Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolnál, ha így viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnál, ha így viselkedne a párod?

Figyelt kérdés
Hetek óta látod, hogy nyomasztja valami, próbálsz vele beszélni, de csak annyit hajlandó elmondani, hogy gondjai vannak. Hiába próbálod meggyőzni, hogy neked bármit elmondhat, nem teszi. Látod, hogy őrlődik, szenved, mégsem beszél róla. Ugyanakkor mióta ez történik, folyamatosan azt mondja, te vagy a mindene és nélküled már feladta volna...

2017. nov. 18. 18:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én azt mondom jobb ha kiszeded belőle.

Ha halálos beteg akkor is meggyógyulhat som embert visszahozott az élni akarás az alternatív gyógymódok a vitaminok miért ne sikerülhetne neki is?


Kívánom a legjobbakat nektek.

Legyen hosszú boldog életetek együtt szeretetben.

2017. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A türelem meghozta gyümölcsét, ma reggel elmondta, hogy egészségügyi gondja van, amit nem szeretnék most itt részletezni, de így, hogy már tudom, minden a helyére került és értem, hogy eddig mely viselkedése miért volt úgy, ahogy.

2017. nov. 20. 14:38
 23/23 anonim ***** válasza:
Jobbulást a párodnak!
2017. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!