Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 5 éve leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 5 éve leszünk együtt de egy másik csávó elkezdett bekavarni és úgy néz ki sikeresen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen tanácstalan vagyok. Párom 21 éves lesz, én 25. Mindjárt itt az 5 éves évforduló azóta együtt is lakunk. Nyáron még eljegyzésről és család alapításról volt szó de egy ártalmatlannak induló beszélgetésből sajnos több lesz ahogy én látom. Aztmondta, egy hónap üzenet beszélgetés után, hogy szeretne élőben találkozni, hogy tényleg ilyen jó fej-e. Engedtem a dolognak azóta másfél hónap alatt kb 8-10szer találkoztak de már az első találkozó előtt máshogy viselkedett velem, azóta meg csak rosszabb lett a helyzet. Egyik nap veszekedés után aztmondta, hogy lehet többet szeretne a gyerektől és sajnálja de nem tehet róla, hogy kialakult és lehet megpróbálná vele. Nem értem, hogy tudna eldobni egy biztos kapcsolatot egy bizonytalanra másfél hónap ismertség után. Én úgy gondolom, hogy ez egy fellángolás, hogy 5 év után mástól is kapja a kedveskedő szöveget, hogy gyönyörű vagy stb most sajnos ha én mondom semmit sem számít viszont ha a másik akkor ő nagyon aranyos. A gyerek teper ezerrel én meg adom a rosszat, hogy ne beszélj vele ne találkozz vele, főleg ezek után, hogy úgy gondolja kialakulni kezd valami. Most úgy gondolom, hogy ha választania kéne nem engem választana mert megkaptam tőle, hogy két hónap alatt nagyon sok rosszat kapott, a másik helyről viszont csak pozitívat. Megcsalni biztos nem csalt meg annyira egyenes ember ezért is állt inkább ezzel elém. Mit tudok tenni? Nagyon nagyon szeretem őt, most akartam eljegyezni az évfordulón, alig vártam, hogy felhozza ezeket a témákat és hirtelen be tud valaki kavarni ha feleség akart lenni? Aztmondta, hogy velem már nem akarja megjavítani a dolgot inkább lépne. Hozzám vágta hogy nem jó a kapcsolat már és mondtam hogy miattad nem jó és aztmondta nem akarta hogy így legyen de mégis így lett EZ VAN! Egyszerűen nem akarom elhinni hogy 5 év után elhord hirtelen mindennek és megaláz a veszekedés közben egy olyan miatt akit másfél hónapja ismer. Nagyon kérlek segítsetek !
2017. okt. 13. 01:03
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ha bárki így elémállna, nem hagynám gondolkodni, pakolnám is a cuccát, hogy szevasz. Szerintem ha már felmerül ez a gondolat, akkor veszett ügy. Neked meg legyen tartásod és dobd ki a francba. 23/F
2017. okt. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
95%
Gáz a csaj. Tuti vissza jön majd. Ez ilyen lóf.a.s.z. kapcsolat lesz. Fellángol, azt rájön mekkora fallosz a csávó. Csak ne engedd vissza, mert ha utána újra megteszi, mondván te úgy is visszafogadod. Amúgy meg a bánatomnak se kellene, ha más lándzsázta 2-3 hónapig.
2017. okt. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat mar viszonylag regota haldokolhatott, csak a baratnod ugymond egyedul a semmibe nem tudott belole kilepni, mert abban a kapcsolatban, ami szuper es mukodik, ott nem irogatok vissza idegen hapsiknak, akik egyertelmuen arra mennek, hogy randi (nem azt tesztelte, hogy jofej-e (wtf...), hanem szepen mondva az engedelyeddel elment egy sikeres elso randira, es azota is randizgat a te tudomasoddal. 8-10 randi alatt meg ne legy naiv, boven megcsalt mar tobbszor is, hiszen randizik, a csavonak meg tepernie sem kell, hiszen vilagos, hogy a baratnod szemrebbenes nelkul hajlando megalazni teged). Amit tenni tudsz, hogy meg emelt fovel lepsz ki ebbol a haldoklo tinikapcsolatbol.
2017. okt. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt már el kell engedni. Ahol ilyet mondanak, hogy nem akarja megjavítani és a te hibád ott már nincs se szeretet se akarás, hogy jobb legyen. Lehet nála ez a férfi csak fellángolás, de még ha így is van, ilyen emberért aki melletted pofátlanul ismerkedik, nem kár. Bepasizott melletted, hiába voltál korrekt és nem szabályoztad, nem tudod magad mellett tartanod ha nem akarja. Még fiatal vagy, találhatsz olyat aki megbecsül. A csajra meg add rá a kabátot és nehogy visszafogadd ha rájött hogy hülye volt. Ha mást nem tanulságot levonja ezek után.
2017. okt. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
78%
Ugye senki sem gondolja itt komolyan hogy egy 21 éves lány aki 16 éves kora óta egy kapcsolatban van hogy egyetlenegy pasival fogja leélni az életét? És még korrekt is és kultúráltan tudja előadni és nem ámítani. Nem csoda hogy ragaszkodsz hozzá.
2017. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, nem, senki sem gondolta (bár van ilyen is, több házaspárt ismerek aki középiskolában jöttek össze). Azért írja mindenki, hogy el kell engedni. De akkor előbb szakítson, azután randizgasson. A meglevő kapcsolat biztonságából ismerkedni minden, csak nem korrekt.
2017. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek egyenlőre remélem jön még több válasz. Volt előttem egy másfél éves kapcsolata, nem vagyok első semmilyen szempontból sem. Egyébként előtte többször beszéltünk vele hiszen az ismerősöm a gyerek es véletlen találkozások voltak. Kb 2-3 éve lattuk utoljára és most ráírt “haverkodni” és mutatta semmiről nem beszéltek az elején és most sem nagyon. Barátnőm kérte, hogy had menjen ki mert nagyon jófej és csak barátkozik ne aggódjak mert örül, hogy ennyi idő után van egy barátja. És most a 6-7 találkozásnál mondta, hogy lehet többet érez mint barátság. Hiába logikátlan valahogy vissza kéne szereznem mielőtt el megy mert el akartam jegyezni és szeretem és két hónapja ő is ezt akarta. Nem értem, hogy ha igent mondana akkor az utolsó 3-4 hónapban amíg ez eljön, hogy tudsz egy ilyennek engedni? Alapból kapcsolatban vagy 5 éve, plusz most leszel eljegyezve. Másik, hogy biztos vagyok benne 100%ig hogy vissza jönne 1-2 hónap után de miután kettő honapig boldogan szopta más dolgát úgy hogy rám sem gondolt és én itthon ültem egyedül es szar kedvem volt vagy bármi utána már nem fogadnam vissza bármennyire kéne. Tuti, hogy ez lenne kb 2 hónap én nagyjából annyi idő alatt gondolom pont kiheverem és akkor jönne vissza sírva hogy megváltozott nagyon sajnálja es teljesen összezavarna pont a legrosszabb pillanatban. De akkor nem tudom mit csinálnék de nem tudnám elviselni, hogy most nagyon jó és minta barátnő lett de cserébe plusz egy rovátka hogy rá jöjjön hogy velem akar lenni? Ezt nem tudom elfogadni szóval előtte kéne lépnem valamit mielőtt el menne. Úgy hogy mit tegyek hogy maradjon és offolja a gyereket ? Közben most már 2-3 napja jönnek a szívek azért üzenetben reggeltől estig.
2017. okt. 13. 09:54
 18/44 A kérdező kommentje:
Másik, hogy ennyi idősen nem várhatok el bizalmat stb. Azt sem tudnám elviselni, hogy el megy a gyerekhez es minta feleség lesz amit nekem nem adott meg neki miért adná meg ? Szerintetek megváltozna az otthoni dolgokban (mosás, főzés, takarítás stb) a viselkedése ha össze jönne vele ? Mert nálam sem változott meg és a gyerek előtt a veszekedések 90% hogy mossál már ki légyszíves stb. Az üzenetekben a gyerek írja a szívet és ha nem írja vissza már megszólja, hogy szívre ne dobjál már mosolygós smilet. Mindegy mit csináljak?
2017. okt. 13. 10:06
 19/44 anonim ***** válasza:
Ha a párom elém állna egy ilyen sztorival, akkor összepakolnám a cuccait és mehetne amerre akar.
2017. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
De nem akarnám, hogy menjen ez a lényeg. Beakarom neki bizonyítani, hogy hülyeséget csinál és ez csak egy pillanatnyi dolog amit ott érez, itt viszont ha segít nagyon jóra csinálhatjuk újra még ezek után is. Mit kéne tennem?
2017. okt. 13. 10:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!