Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 5 éve leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 5 éve leszünk együtt de egy másik csávó elkezdett bekavarni és úgy néz ki sikeresen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen tanácstalan vagyok. Párom 21 éves lesz, én 25. Mindjárt itt az 5 éves évforduló azóta együtt is lakunk. Nyáron még eljegyzésről és család alapításról volt szó de egy ártalmatlannak induló beszélgetésből sajnos több lesz ahogy én látom. Aztmondta, egy hónap üzenet beszélgetés után, hogy szeretne élőben találkozni, hogy tényleg ilyen jó fej-e. Engedtem a dolognak azóta másfél hónap alatt kb 8-10szer találkoztak de már az első találkozó előtt máshogy viselkedett velem, azóta meg csak rosszabb lett a helyzet. Egyik nap veszekedés után aztmondta, hogy lehet többet szeretne a gyerektől és sajnálja de nem tehet róla, hogy kialakult és lehet megpróbálná vele. Nem értem, hogy tudna eldobni egy biztos kapcsolatot egy bizonytalanra másfél hónap ismertség után. Én úgy gondolom, hogy ez egy fellángolás, hogy 5 év után mástól is kapja a kedveskedő szöveget, hogy gyönyörű vagy stb most sajnos ha én mondom semmit sem számít viszont ha a másik akkor ő nagyon aranyos. A gyerek teper ezerrel én meg adom a rosszat, hogy ne beszélj vele ne találkozz vele, főleg ezek után, hogy úgy gondolja kialakulni kezd valami. Most úgy gondolom, hogy ha választania kéne nem engem választana mert megkaptam tőle, hogy két hónap alatt nagyon sok rosszat kapott, a másik helyről viszont csak pozitívat. Megcsalni biztos nem csalt meg annyira egyenes ember ezért is állt inkább ezzel elém. Mit tudok tenni? Nagyon nagyon szeretem őt, most akartam eljegyezni az évfordulón, alig vártam, hogy felhozza ezeket a témákat és hirtelen be tud valaki kavarni ha feleség akart lenni? Aztmondta, hogy velem már nem akarja megjavítani a dolgot inkább lépne. Hozzám vágta hogy nem jó a kapcsolat már és mondtam hogy miattad nem jó és aztmondta nem akarta hogy így legyen de mégis így lett EZ VAN! Egyszerűen nem akarom elhinni hogy 5 év után elhord hirtelen mindennek és megaláz a veszekedés közben egy olyan miatt akit másfél hónapja ismer. Nagyon kérlek segítsetek !
2017. okt. 13. 01:03
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Beszéltünk őszintén egymással és megoldódni látszik az ügy. Köszönöm. Nem mástól várom hanem segítséget kértem, hogy van-e innen esély mert nagyon elvoltam/vagyok keseredve.
2017. okt. 15. 09:53
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem jósolok sokat ennek. De mindenki a saját kárán tanul. Mondjuk nem értettem azt a részt, h 5 éve együtt éltek?
2017. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Na megvagytok még?
2017. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!