Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma, hogy csak óvszerrel vagyok hajlandó lefeküdni a párommal?

Figyelt kérdés

Manapság annyi nő esik teherbe "véletlen" fogamzásgátló mellett.Egyszerűen képtelen vagyok a nőkbe megbízni ugyanis nagyon sok nő amikor rájön a babázhatnék vagy egyszerűen anyagilag biztonságban érzi a férfi mellett magát akkor valahogy sokan "elfelejtik" beszedni azt a fogamzásgátlót vagy pont náluk nem hat a tabi ami 99% os védelmet nyújt.Ehhez képest a becsúszott terhességek nagyrészénél a nő ugye "rendesen" védekezett.

Én ezért úgy döntöttem hogy belőlem egy nő sem csinál hülyét vagy tesz akaratom ellenére apává és közöltem a barátnőmmel én csak óvszerrel fekszek le vele.

Erre elkezdett hisztizni, hogy miért nem bízok benne.Szerintetek ez jogos?


2017. dec. 19. 10:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

45%-os, kérlek szépen hagyd már abba!

Megértettük elsőre is, hogy szerinted nem jó óvszert viselve szeretkezni. Rendben. Téged nem hülyézett le senki, amiért így gondolod, te viszont már harmadjára mondod ezt mindenkire. Mindezt csak azért, mert SZERINTED nem jó érzés.

Van ennek értelme? Van egy véleményed, másnak is van, de ettől még egyik ember sem lesz semn rosszabb, sem jobb.

2017. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Ezen, ne akadjál ki. Mindenki más. Párom szerint, egyik legjobb érzés, mikor érzi, hogy szétspriccel benne. A barátnőd, ezt akarja érezni, akkor gumi ellen van, mivel gumiba ez nincs meg.
2017. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem, igazad van. Túl sokszor hallani azt az ervelést nem kívánt terhesség esetén a férfival szemben: miért nem "vedekezett", ha már felcsinálta a nőt, viselje a "következményeket", stb.
2017. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
45% ha te összevissza dugsz mindenkivel akkor te vagy az állat és ezen a gumi sem változtat. Egy normális kapcsolatban az intelligens felek úgy oldják meg a védekezést ahogy nekik kényelmes és megfelelő és ebbe senkinek sincs beleszólása. Amúgy meg kezeltesd magad, beteg vagy.
2017. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van. Aki nem akar gyereket, az védekezzen. Baromira imádom, mikor jönnek ide sírni a férfiak, hogy "ő azt hitte, a lány szedi a tablettát, de most kiderült, hogy terhes és nem akarja elvetetni sem".

Pláne, mikor ez olyan kapcsolatban történik, akivel lehet, hogy soha a büdös életben nem akar családot, nem csak épp abban a szituációban.

Ha a férfi nem akar gyereket, akkor tegyen érte.


Másrészt pedig:

Ugyan olvasgassatok már a női egészség és szex/fogamzásgátlás témakörben. Minden második kérdés arról szól, hogy "kimaradt egy tabletta, ugye nem leszek terhes"?. Egy csomóan abban a hitben élne, hogy ha egy-két szem kimarad, akkor nem lehet baj, holott a tájékoztató világosan leírja, hogy de.


És mindezt úgy mondom, hogy jómagam tablettát szedek és nem használunk mellé mást, pedig a párom sem akar még gyereket. Mi megbeszéltük, hogy egyelőre marhára egyikőnk se vágyik a gyereknevelésre és soha nem verném át olyannal, hogy nem szedem be a bogyót. De ha ennek ellenére ő azt mondaná, hogy szeretne óvszert is, biztos ami biztos, hát legyen.

2017. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

#29

Cserébe sokan cseszik el a gumit vizes síkosítóval és egyebekkel :D

Azon túl persze igazat adok neked.


45%

Te meg nem vagy ép.. én is gyógyszer-párti vagyok, de attól még minek kell nekiesni másoknak? Mindenki el tudja dönteni, mi a jó neki meg a párjának másnak meg nem kell beleszólni, pláne ilyen stílusban...

2017. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Persze, de ha a gumival van valami, azt azonnal látod.
2017. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszert szedek mert én meg ebben bízom jobban.

Nyilván van olyan is aki direkt nem szedi be ..ismerek ilyet..

Viszont volt hogy tényleg elfelejtettem be szedni aztán addig izgultam, sírtam, míg meg nem jött és a teszt is azt mutatta hogy nincs gyerek.

Azota két emlékeztető is be van állítva.. és szóltam a barátomnak hogy ő is mindig kérdezzem rá hogy be vettem e ha esetleg eszébe jut.

De egyébként óvszer nélkül persze hogy jobb,bár nekem úgy is jó volt. Sőt, nagyobb volt a libidom is.. de valamit valamiért.

2017. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Mert párkapcsolatban éltek és bizalmi válságként éli meg. Egy kalap alá veszed a pasifogással trükköző nőkkel. Ha ezt ilyen stílben adtad elő neki mint ahogy leírtad, ne csodálkozz a reakcióján.

Én 7 évig szedtem fogamzásgátlót a menstruációs problémáim miatt, majd kiderült, hogy örökletes trombózishajlamom van. Párom szó nélkül felhúzta a gumit és azóta azzal védekezünk (2 tervezett gyerekünk született ezidő alatt).

Semmilyen problémát nem okozott a váltás, sőt, a libidóm sokkal nagyobb lett, mert a gyógyszer hormontartalma lecsökkentette korábban.

Szóval valószínűleg nem a gyógyszer imádata miatt hisztizett, egyszerűen csak bunkó voltál vele.

2017. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!