Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolnál, ha így viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnál, ha így viselkedne a párod?

Figyelt kérdés
Hetek óta látod, hogy nyomasztja valami, próbálsz vele beszélni, de csak annyit hajlandó elmondani, hogy gondjai vannak. Hiába próbálod meggyőzni, hogy neked bármit elmondhat, nem teszi. Látod, hogy őrlődik, szenved, mégsem beszél róla. Ugyanakkor mióta ez történik, folyamatosan azt mondja, te vagy a mindene és nélküled már feladta volna...

2017. nov. 18. 18:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe, hogy valami halálos betegséget diagnosztizáltak nála. És pár évet adtak neki, míg kínok kínja által már megváltás lesz számára a halál.
2017. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hányszor találkoztok egy hónapban?
2017. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben. Mindenre ráfogta, pénzügyek, munka, szülők... közben meg már az volt a baja hogy megismert egy másik lányt és vacillált a szakításon, mint utóbb kiderült.

Valahogy beszéljetek erről, ennek semmi értelme, még ha véletlen nem is szakítani akarna.

2017. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogyha van valami fejlemény vagy kiderült mit titkolt a barátnőd. Remélem nem egy súlyos betegséget.
2017. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor hogy "sikersztori" is legyen. Nem biztos, hogy akkora nagy a baj. A férjem pl.képes banális dolgokat felfújni ès rágódni rajta. Már megszoktam, hogy ilyen. Tudom, hogy ha itt lesz az ideje, elmondja. Volt, hogy hónapokig nem értettem, mi a baja. Láttam, hogy van valami, de sehogy sem lehetett kihúzni belőle. Aztán egyszercsak kibökte, hogy szeretné, ha vennénk egy autót. Így viszont el kellett tolnunk az esküvőnket, mert 1 évre a kettő nem fért volna bele anyagilag. Még semmi sem volt leszervezve, így egyáltalán nem volt gond, de ő nagyon félt tőle, hogy megharagszom rá. Ugyanez a cirkusz lement, amikor eladta ezt a bizonyos autót. Hónapokig őrlődik, ha munkahelyet akar váltani, meg általában minden nagyobb változás előtt. Egy biztos: ultimátummal, faggatással, vallatással csak tovább rontok a helyzeten. Még jobban begubózik. És ez nem a bizalomról szól. Egész egyszerűen arról, hogy sokáig ő maga sem tudja megfogalmazni, mi a baja. Csak azt érzi, hogy valami nagyon nem kerek. Időbe telik, amíg ő maga rájön, pontosan mi a baja. Ezen semmi más nem segít, csak a türelem. Azt mondta a barátod, hogy gondjai vannak. De nem mond konkrétumot. Talán több minden összejött, és katyvasz van a fejében. Várd ki, amíg magában tisztázza a gondolatait. Ne kattogj rajta, csak élvezd az együtt töltött időt. Tudom, hogy a rossz pillanatokban nem könnyű. Olyankor gondolom igazi f.fej. Gondolj arra, hogy Neked is lehet még nehéz időszakod, Neked is jól esik majd a támogatás.
2017. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%

Azt, hogy ha ennyire kapaszkodik belém, akkor ugyan bökje már ki, mert odébb állok, oszt' eldől.


Nem bírom az ilyen kommunikációképtelen nyomorosokat, akik csak lehúzzák az embert lelkileg, de a megoldást aaaazt lehetetlenné teszik a nagy titkolózásukkal.


Ha annyira "semmi közöm hozzá", hogy el se mondja... hát akkor legyen szíves, oszt' óggya meg maga, de ne terhelje vele a másikat fölöslegesen.

2017. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fél évvel ezelőtt ugyanígy viselkedett, az azóta már volt párom... Hetekig ment ez az őrlődés, nem volt hajlandó elmondani mi bántja, mindig csak annyit kaptam meg, hogy gondjai vannak és nem akar terhelni, ezért nem mondja el. Pedig együtt éltünk, mindig mindent megbeszéltük, úgyhogy emiatt nagyon is esélyes volt az, hogy esetleg megcsalt vagy szakítani akar. Mondanom sem kell, hogy teljesen tönkretett az, hogy láttam, hogy szenved, de nem engedi, hogy segítsek neki. Végül nagy nehezen, ultimátumot adva és biztatva, hogyha megcsalt, azt is mondja el, nem fogok balhézni, de tudnom kell, mi a baja. Végül így sikerült kiszednem belőle azt, hogy ugyan nem volt hűtlen, de már nem velem képzeli el a jövőjét és van más nő is a képben. Az őrlődés pedig gondolom amiatt volt, mert nem tudta feladja-e ezt a biztos, 3,5 éves kapcsolatot egy bizonytalanért...

Remélem nálatok nem ez lesz, mindenesetre valahogy próbáld meg kiszedni belőle, mert te is rá fogsz erre menni.

2017. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ezeket meg sem kellett tőle kérdeznem, mert önmagától mondta el, hogy mielőtt elkezdenék kombinálni, nyugodt lehetek afelől, hogy nincs más nő a képben és hogy a kapcsolatunkkal minden rendben van, nem ilyen jellegű a dolog.

2017. nov. 19. 04:37
 19/23 anonim ***** válasza:
kattos
2017. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, megmondanám neki, hogy öt perce van eldönteni, hogy megmondja, vagy akkor mehet, de vissza se jöjjön... szánalmas.
2017. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!