Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nyomoz utánam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nyomoz utánam és minden személyes dolgomat átnézi. Szerinte ez normális, szerinte nem lehet titkunk egymás előtt. Szerintem sem, de magánszférára nekem szükségem van. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Ő velem lenne 0-24 be, én sokszor egyedül. Ilyen a természetem. Szükségem van egyedüllétre. Ezt is nehezen viseli. A féltékenységnek állitólag oka van,Gyerekkorom óta szerelmes volt belém a párom 16 éves voltam és nem állt szándékomban lekötni magam, Ő viszont megsértődőtt és az ország másik végébe költözött. Elfelejteni nem tudott és egy kapcsolatba menekült Ahonnan folyton keresett 18 éves koromban újra találkoztunk egy pár napot egymással töltüttünk mielőtt ez megtörtént ő egyből elhagyta a párját és én eltűntem. Megijedtem,kamasz voltam és ismét nem akartam komoly kapcsolatot. Nekem nem volt olyan erős érzelmem felé mint neki hússzú évek óta. Mostmár egyedülállóként kezdtünk el randizni,ebből kapcsolat lett. 1 éve járunk. Nem bízik bennem, azthiszi újra elhagyom,vagy megcsalom. Folyton a telefonomban turkál, mindent kinyomoz nem mer egyedül hagyni még a szüleimnél sem. Együtt élünk. A közeli boltba is fél kiengedni"nehogy megtámadjanak"

Én vele szerettem volna maradni, mert minden megvan benne amit szerettem volna, de sajnos a rossz oldala engem kiakaszt. Már nem bírom.


2017. nov. 20. 14:45
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Aki kérdezte hogyan dolgozom: Napi 8 órába abból minden órában hív, ha nem hall rólam fél óráig utána nagyon csúnyán veszekedünk mert biztos valaki szexelt az irodában velem. 500 km az otthonom, de felmondok ma reggel és ha elengednek egyből akkor valahogy összecuccolok ha még lekell tudnom egy hónapot akkor nem tudom,de sajnos kulcsom sincs,hogy a tudta nélkül menjek el. Egyébként 23 vagyok. Anyukámhoz tudok menni, viszont nagyon pici faluban lakunk egy elszegényedett megyében ahol semmi munka :(
2017. nov. 21. 07:49
 22/36 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez nem élet. Ennél az életnél, még az általad említett elszegényedett falucska is jobb, ahol legalább szabad lehetnél. Nincs kulcsod a lakáshoz? Akkor mégis, hogy a fenébe mész be, ha ő nincs otthon? Nem is értem. Egyértelmű, hogy mit kell tenned: pakolj össze, hagyd el, ha hív, akkor mond meg neki, hogy nem bírod ezt tovább csinálni, eleged van abból, hogy rabszolgaként kezel téged és tedd le a telefont, utána pedig ne vedd fel soha többé. Ez az ember beteg.
2017. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Megvár amíg végzek, együtt megyünk haza. Teljesen igazatok van, elhitette velem,hogy amit csinál velem az normális.
2017. nov. 21. 08:06
 24/36 anonim ***** válasza:
Mindig legyen veled valaki.
2017. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Húúú te, nem egyszerű a helyzet. Nem is értem, hogy bírtad ki ennyi ideig, ilyen stressz és ellenőrzések mellett. A börtönben a raboknak nagyobb szabadságuk van. Említsd meg neki, hogy szeretnéd elmélyíteni a kapcsolatotokat, mi lenne ha te is kapnál kulcsot. Vhogy szerezni kell kulcsot, hogy össze tudj pakolni, amikor nincs otthon. Vagy ha sehogy sem megoldható, akkor elé kell állni, közölni kell vele, hogy el szeretnéd hagyni, összepakolsz és elmész. Ha pedig nem enged el, akkor hívod a rendőrséget.
2017. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szólj neki előre, mert nem fogja hagyni hogy elmenj. Csak szerezz kulcsot valahogy, aztán lépj le.

Amit leírtál abból semmi nem normális. Ez nem kapcsolat. Egy elmebeteggel vagy együtt. Az ilyennek felesleges megpróbálni elmagyarázni, hogy mi a probléma ezzel. Nem fog megváltozni.

Olyan helyre kéne menned, ahol nem talál meg. A rokonaidnál fog először keresni. Esetleg keress vmi olyan melót ahol biztosítanak szállást is.

Egy ilyen ''kapcsolatnál'' sokkal jobb az is, ha senkid nincs.

2017. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Vele tényleg nem lehet beszélni, mindíg végül én vagyok a hibás. Miattam ilyen, csak ezt mondja. Én tettem ezzé, ha nem verem át megbízna bennem még discoba is elengedne. Ez mindenre a válasz,hogy az én hibám. Legyek türelmes és ha vissza nyerem a bizalmát majd más lesz.

Külföldön már gondolkodtam,hogy "kiszököm".

2017. nov. 21. 11:00
 28/36 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy elengedne? Miből gondolja, hogy kell az engedélye bármihez? Ha nem lépsz ki ebből, csak rosszabb lesz. Örülhetsz, ha még nem volt agresszív, de számíthatsz rá, hogy az lesz a következő lépése.
2017. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Ezekre én csak most ébredek rá,tényleg akárhová mentem (inkább csak boltba)engedélyt kértem. Úristen :(
2017. nov. 21. 13:09
 30/36 anonim ***** válasza:

döbbenetes, amiket leírtál... el kell hinned, hogy egy normális kapcsolat baromira nem így működik.


egyébként: én egy "késői" anyuka vagyok, 35 évesen szültem, most 14 hónapos a kisfiam. sok-sok vargabetűn vagyok túl, de mindennél jobban megérte, hogy egy őszinte, szerető kapcsolatban fogant meg. meg is látszik rajta: kiegyensúlyozott, vidám, nyugis kisfiú:)


nagyon vigyázz, nehogy terhes legyél a mostani pasidtól, amíg el nem menekülsz tőle.

2017. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!