Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nyomoz utánam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nyomoz utánam és minden személyes dolgomat átnézi. Szerinte ez normális, szerinte nem lehet titkunk egymás előtt. Szerintem sem, de magánszférára nekem szükségem van. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Ő velem lenne 0-24 be, én sokszor egyedül. Ilyen a természetem. Szükségem van egyedüllétre. Ezt is nehezen viseli. A féltékenységnek állitólag oka van,Gyerekkorom óta szerelmes volt belém a párom 16 éves voltam és nem állt szándékomban lekötni magam, Ő viszont megsértődőtt és az ország másik végébe költözött. Elfelejteni nem tudott és egy kapcsolatba menekült Ahonnan folyton keresett 18 éves koromban újra találkoztunk egy pár napot egymással töltüttünk mielőtt ez megtörtént ő egyből elhagyta a párját és én eltűntem. Megijedtem,kamasz voltam és ismét nem akartam komoly kapcsolatot. Nekem nem volt olyan erős érzelmem felé mint neki hússzú évek óta. Mostmár egyedülállóként kezdtünk el randizni,ebből kapcsolat lett. 1 éve járunk. Nem bízik bennem, azthiszi újra elhagyom,vagy megcsalom. Folyton a telefonomban turkál, mindent kinyomoz nem mer egyedül hagyni még a szüleimnél sem. Együtt élünk. A közeli boltba is fél kiengedni"nehogy megtámadjanak"

Én vele szerettem volna maradni, mert minden megvan benne amit szerettem volna, de sajnos a rossz oldala engem kiakaszt. Már nem bírom.


2017. nov. 20. 14:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Menekülj
2017. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Nem rinyának szántam,csak tanácstalan vagyok. Ismeretlenek jobb tanácsot tudnak adni mint a család,mert ők csak azt látják milyen kedves és a tenyerén hordoz ez a jó férjnek való, a rosszat nem tudják,amit miatta szenvedek el. Lehetőségem sincs senkinek elmondani, egy fél napra mentem el egyszer az unokahugommal abból is balhé lett amiért nem vele voltam,holott vele élek. Ennyi járhatna.

Így tettem fel a kérdést. Mindenkinek igaza van, de sajnos túl sok velem hasonló nő van aki nagyon nehezen lép ki a rosszból. Mindig akad aki udvarol és sok férfi próbál a közelembe férkőzni,de soha nem adtam senkinek esélyt a párom melett.

2017. nov. 20. 15:28
 13/36 anonim ***** válasza:
83%

De b**zki, egy kapcsolatból nem átmenni kell egy másikba :D Ne legyél már te is kapcsolatfüggő. Ne azért ne szakíts mert nincs más. Felnőtt nő vagy, állj már a sarkadra könyörgöm!


egy F

2017. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
ennél bárki jobb kb. Ez csak rosszabbodni fog és tisztára olyan lesz mint az "egy ágyban az ellenséggel" c film O.o
2017. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nem rinyának szántam,csak tanácstalan vagyok."


Leírtuk mit csinálj, erre te visszaírtad, hogy nem tudsz kilépni a kapcsolatból, mert gyenge vagy hozzá. Ezek után mégis mit vársz? Ha ennyire gyenge vagy, akkor nem tudlak sajnálni. Éld le vele az életed rabságban, később még verni is fog, szülj neki gyereket és szenvedj.

2017. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

szerintem maradj vele.


szegény leendő pici babát sajnálom, de őt nagyon:(


téged nem.

2017. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy holnap kiderül, hogy valami komoly betegséged van, és egész életedben nem voltál boldog, csak langyos, szar kapcsolatban voltál.
2017. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb szülj neki legalább 3 gyereket. Biztos szuper életetek lesz, hiszen megvan benne minden...aminek egy börtönőrben meg kell lenni. Attol félsz, hogy nem lesz jobb? Ennél bármi jobb. Azért wc-re mehetsz nelküle? Hogyan dolgozol így?
2017. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Menekülj. Ne másik férfihoz, egyedül. Unokahúgodhoz, mondjuk, Vagy tesódhoz, anyukádhoz, barátnődöz. Pakolj fel, és menj. Ha nem enged, figyeld ki, mikor nincs otthon. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne vedd fel neki a telefont, ne mondd meg hol laksz. Verni remélem még nem vert meg, de ha aggresszív lesz, távoltartásik is kérhetsz, a lényeg hogy hagyd ott.

És koncentrálj magadra kicsit, tök mindegy hogy hány évesen lesz gyereked. Foglalkozz a munkáddal, a hobbiddal, tanulj valami újat, vagy bármi. Építsd fel az önbizalmadat és utána kezdj következő kapcsolatba.

2017. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

A párod elég korrektül mentáldefekt.

Szóval ha netán ott akarnád hagyni, akkor erre nagyon készülj föl!

(Kerülj vele minden érintkezést - de ha mégis "összetalálkoztok" - soha, de soha ne maradj vele egyedül! Ha zaklatna, rögtön tegyél feljelentést, satöbbi...)

2017. nov. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!