Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 5 éve leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 5 éve leszünk együtt de egy másik csávó elkezdett bekavarni és úgy néz ki sikeresen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen tanácstalan vagyok. Párom 21 éves lesz, én 25. Mindjárt itt az 5 éves évforduló azóta együtt is lakunk. Nyáron még eljegyzésről és család alapításról volt szó de egy ártalmatlannak induló beszélgetésből sajnos több lesz ahogy én látom. Aztmondta, egy hónap üzenet beszélgetés után, hogy szeretne élőben találkozni, hogy tényleg ilyen jó fej-e. Engedtem a dolognak azóta másfél hónap alatt kb 8-10szer találkoztak de már az első találkozó előtt máshogy viselkedett velem, azóta meg csak rosszabb lett a helyzet. Egyik nap veszekedés után aztmondta, hogy lehet többet szeretne a gyerektől és sajnálja de nem tehet róla, hogy kialakult és lehet megpróbálná vele. Nem értem, hogy tudna eldobni egy biztos kapcsolatot egy bizonytalanra másfél hónap ismertség után. Én úgy gondolom, hogy ez egy fellángolás, hogy 5 év után mástól is kapja a kedveskedő szöveget, hogy gyönyörű vagy stb most sajnos ha én mondom semmit sem számít viszont ha a másik akkor ő nagyon aranyos. A gyerek teper ezerrel én meg adom a rosszat, hogy ne beszélj vele ne találkozz vele, főleg ezek után, hogy úgy gondolja kialakulni kezd valami. Most úgy gondolom, hogy ha választania kéne nem engem választana mert megkaptam tőle, hogy két hónap alatt nagyon sok rosszat kapott, a másik helyről viszont csak pozitívat. Megcsalni biztos nem csalt meg annyira egyenes ember ezért is állt inkább ezzel elém. Mit tudok tenni? Nagyon nagyon szeretem őt, most akartam eljegyezni az évfordulón, alig vártam, hogy felhozza ezeket a témákat és hirtelen be tud valaki kavarni ha feleség akart lenni? Aztmondta, hogy velem már nem akarja megjavítani a dolgot inkább lépne. Hozzám vágta hogy nem jó a kapcsolat már és mondtam hogy miattad nem jó és aztmondta nem akarta hogy így legyen de mégis így lett EZ VAN! Egyszerűen nem akarom elhinni hogy 5 év után elhord hirtelen mindennek és megaláz a veszekedés közben egy olyan miatt akit másfél hónapja ismer. Nagyon kérlek segítsetek !
2017. okt. 13. 01:03
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

De nem fogod fel, hogy ő NEM AKAR TÉGED?!


Mi kell, hogy megértsd végre, szarik rád, nem vagy neki fontos, az új pasi ellenben nagyon is az... vagy csak hiszi.


Akarhatod te megjavítani, momentán egy megalázkodó hülye vagy, aki feleslegesen teper a csajáért.


Értelmes felnőtt FÉRFI ilyen előzményekkel - bármennyire rohadtul fáj is - kivágja a pitsába.

2017. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
94%
Hat, ha ennyire ostoba vagy, akkor szenvedjel. Ha kitartoan tepersz, akkor talan majd a masik sracnak adhatsz tippeket is, hogy hova es hogyan szereti a baratnod :"D.
2017. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

épp ez az hogy nem teperek és nem ugatok a másik ellen, egyszerűen azt szeretném megmutatni, hogy újra rájöjjön hogy én kellek neki és nem más. nem vagyok megalázkodó azért mert mondtam neki, hogy javítsunk ezen...és segítséget kértem nem leszólást. Lehet-e valamit tenni hogy eszébe jusson hogy milyen jól éreztük magunkat vagy már teljesen elvakult és nem? Nagyon szeretem és szeretném, hogy együtt maradjunk amit már többször írtam. Ha abbahagyja megbocsájtom ezt a beszélgetés dolgot, de egyenlőre szerintem ott vagyunk, hogy nem hagyná abba. Ezt szeretném elérni, hogy ez változzon és maradjon velem. Ha már alakul valami érzés a másiknál akkor ezt hogy tudom benne elfolytani ha alig tudok vele dolgokat csinálni? Mivel dobjam fel? Egy wellnes hétvége vagy romantikus este? Nincs értelme mert aznap nem csinálná de másnap ahogy hazajöttünk folytatná.

Nem írtam még ide semmit sem, de most teljesen tanácstalan vagyok ezért kérek segítséget és amíg neki mondom, hogy szeretlek maradj velem javítsuk meg stb szerintem ez nem megalázkodás egy olyan ember előtt aki fontos neked.

2017. okt. 13. 19:33
 34/44 anonim ***** válasza:

e megpróbáltad visszahódítani, nem ment.

Egyetlen lehetőség van: leülsz vele komolyan beszélgetni, megkérdezed, hogy mi miatt rossz a ti kapcsolatotok és miért gondolja, hogy a sráccal jobb lesz.

Utána pedig ultimátumot adsz neki: megpróbáljátok rendezni a kapcsolatotokat és biztosítod róla, hogy te minden tőled telhetőt megteszel, de ő is segítsen. Ebben az esetben szakítsa meg a kapcsolatot a sráccal. Se messenger, se találkozgatások.

Ha neki az utóbbi a fontosabb, akkor nincs miről beszélni. Mondd meg neki, hogy vége és költözzön el.

2017. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem. Most mondta, hogy rossz 2 hónapja mióta a srác bekerült mert a sok veszekedés meg minden tönkre tette a kapcsolatot. Mondtam neki, hogy ha leállítod az elején akkor nincs ez nincs veszekedés. Erre mondta, hogy nem gondolta, hogy ez lesz belőle de ez lett és nem tudja befolyásolni az érzéseit sajnálja. De ezzel nem megyek sokra, hogy sajnálja és most azt mondja, hogy tőle csak jót kapott eddig és szerinte jó ember, engem meg már ismer a rosszat is jót is. Visszaakarom kapni teljesen de nem fogja megszakítani és ezt kéne elérni, hogy de szakítsd meg mert nekünk már volt 5 jó évünk vele meg lehet 1 hónap után vége lesz mert most nem ismered hiába mondod, mert most mindeketten megmutattátok egymásnak az aranyos oldalatokat de a rosszat nem.
2017. okt. 13. 19:43
 36/44 A kérdező kommentje:
Ami a legjobban zavar, hogy ugye mondja, hogy nem akarta hogy ez legyen de mégis ez lett úgy hogy sajnálja nem tehet róla...oké hogy ezt mondod de akkor is én fogok itt maradni egyedül te meg vígan folytatod mintha semmi sem történt volna csak most máshogy néz ki akivel vagy de ugyan úgy boldog leszel és közbe teszel arra aki mindent megtett neked mert neked most a pillanat a fontos.
2017. okt. 13. 19:46
 37/44 anonim ***** válasza:

Egy módja van, hogy most megtartsd: Nyerj a lottón.


És nem azért, mert a barátnőd pénzes, vagy ilyesmi. Egy akkora új pozitív fordulat kéne az életetekbe, amilyet az új csávó sosem tud nyújtani, és esélyes, hogy egyszer lesz az életben és többet soha. Egy olyan kehetőség, amit szinte senki a világon nem dobna el. Az visszahúzná esetleg az érdeklődését.


Most ugyanis az a helyzet, hogy semmit nem tudsz nyújtani, amit a másik -ha akarná - ne tudna. Vacsorára hívni, kedveskedni neki a másik is tud, és nála megvan az újdonság izgalma. Mellesleg amit csinálsz az igenis teperés.

2017. okt. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Javítás: pénzes = pénzéhes
2017. okt. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam lottót drukkoljatok, hogy nyerjek és együtt maradjunk utána megkereslek titeket és elosztjuk a pénzt.
2017. okt. 14. 08:59
 40/44 anonim ***** válasza:
Most ez valami vicc ? Hânyszor írod ki ide a sztorit csak mindig más címmel? Pont az előbb olvastam de ott 6 évet írtál de minden mâs stimmel. Mástól várod hogy megoldja az életed ? 15 éves kora óta veled van. Menni akar..engedd el.. nekem mâr a sok nyekergésedtől is hánynom kell pedig csak olvasom és nem hallom. Mit vagy ilyen erőszakos ? Oka van hogy menni akar..
2017. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!