Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma, hogy csak óvszerrel vagyok hajlandó lefeküdni a párommal?

Figyelt kérdés

Manapság annyi nő esik teherbe "véletlen" fogamzásgátló mellett.Egyszerűen képtelen vagyok a nőkbe megbízni ugyanis nagyon sok nő amikor rájön a babázhatnék vagy egyszerűen anyagilag biztonságban érzi a férfi mellett magát akkor valahogy sokan "elfelejtik" beszedni azt a fogamzásgátlót vagy pont náluk nem hat a tabi ami 99% os védelmet nyújt.Ehhez képest a becsúszott terhességek nagyrészénél a nő ugye "rendesen" védekezett.

Én ezért úgy döntöttem hogy belőlem egy nő sem csinál hülyét vagy tesz akaratom ellenére apává és közöltem a barátnőmmel én csak óvszerrel fekszek le vele.

Erre elkezdett hisztizni, hogy miért nem bízok benne.Szerintetek ez jogos?


2017. dec. 19. 10:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
96%

Én nőként a gumira szavazok, nem vagyok hajlandó gyógyszert szedni, és sok ilyen nő van, te kifogtál olyat aki másképp gondolja.

Egyébként a hisztit az okozza, hogy nem bízol benne és ez teljesen jogos. Én sem szeretném, ha a partnerem nem bízna bennem. Igazából nem is maradnék vele, mert minek?

2017. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a "tabletta mellett terhes lettem" dumák mindig nagyon sántítanak...
2017. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
95%

Én is a gumira szavazok.

Sőt, mindig le is csekkoljuk, nehogy véletlenül egy ici picit is kiszakadt volna.


Senkivel nem csesznék ki úgy, hogy az egész hátralévő életét megpecsételyem egy nemkivánt terhességgel.

Na meg persze magammal sem.


N

2017. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
8%
Gumisok. Elvezitek ti egyaltalan a sexet? Vagy holmi targykent kezelitek egymast. Mert nekem ez rideg.. Ha 1 honspja vagytok egyutt oke de tobb honap utan ne mar..
2017. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
91%

Annyi gyógyszert szedek, nem hiányozna még a fogamzásgátló is. Meg gumiban jobb, mert nem lesz minden dzsuvás.


Itt tényleg az indoklásod a baj, hogy nem bízol meg benne.

2017. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak a körítéssel van baj.

Ülj le vele nyugodt hangnemben beszélgetni, és kezd előlről.

Benne bízol. De attól még becsúszhat egy nem kívánt terhesség a gyógyszer mellett. Ezenkívül nem akarod azt se, hogy hormonokkal tömje magát. Te jobban bízol a gumiban, azért ezt akarod használni. A tablettáról sok jót nem hallottál. De ha biztosra akar menni, és neki úgy jobb, akkor védekezhettek duplán: gumi+tabi.


Ne azzal indíts, hogy azt hiszed, egy terhességgel akarna megfogni és lehúzni. Ezért sértődött meg, és ez jogos is.

2017. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 D. Brasco ***** válasza:
95%
Remélem a csajodnak is ilyen rendkivül kulturaltan adtad elő a dolgot ahogy nekünk......
2017. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem teljesen jó a hozzáállásod. Minden férfinek így kéne csinálnia, ha nem akar bajba kerülni. Nem szép dolog a barátnődtől a hiszti, inkább örülnie kéne, hogy ennyire felelősségteljes vagy és nem bízod egyedül rá és véletlenre.
2017. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg sokan vannak, akik fogamzásgátló mellett esnek teherbe, mert hülyék. Egyszerűen nem figyelnek oda, hogy mi az, amit nem lehet mellette szedni. A guminál nincs ilyen probléma.
2017. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
11%
Gumizatok. Allatok vagytok nem emberek.. A discoban a ku*akat dugom gumival meg ri*ancokat nem egy olyan embert akivel kapcsolatban vagyok. Ezentul maszkban csokolozstok ne hogy bakterialis fertozest kapjatok egymastol.
2017. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!