összejönne velem párkapcsolati célból de minek ha nem működne?

És itt jön hogy soha nem fogunk egyetérteni mert neked mindegy csak legyen bárki. Ezért nem értik az itteni pasik hogy a nők tudják hogy pár óra alatt lehet olyan elkeseredett vagy szexmániás (vagy részeg) pasit találni aki megdugna (a szex minőségéről ne ejtsünk szót) és bár az fa szság hogy bármikor bárki találna pasit magának mert egy csúnya lány ha még emellé nincs is meg a hü lye kur va kisugárzása nem kap semmi jót a pasiktól ezt elhiheted láttam elégszer de az is igaz hogy egy átlagos nő hamar találna olyan pasit aki mindegy ki csak legyen alapon összejönne vele de (és itt a nagy de) nekünk nem mindegy hogy ki az akivel együtt vagyunk (és messze nem csak a külsőn múlik).

Szóval visszatérve az eredeti kérdésemre miben változott a világ?

2017. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
68%

Miért mit akarsz,hogy működjön ez az egész? A nők menjenek a pasik után? Akkor meg mi mondhatnánk el ezt hogy milyen igazságtalan...nem elég hogy mi menstruálunk meg majd szülünk is még menjünk a pasik után is?!

Ez egy nagyon régi szokás hogy a férfiak hódítanak a nők meg majd ezt meghálálva gondoskodnak a családról ellátják a házimunkát,főznek takarítanak...stb

2017. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
13%

Ha nok anyagilag megengedhetnék maguknak, biztos, hogy szívesebben élnének nokkel, mint férfiakkal. Egyáltalán nem azért, mintha valamennyien leszbikusok volnának. Annak, amit a férfiak a nok leszbikus hajlamának neveznek, feltehetoen semmi köze a nok nemi ösztönéhez. Egyszeruen arról van

szó, hogy a két nemnek szinte semmilyen közös érdeklodési területe nincsen. Mi más kötné a noket a férfiakhoz, mint a pénz? Ezzel szemben rengeteg minden köti oket egymáshoz, mert a noi intellektus és a

noi érzelmi élet megrekedte egy primitív, azaz általános szinten, és azt mondhatjuk, hogy nem léteznek köztük egyéniségek, vagy különleges adottságú nok. Könnyen elképzelheto, hogy milyen izgalmas volna

az életük egymással - mondhatni paradicsomi életet élnének - igaz, hogy iszonyú alacsony szinten. De kit zavarna ez?


Egyébként is kézenfekvo az összehasonlítás a no és egy vállalat között. Ahogyan a vállalat semleges rendszer a maximális nyereség elérésére, a no is mindenféle személyes érzelem, gonoszság és

gyulölet nélkül össze van kapcsolva azzal a férfival, aki érte dolgozik. Ha az elhagyja, persze megijed, mert gazdasági léte veszélybe kerül. De ez a félelem racionális - racionális okai vannak és kizárólag racionális alapon kompenzálható is -, anélkül hogy katasztrófák következnének be. Például úgy, hogy

egy másik férfival köt szerzodést. Ennek a félelemnek semmi köze a férfi érzelmeihez, akit hasonló helyzetben elemészt a féltékenység, a kisebbrenduségi érzés vagy az önsajnálat. Minthogy a férfi a not mindig csak egy másik no miatt hagyja el.

2017. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!