Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek ilyen, normális csajok sehol a világon? = (

Figyelt kérdés

Kb. ennyi kéne nekem:

1. nézzen ki jól (na jó, inkább nagyon jól XD)

2. ne legyen segghülye (a buta kategória már OK lenne, csak az ált. nem teljesíti a következő pontot :P

3. ne legyen beképzelt

4. ne legyen hisztis

5. ne legyen stréber, otthonülős, tanulós fapin@

6. ne azért akarjon együtt lenni velem, mert van pénzünk

7. nyelje le!!!


Ennyi. Ez tényleg olyan nagy dolog? Persze mindegyik azt mondja, hogy ő okos, szerény, kedves, és tud élni, aztán kiderül, hogy utoljára 3 évesen volt babazsúron, de azt hiszi, ettől ő a májer, mert olyan idióta. Most velem van a baj, vagy tényleg nincsenek ilyen csajok a világon? :P És ha vannak, hol kell őket keresni?

Egyébként nem vagyok az a félős nyuszi, fel tudom szedni a csajok nagy részét, ha akarom, csak egy-két egyéjszakástól kivéve nem akarom, mert olyan gázak XD De hosszú távú kapcsolatom még sosem volt, mert egyszerűen nincs ilyen csaj :( És ne mondjátok, hogy rossz helyeken keresek, mert mindenütt kerestem már őket!

16/F


2010. jún. 2. 11:58
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Lesz@rom a szüleim pénzét. Ne irigykedj!
2010. jún. 2. 13:20
 32/48 anonim válasza:
100%

A normális nők messziről megérzik a szarszagot, ez a te bajod. Nőj fel gyökér, ha már ekkora elvárásaid vannak.

És menj el dolgozni suli mellett, majd akkor mondd, hogy leszarod a szüleid pénzét.

2010. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Most komolyan, Neked ez is a fontos szempontok közé tartozik, hogy nyelje le? Neked ez az egyik legfontosabb egy kapcsolatban meg hogy nagyon jól nézzen ki? És ha találnál egy tök aranyos meg kedves lányt, akkor kidobnád, mert mondjuk nem akarja lenyelni?
2010. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Miért, te együtt lennél egy életen keresztül egy olyannal, akivel szar a szex? Igen, fontos.
2010. jún. 2. 13:36
 35/48 anonim válasza:
100%
Azért az látszik, hogy csak 16 éves vagy!
2010. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy valaki nem nyeli le, lehet jó a szex. A jó szex nem abból áll, hogy a csaj lenyeli-e vagy sem. Attól még lehet valaki tök jó az ágyban.
2010. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Jó, akkor te legyél azokkal. Nekem fontos!
2010. jún. 2. 14:15
 38/48 anonim ***** válasza:

bisztos vagyok benne h bekepzeltnek fogsz mondani es sokan masok is, de azert elmondanam.

megvagyok elegedve a kulsommel, nem vagyok egy modell de azert csunya sem,nem dicsekvesbol de rengeteg fiunak tetszem (es nem nyomi, kocka pasikrol van szo)

okos is vagyok, szeretek olvasni es muvelodni, megsem vagyok otthonulos, fap*na.eleg surun szoktam bulizni, nagyon keves a szabadidom, mert szeretek sporoltni es a baratokkal a varosban lenni.

bekepzelt sem vagyok, a fenti sorokat is nehezen irtam le, mert nem szoktam magam dicserni.

ezeket csak azert mondtam el, lasd van meg olyan csaj is amire te gondolsz, de ha te meghalnal ertem se jonnek ossze veled.a stilusodbol az jon le, h bunko vagy es nem tiszteled a lanyokat + valami kis "meno csavoouu" lehetsz.

ha ez nem igy van ezer bocs de nekem ez jott le.:)

2010. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Jó tegyük fel tényleg elhiszem, hogy igaz az, amit írsz (bár ha annyira okos vagy, tudhatnád, hogy kell a billentyűzetkiosztást magyarra állítani... na mindegy). De miért nem akarnál velem összejönni? Okos vagyok, jól nézek ki, sokat sportolok, jó jegyeim vannak, tudom, mit akarok az élettől, jól állunk anyagilag, szeretek bulizni, de azért nem csak abból áll az életem. Most komolyan, mi kell neked, ha nem ez? :D Az nem igaz, hogy nem tisztelem a lányokat. A ribancokat nem tisztelem, ez baj? És azt is igaz, hogy nem az a mézesmázos típus vagyok, aki azt mondja mindig, amit hallani szeretnél, hanem az, aki kimondja, amit gondol. Ez ekkora baj? Akkor mi kéne neked, egy kis lúzer, aki mindenben egyetért meg bólogat, vagy mi? Nem értem.
2010. jún. 2. 15:03
 40/48 anonim ***** válasza:

az előttem szólónál a pont. :)

Lényegében én is olyan lány vagyok akire gondolsz.(leszámítva a 7. "pontot")

Sok ilyen lány van.. csak azokat biztosan értékelik és másokkal jöttek össze. Már bocsi, de az eddigi írásodból nekem is az jött le, hogy egy elkényeztetett kis suttyó vagy, aki egy lányban nem a Lányt látja, hanem a dugnivalót. =/

(:

2010. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!