Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak esélyt vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak esélyt vagy ne?

Figyelt kérdés
Életemben először találkoztam olyan lánnyal, aki teljesen megváltoztatott.Ebbe nem szeretnék belemenni. Mégis megbántott. Eljátszotta a bizalmamat. nem csalt meg, másképp. Ő összetört, teljesen kivan. Fogalmam sincs h azért mert fontos vagyok neki, vagy mert tényleg nem akarta és csak a kapcsolatunkat akarta védeni, vagy csak a bűntudat. Akárhányszor adtam eddig esélyt, vagy engedtem közel magamhoz bárkit is, mindig ez volt. Szeretem. De mi a bizonyíték, hogy többet nem teszi meg? Szar, hogy ennyire kivan, de mit szólnának mások, ha ezek után kibékülnék vele? Tudom, hogy nem szándékos volt, de megtette. Össze vagyok zavarodva.
2017. nov. 28. 20:34
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
91%

"Jó de az én bizalmamat játszotta el. Bekavart egy kapcsolatba, bekavart egy barátságba és tönkretette a miénket is."


A csaj kapcsolatát ő maga tette tönkre azzal, hogy más pasin ugrándozott. Az igaz, hogy a barátnőd nyitotta fel a pasija szemét, de ez már részletkérdés, máshonnan is kiderülhetett volna. Az alapvető ok itt az, hogy ez a dolog megtörtént, tehát hogy egy hűtlen cafka. Bekavarás akkor lett volna, ha hazugság, de nem az.

A barátságotokba szintén a cafka barinőd kavart be azzal, hogy hajt rád. Egy barátságba ez nem fér bele. Hiába neked ő csak barát, de te neki nem! És itt már meg is bukott az egész, és nem kellett volna továbbiakban ezt folytatni, és elvárni a barátnődtől, hogy vágjon ehhez jó képet.

A ti kapcsolatotokat meg egyedül te szúrtad el. A barátnőd elé helyezed a ribi csoporttársnőd, erőlteted vele ezt a nevetséges barátkozósdit, ahelyett, hogy a kapcsolatodra koncentrálnál. Ez is amiatt van, mert mindenáron el akartad hitetni a barátnőddel, hogy ti mennyire tényleg csak barátok vagytok, így eljárt a szád, és csak rontottál vele az egészen. Mert pont hogy tudatosítottad a barátnődben, hogy jogos az aggodalma, és marhára szó sincs itt barátságról. És akkor még te csodálkozol azon amit a barátnőd tett.

Gondolkozz már el magadon. Fordított esetben te hogy éreztél volna? Ha barátnőd a korábbi szexkapcsolatával nagy barátságot ápol, kettesben is találkozgatnak, aztán még meg is tudod, hogy jaaa amúgy a csávóka néha már bepróbálkozott nála? Egyszerűen csak megnyugodnál, hogy jól van, úgy is nemet mondtál neki, úgyhogy menjél csak drágám nyugodtan? Hát nem hiszem. Akkor megint neked állna feljebb, és abban az esetben is itt válaszolgatnánk az ellenkező témáju kérdésedre...

2017. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
90%

Inkább a csajnak kellene azon gondolkoznia, hogy te megérdemelsz-e még egy esélyt.

De én a helyében ha térden csúsznál se fogadnálak vissza ezek után az tuti. Vigasztalgassátok egymást a lelki társsal azt jól van.

2017. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
2017. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Mert az normális dolog, hogy ők ez miatt szakítottak. Nem történt semmi. Ha nem szól, mindenki lehetne továbbra is együtt.
2017. nov. 29. 21:02
 35/52 anonim ***** válasza:
84%

De csak azért nem történt semmi, mert elutasítottad, különben simán megcsalta volna veled a barátját. És ez számit, a szándék. Vagy téged vígasztalna az a tudat, hogy csak azért nem csaltak meg, mert a másik fél nem akarta? Gondolom nem. Lehet hogy a barátnőd túlpörgött ezzel hogy elmondta neki, de a srácnak joga volt tudni, hogyan áll a csaj hozzá és a kapcsolatukhoz. Szerintem te is szeretnél ilyen dolgokról tudni.

Az meg hogy ti ezért szakítottatok, az a te szegénységi bizonyítványod. Ha ezért képes voltál őt eldobni, akkor ez a kapcsolat egy fabatkát sem ért, és nyugi, majd erre rájön az exed is.

2017. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező ha igy érzed akkor ne is bêkülj ki a bnőddel mert ezt a kétszínű csajt nem akarod ignorálni mert a baràtsàgod fontosabb mint a kapcsolatod egy igazi nővel .Ő csak titeket akart védeni egy kígyótól akit te védessz .Na baràtom annyit mondok hogy elcseszted és inkàbb menj kavarj azzal a furiàval mert egyedül őt érdemled meg nem egy igazi hűséges nőt aki harcol kettőtökért és kiàll melletted .
2017. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
82%
A màsik meg az hogy ez a csoporttàrsad majd kifog àllni melletted gondolod .Nem baj majd rsjössz a sajàt kàrodon hogy ez nem is egy baràtsàg hanem a csaj részéről egy viszony kezdete amit azzal bizonyitott hogy ràdmàszott ennyi.Ezt nem nevezném igaz barátsàgnak a csaj ügyes volt igy kell egy pasit tőrbe csalni és egy jol működő kapcsolatot szétrombolni én az ilyen nőben nem bíznék egy biztos ignorâlnàm a làtoteremből .
2017. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
79%
A gond ott van hogy te ennek ellenére hogy ez a csoport tàrsad mit tett attolfüggetlenül te a bnődben latod a feketebàrànyt nem ebben a báràtodnak hitt csajban.Addig amíg így látod hagyd békén mert nem érdemled meg esetleg ha belàtod hogy hibàztál akkor szépen bocsànatot kérsz tőle és ősszeteszed a két kezedet ha esetleg ezekutàn szóba is fog veled àllni.Gratulàlok győzött a farkad nem az eszed .:)
2017. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Szerintem a barátság az első. Csajok jönnek-mennek de a barátok maradnak.
2017. dec. 2. 15:58
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Csajok jönnek mennek.."


De milyenek?

Pont olyan mint ő már nem lessz több abban biztos lehetsz.


Ezt ő is tudja hogy neki mennie kell? Vagy még áltatod és kegyetlenkedsz vele egy darabig amig nincsen jobb?

2017. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!