Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek ilyen, normális csajok sehol a világon? = (

Figyelt kérdés

Kb. ennyi kéne nekem:

1. nézzen ki jól (na jó, inkább nagyon jól XD)

2. ne legyen segghülye (a buta kategória már OK lenne, csak az ált. nem teljesíti a következő pontot :P

3. ne legyen beképzelt

4. ne legyen hisztis

5. ne legyen stréber, otthonülős, tanulós fapin@

6. ne azért akarjon együtt lenni velem, mert van pénzünk

7. nyelje le!!!


Ennyi. Ez tényleg olyan nagy dolog? Persze mindegyik azt mondja, hogy ő okos, szerény, kedves, és tud élni, aztán kiderül, hogy utoljára 3 évesen volt babazsúron, de azt hiszi, ettől ő a májer, mert olyan idióta. Most velem van a baj, vagy tényleg nincsenek ilyen csajok a világon? :P És ha vannak, hol kell őket keresni?

Egyébként nem vagyok az a félős nyuszi, fel tudom szedni a csajok nagy részét, ha akarom, csak egy-két egyéjszakástól kivéve nem akarom, mert olyan gázak XD De hosszú távú kapcsolatom még sosem volt, mert egyszerűen nincs ilyen csaj :( És ne mondjátok, hogy rossz helyeken keresek, mert mindenütt kerestem már őket!

16/F


2010. jún. 2. 11:58
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy okos vagy, őszinte, tudod mit akarsz az élettől meg hogy van pénzed, stb. De ettől még nem biztos, hogy boldoggá tudsz tenni egy lányt. Az a fontos, amit érzelmileg tudsz neki nyújtani. Pl. hogy érzi-e hogy megbecsülöd, tiszteled, hűséges vagy hozzá, bármilyen problémával bizalommal fordulhat hozzád, biztonságban érzi magát melletted. Ezek fontosak a lányoknak.

Egyébként én vagyok az, aki megszólt amiatt, hogy a lenyeléses dolog ennyire első helyen van nálad és mondtam, hogy enélkül is lehet valakivel jó a szex. Te pedig válaszként írtad, hogy akkor én legyek olyannal, aki nem nyeli le, de neked akkor is fontos. Ezt csak azért írtam most le, hogy tudd, lány vagyok, nem pedig fiú. Mellesleg nem tudom, miért nem lehet elfogadni, ha valaki nem akarja lenyelni. Kóstoltad már? Hát egyáltalán nincs jó íze és néhány lány rosszul is lesz tőle. Nem tudom megérteni, ez miért annyira fontos szempont, hogy mindenképp le kell nyelnie a csajnak. Úgy látszik, manapság már ez számít értéknek, nem pedig az, ami belül van:S. Amúgy ha találnál egy tök helyes és normális lányt, szerintem már nem érdekelne, hogy lenyeli-e vagy sem, mert szeretnéd és elfogadnád, hogy ő mondjuk nem akarja csinálni. Ha igazán megszeretnél valakit, fontosabb lenne ő maga meg hogy veled van, mint az hogy nem nyeli le. Bár mondjuk manapság már azon sem lepődök meg, ha valaki ilyen indok miatt szakít egy lánnyal, de akkor az azt jelenti, hogy nem is szerette igazán a lányt. Az ilyen pasik mondjuk szánalmasak és nem is érdemelnek normális lányt, ha számukra a lenyelés áll a kapcsolat középpontjában. Remélem kérdező, te azért nem dobnál ki emiatt egy szép és kedves lányt, aki szeret...

20/L

2010. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

77%os vagyok:P

azért nem álltottam magyarra, mert romániai vagyok és itt inkább csak az angol billentyűzetet hasznalom, nem volt már kedvem át állitani.mellesleg az oké, hogy a ribancokat nem tiszteled meg, hogy van pénzed meg okos vagy stb stb, de érzelmeid vannak?lehet,hogy még nem vagy elég érett.

2010. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

jah es meg annyit (mar nincs turelmem ekezettel irni bocs), hogy nem azt akarom h egy pasi mindenben egyet ertsen, es ha megkerdezem tole h jol all ez a ruha akkor azt mondja h igen meg ha tiszta rosszul nezek ki benne, de nem akarom h a velemenyet bunkon fejezze ki.

jah es meg amiket leirtal magadrol az mind szep es jo, de lehet h a gondolkodasunk, felfogasunk, velemenyunk nem illik ossze, ami nem baj, de ez azt jelenti h nem egymasnak vagyunk teremtve:)), ezert neked mas csaj valo.szoval az amiket te leirtal meg nem eleg, mert mas pasi is szeret sportolni, van penze stb stb. remelem erted mire akarok kilyukadni

2010. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy nincs olyan lány, aki szép és nem beképzelt, annak nincs igaza, valószínűleg nem ismer közelebbről sok szép lányt.

Én régebben modellversenyeken voltam segítő, és a szép lányok között sokkal több az őszintébb, kedvesebb, mint a magukat nagyra tartó, csúnyább, magolós csajok között. Csak a szép lányokat mindenki észreveszi, és ezért feltűnőbb, ha valaki szép és beképzelt, ezért hiszik azt, hogy a szépségből következik a beképzeltség. De ez nem így van. Rengeteg csúnya lány is beképzelt. A beképzeltség tehát nem a szépség miatt van, hanem az ostobaságból fakad, mert az ostoba ember nem látja be, hogy nem illik mást lenézni. Ilyen módon rengeteg lány beképzelt, függetlenül a külsejétől.


Kérdező, te szerintem gondolkodj kicsit el azon, hogy te mennyi emberséget, kedvességet és szeretetet tudsz nyújtani ennek a bizonyos álomlánynak. Az utolsó pontból következik, hogy igazi szeretetet nem igazán tudsz adni, a valódi szerelemhez éretlen vagy, azt sem tudod, hogy akibe szerelmes vagy, azzal mennyire oltári a szex, függetlenül a lenyeléstől. Ez azért lehet ilyen fontos neked, mert minden kapcsolatod eddig a puszta szexből állt, ez volt az egyetlen érték benne, ezért azt hiszed, a szerelmi kapcsolatban is így működik.


Ezt csak azért mondom, mert az az álomlány, aki ilyen tökéletes, ahogy leírod, az találhat rengeteg férfit, aki nem dobná ki azért, ha nem akarná lenyelni a spermát, hanem önzetlenül szereti, és megbecsüli úgy, ahogy van, tiszteli, felnőtt módon gondolkodik, férfias stb.

Ezért lesz nehéz ilyen lányt találnod, mert ez a végtelenül éretlen, gyerekes, érzéketlen és önző felfogásod az életben is érezhető, és mivel a te álomnőid millió pasi közül választhatnak, nem egy magadfajta gyerekes felfogásút választanak, hanem egy őket tisztelő, felnőtt férfit. Magyarul vagy megtanulod az értéket nézni egy lányban és valódi szeretetet és szerelmet adni, és akkor boldog lehetsz egy szerető lány mellett, vagy maradnak továbbra is az üres, eldobható ribancok, akiknek az egyetlen jó tulajdonságuk, hogy lenyelik, bár az égvilágon semmit nem tudnak neked adni, nemhogy szeretetet és boldogságot.

2010. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Ha meg is szerzed valahogy ezt az álomnőt, akkor is számíthatsz rá, ha olyan szép, jól néz ki, okos, kedves, szerény ahogy írod, akkor NAPONTA TÍZ PASI fog nála próbálkozni, fiatal hamvas bőrű, idősebb és érettebb, szexibb, jobb testű, jóképűbb, kedvesebb, szeretettelibb - tehát MINDEN típusú férfival elméletileg fel kell venned a versenyt, mert mint említettem, a te álomnőd BÁRKIT megkaphat.

Szóval ezért lehet az, hogy egy ilyen lány veled nem áll le, mert simán keresheti a legjobbat, belsőleg és külsőleg is, érzelmileg is stb.

2010. aug. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
MINDEN NŐ K.RVA
2010. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Én fel is veszem velük a versenyt!
2010. szept. 3. 08:58
 48/48 anonim ***** válasza:

De amúgy miért is fontos, hogy le nyelje? /:

Ja és amiket leírtál.. én is olyan lány vagyok csak nem szívesen nyelném le.. :S na mind1. xd

15/L

2010. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!