Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak esélyt vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak esélyt vagy ne?

Figyelt kérdés
Életemben először találkoztam olyan lánnyal, aki teljesen megváltoztatott.Ebbe nem szeretnék belemenni. Mégis megbántott. Eljátszotta a bizalmamat. nem csalt meg, másképp. Ő összetört, teljesen kivan. Fogalmam sincs h azért mert fontos vagyok neki, vagy mert tényleg nem akarta és csak a kapcsolatunkat akarta védeni, vagy csak a bűntudat. Akárhányszor adtam eddig esélyt, vagy engedtem közel magamhoz bárkit is, mindig ez volt. Szeretem. De mi a bizonyíték, hogy többet nem teszi meg? Szar, hogy ennyire kivan, de mit szólnának mások, ha ezek után kibékülnék vele? Tudom, hogy nem szándékos volt, de megtette. Össze vagyok zavarodva.
2017. nov. 28. 20:34
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
91%

"de mit szólnának mások, ha ezek után kibékülnék vele? "

Hogy megjött az eszed? hogy össze se kellett volna veszni? / Amúgy meg minden barátodnak hagyod következmények nélkül, hogy rád másszon? Lehetne benned annyi szolidaritás egy férfitársad felé, hogy te mondod el egy ilyen szitu után, hogy a barátnője egy ribi. Vagy mégsem utasítottad vissza a közeledését, és ezért titkolnád?l

2017. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
91%

Szuper csaj. Szegény nem érdemel meg egy ekkora barmot, mint amilyen te vagy.

Ne bekülj ki vele. Adj neki esélyt, hogy egy normális srácot találjon.

2017. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
88%

Fordítsd meg a helyzetet. A csoporttársad pasija vagy, látszólag jó kapcsolatban. Közben a barátnőd a tudtod nélkül más, ráadásul foglalt pasikra mászik rá. A közeli barát, a "lelkitárs" a csoportból aki lehet hogy már régóta szúrta a szemedet, tényleg több neki mint barát. Nem akarnád tudni?

Én biztos. Na ezért mondta el. Megkockáztatom hogy neked is el kellett volna, vagy méginkább a csoporttársadnak kellett volna bevallania és szakítania.

2017. nov. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
89%

A csoporttársnőd nem a barátod, és nem ennyi, mert a barátság az egy kölcsönös dolog, de ő többet akart tőled (az most mindegy hogy csak szexet, vagy érzelmeket is táplál-e, de nem barátkozni akart), szóval igaza volt a barátnődnek, hogy nem tetszett neki a dolog. És azzal sem tett nagy kárt, hogy tudatta a pasijával, hogy egy ribivel van együtt. És vicces, hogy neked fontosabb egy ilyen álbarát qrva, aki sem a saját pasiját, sem téged nem tart toszteletbwn, mint a szerelmed.

Szerintem az a csaj jobbat érdemel nálad, hagyd, most kivan, de majd rájön erre ő is.

2017. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Jó de az én bizalmamat játszotta el. Bekavart egy kapcsolatba, bekavart egy barátságba és tönkretette a miénket is.
2017. nov. 29. 08:54
 16/52 anonim ***** válasza:
93%
kérdező! remélem a barátnőd talál nálad sokkal jobbat. aki sokkal jobban megbecsüli őt.
2017. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
93%
Te hülye vagy? Az állítólagos jó barátnőd rád mászott, és a te csajod rombolt szét kapcsolatokat? Te melyik bolygóról jöttél?
2017. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
91%

Hagyjuk ez a srác vagy egy troll vagy egy sík hülye ember.

Az exe a normális, mert nem tapsolt, hogy a ribi csoporttars ramaszott a baratjara.

Jól tette a lány hogy elmeselte a ribi barátjának a dolgokat.

Amúgy is....ha az ex megbocsatana (mert ha valaki megbocsathat, az o) az lenne a minimum hogy a ribizlivel minden kapcsolatot megszakitani.

2017. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
93%
Hatalmas szívességet tettél a lánynak, hogy szakítotztál vele, hogy lehet valaki egy ekkora gyökér. Gyere össze inkább azzal a büdös lotyó csoporttásnőddel, összeilletek.
2017. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
92%
Meg milyen bizalmadat játszott el? Az egyetlen, akinek itt megrendülhetett a bizalma, az a lány, akinek a barátja egy csoporttárssal enyeleg, és még kikéri magának....
2017. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!