Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak esélyt vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak esélyt vagy ne?

Figyelt kérdés
Életemben először találkoztam olyan lánnyal, aki teljesen megváltoztatott.Ebbe nem szeretnék belemenni. Mégis megbántott. Eljátszotta a bizalmamat. nem csalt meg, másképp. Ő összetört, teljesen kivan. Fogalmam sincs h azért mert fontos vagyok neki, vagy mert tényleg nem akarta és csak a kapcsolatunkat akarta védeni, vagy csak a bűntudat. Akárhányszor adtam eddig esélyt, vagy engedtem közel magamhoz bárkit is, mindig ez volt. Szeretem. De mi a bizonyíték, hogy többet nem teszi meg? Szar, hogy ennyire kivan, de mit szólnának mások, ha ezek után kibékülnék vele? Tudom, hogy nem szándékos volt, de megtette. Össze vagyok zavarodva.
2017. nov. 28. 20:34
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
92%
kérdező! amugy nem veszed észre hogy ezzel a lépéssel te a csoporttársad mellett állsz ki? hogy őt véded ezzel meg sajnálod?? hogy jajj szegényt beköpte a barátnőd..ha nem is tudatosan, de biztos hogy nem közömbös számodra a csoporttársad. én a helyedben inkább örültem volna hogy ilyen korrekt barátnőm van, nem pedig a lotyó csoporttársammal éreznék együtt
2017. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Jó. Az igazság az, hogy lefeküdtem ezzel a csajjal még régebben, de a barátnőm pontosan tisztában volt ezzel mikor összejöttünk. És mikor rám akart mászni, az még azelőtt volt h mi összejöttünk volna, csak ismerkedtem a mostani exemmel. Csak elmondtam neki, mert annyira féltékeny volt a csajr, hogy nélküle találkozunk meg beszélgetünk, hogy mondtam neki h legutóbb is mikor rám akart mászni megálltam. Szóval ezért nem értem, hogy mire volt jó ez.
2017. nov. 29. 11:14
 23/52 anonim ***** válasza:
91%
szóval az a bajod hogy a barátnőd nem nézte jó szemmel hogy a régi exeddel kavarsz... szánalmas vagy.
2017. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Nem kavartunk. Nekem csak barát.
2017. nov. 29. 11:17
 25/52 anonim ***** válasza:
92%

Ja van itt infó, csak eddig elhallgattad. :D


Szóval van egy csaj a környezetedben, aki bármikor rád menne, meg volt is köztetek valami, de te ahelyett, hogy leépítenéd, még cicázol vele. És nem érted, miért nem tetszik ez a lánynak, akibe elvileg annyira de nagyon szerelmes vagy. Okos vagy, nesze cukor.

2017. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
92%
Meg fszom... nem ellenállni kell, hanem messziről elkerülni az olyan embereket, akik gondolkodás nélkül rámásznak az emberre. Ez neked barát? Mit barátkozol vele?
2017. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
91%
Áh, most már tuti, hogy troll.. Nem akarom elhinni, hogy ilyen értetlenkedő, tirpák b@romarcok szabadon szaladgálnak a világban :/
2017. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
90%
Milyen barátságot tett tönkre mond már el?! Eleve nem barátság az ahol az egyik fél többet akar, és gondolkodás nélkül dugna veled ha alkalom adódik! Sőt még néha próbálkozik is. Már rég le kellett volna építened ezt a csajt, és nem pedig még aszisztálni is ehhez a lehetetlen "barátsághoz", és még kettesben találkozgatni is vele, hogyne! És akkor még a párod legyen megértő, és nézze jó szemmel ezt a barátságot. Neked totál elment az eszed? Huu banyek, komolyan, tedd meg azt a szívességet az exednek, hogy nem fogadod vissza, hadd találjon magának egy értelmes fickót, mert te ehy gyökér vagy.
2017. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
83%

Mégegyszer.


Ha neked annyit jelent az a másik csaj akkor miért nem vele jársz és hagyod elmenni őt?


Minek szivatod bűnteted..?


Tedd össze a két kezed hogy egy ilyen csaj rajong érted és szeret.


De szerintem nem érdemled őt meg.



Pont a mondat végén.

2017. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
88%

Remélem talál egy normális srácot,amúgy már találkoztam a kérdéssel a másik oldal szemszögéből is.

Szóval ha valakit ennyire szeretnek és a másik így hálálja meg ott nincs miről beszélni.

Lehet hogy erre ő is rájön szép lassan.


Grat

2017. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!