Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők, hogy nekik gyakorlatilag semmit sem kell tenniük egy párkapcsolatért?

Figyelt kérdés

Szexre szerintem egy nő gyakorlatilag 24 órán belül találna vállalható alanyt. Párkapcsolatra, ha egy kicsit ügyes vagy szép, akkor szerintem maximum 1-2 hét (?).

Ha nem, akkor legyen egy hónap.


Társkeresőn szó szerint felregisztrál és vár és válogat.

Az életben ugyan ez, ha van ideje eljárkálni helyekre. A legtöbb szórakozóhelyre még csak fizetniük sem kell a belépőért, így aztán bemennek elvannak, szórakoznak, várnak, válogatnak. A piát fizetik nekik a jelöltek.

Aztán ha nem tetszik a rendszer, akkor otthagyják őket faképnél és kezdik előröl.


Haverom húga teljesen átlagos, persze tipikus ilyen mai liba, de ezt így ahogy leírtam szó szerint megteheti és meg is teszi. Amikor egyszer egyszer látok mellette egy srácot azok teljesen olyanok mintha a futószalagról léptek volna le. Mindegyik magas, enyhén izmos, jólfésült, izompóló szinte ugyan olyan ruhákba.

Van egy barátnője ennek a csajnak, az pedig határozottan ronda szerintem. Erősen túlsúlyos, ízléstelen ruhákba jár, de önkritikája az nulla. Hatalmas pofája is van cserébe és meg van róla győződve hogy nagyon humoros. Persze mondanom sem kell, hogy van mindig barátja neki is hasonló mint a másik csajnak.


Hogy a francba működhet ez így ? Mi történt a világgal ?

Én mint átlagos férfi képtelen vagyok egy rendes randit összeszedni, de ha ugyan ilyen szinten lennék nőként válogathatnék a jobbnál jobb pasik között.



#férfi #nő #kapcsolat #egyensúlyhiány
2017. szept. 27. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
100%
Jo, nekunk konnyebb, de most komolyan, akkor mi van? Mi ertelme ennek a kerdesnek? :D Senki nem fog megsajnalni es radirni, hogy randizna veled.
2017. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 12?
2017. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

#9 Annyi kudarc után amennyi ért, pontosan egy db Susan Boyle is elég lenne. Viccen kívül.

Jó, korban legyen hozzám közelebb, de legalább lenne kihez hazamenni, lenne valaki, aki egy kicsit is törődik velem.


A másik az nyilván irreális, van önkritikám.

2017. szept. 27. 16:39
 14/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mondta valaki, hogy gyötrődnöd kell a nők miatt?Ez a te döntésed.

Egyébként elmondanám lehet pasit találni akár 24 órán belül is...csak az a gond, hogy a nagyon bátor, nők után sóvárgó hím sok esetben b..szik megjelenni a randin.😃 Erről Ennyit.

2017. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%

Halkan súgom meg, hogy ez a pasik miatt van így, mert ők azok, akik azt hiszik, hogy párkapcsolatot akarnak, miközben dugni akarnak és/vagy vagy pótanyára vágynak. (mielőtt jönne a foslavina: férfi vagyok)


>Párkapcsolatra, ha egy kicsit ügyes vagy szép, akkor szerintem maximum 1-2 hét (?).


Pontosítok: rossz párkapcsolatra. A jó párkapcsolathoz ennél több kell, erőfeszítés mindkét fél részéről.


"Elérni" a párkapcsolatot, tehát párkapcsolatba >kerülni< könnyű, és abban igazad van, hogy nőként jellemzően könnyebb. De ez önmagában nem jelent sokat. Jó párkapcsolatot kialakítani és azt fenntartani, az már kunszt.

Csak a hozzád hasonlók sajnos ezt a különbséget nem értik.

2017. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:

#12 Bár csak annyi lennék. Annyi idősen sosem gondoltam volna, hogy ilyen szánalmas felnőtt lesz belőlem, de sose sikerült semmi. Én próbálkoztam rengeteget, de csak az elutasítás és a kudarc ért a nőknél.


U.I. az eddigi válaszokhoz úgy általában:


Belétek sem sok empátia szorult egyébként. Pedig ti büszkék vagytok rá, ahogy látom, hogy ti milyen felnőtt érett nők vagytok. Gondolom ti is olyanok vagytok, hogy ha láttok egy idős embert elesni vagy szenvedni az utcán, akkor fittyet hányva tovább mentek. Én bevittem egyszer egy ilyet a kórházba és cserébe bemutatott az unokájának miután jobban lett. A lány a randink után megfenyegetett telefonon, hogy ha még egyszer az ő, vagy a családja közelébe megyek, pokollá teszi az életemet és feljelent szexuális zaklatásért. Jó mi ? Megkerestem facebukon kíváncsiságból ami ki volt tapétázva a boldog életével és menő páva barátjával.

2017. szept. 27. 16:50
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Ezt nem csak almodtad? Nagyon eletszeru, hogy elmegy veled randira egy kapcsolatban elo lany, akit a nagyapja mutatott be neked, utana meg nekiall “csak ugy” fenyegetozni XDDDD
2017. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Szóval ugyanolyan felsegíteni valakit a földről és kapcsolatban lenni valakivel... Én pl ha látok vakot, beteget, elveszett idős embert, stb, mindig felajánlom a segítségem, emellett foglalkozok mentett állatokkal. Nem gondolom, hogy nincs empátia bennem. Sajnálom azokat, akik nem találják a párjukat. De soha, soha, SOHA az életben nem jönnék össze sajnálatból senkivel, főleg nem olyannal, akinek én is arra kellenék, hogy "legyen kihez hazamenni"... Egy párkapcsolat NEM erről szól.

Te kapcsolatfüggő vagy, elkeseredett, és nincs önbecsülésed. Ezzel semmi gond, pszichológus tud rajtad segíteni... De így ne várd, hogy így lesz bárkid...

N

2017. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
#17 Nagyanyja volt és akkor még volt elvileg kapcsolata, bár ezt nem tudhatom. És megtörtént... Az átlag kevésbé szélsőséges helyzetből érkező lányok a legtöbb esetben randira sem jönnek el velem.
2017. szept. 27. 16:56
 20/65 anonim ***** válasza:
94%

Nem minden nő szép. :) A szépek könnyen válogathatnak.

De egyébként elmondom neked, miért nincs minden nőnek pasija, hiszen valóban nem olyan nehéz szerezni.


Velem már többen is össze akartak jönni úgy, hogy csak egyet kellett volna csettintenem, és már jártunk volna. De ezek olyan fiúk voltak, akik nem ismertek, csak hiányuk volt, bármelyik nővel a világon összejöttek volna, csak épp én voltam kedves velük. Az ilyen pasi azért nem kell, mert egyértelmű, hogy neki sem én kellek, hanem bárki megteszi, és ez taszító.


A nők többsége azért válogat, mert úgy vagyunk berendezkedve, hogy az utolsó férfit keressük. Nekem is volt már több ember az életemben, komoly kapcsolatok, szerelmek, futókalandok, csalódások, és most már csak az igazit szeretném. Ő meg nagyon nem mindegy, hogy milyen. Még kinézetre sem, mert szeretnék szép gyerekeket. Nem mindegy a világnézete, a jövőbeni tervei, mert ha pl 1 év múlva külföldön tervezi az életét, én nem jövök vele össze arra az egy évre, mert fölösleges, csak egy újabb szerelmi bánat lenne. Nem mindegy, hogyan él, szeretném, ha olyan egészséges lenne, mint én, nem szeretném, ha hamar meghalna. Mert ugye egy dohányos alkoholistával ha járok 2 évet és szakítás után 10 év múlva meghal az már nem az én bajom, de a férjemmel meg szeretnék öregedni.


Egy JÓ párkapcsolathoz, amiben értelmes felnőtt emberek vannak és nem csak "jó lesz ez a nő mert amúgy is bárki jó" mentalitásúak, ahhoz igenis sokat kell tennie a nőnek is. Ha a kapcsolat kezdetén annyira nem is, a folytatásban mindenképp. Miért, te nem dobnál ki egy lányt ha szörnyen viselkedne? Dehogynem. Tehát ha nem akarja, hogy kidobd, akkor jól kell viselkednie.


Nekem sincs most párkapcsolatom. Ha az lenne az egyetlen célom, hogy legyen valaki, akkor jövőhéten már valóban lenne. De vége is lenne egy hónap után, mert belevágtam ismeretlenül és kiderülne hogy rohadtul nem illünk össze.


A másik az egyéjszakás kaland. Odamehetek egy buliban egy sráchoz, hogy gyere át, szexeljünk. És nekem ebben mi lenne a jó? Ő nem gondoskodna a védekezésről, le se sz...ná hogy nekem jó-e, csak mozogna bennem és várná, hogy elmenjen. Nekem meg bocs, de nem ez a jó szex.


Remélem mindent értesz, de ha nem, kérdezz bátran. :)


22/L

2017. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!