Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma, hogy csak óvszerrel vagyok hajlandó lefeküdni a párommal?

Figyelt kérdés

Manapság annyi nő esik teherbe "véletlen" fogamzásgátló mellett.Egyszerűen képtelen vagyok a nőkbe megbízni ugyanis nagyon sok nő amikor rájön a babázhatnék vagy egyszerűen anyagilag biztonságban érzi a férfi mellett magát akkor valahogy sokan "elfelejtik" beszedni azt a fogamzásgátlót vagy pont náluk nem hat a tabi ami 99% os védelmet nyújt.Ehhez képest a becsúszott terhességek nagyrészénél a nő ugye "rendesen" védekezett.

Én ezért úgy döntöttem hogy belőlem egy nő sem csinál hülyét vagy tesz akaratom ellenére apává és közöltem a barátnőmmel én csak óvszerrel fekszek le vele.

Erre elkezdett hisztizni, hogy miért nem bízok benne.Szerintetek ez jogos?


2017. dec. 19. 10:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
5%
Mert a zokniban furdest is annyira lehet elvezni. Normalis fogamzas gatlo eseten nincs szukseg erre. De az aki gumiban dug gyogyszer mellett az meleg. Teljesen mas erzes .. Nem is olyan mint ha egy nuniban lennel. Ezek a ferfiak szerintem undorodnam a luktol azert huznak gumit. En csak siman ki rantom mielott ki jonne az anyag, de gyogyszer melett..
2017. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
14%
Mit mondjak én nettom 620000ft/hó
2017. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
32%

En biztos nem szexelnék kapcsolatban gumival. Kényelmetlen ,macerás és teljessen más érzést myujt. Ráadásul alergiás vagyok rá.

Van már egy tervezett lányom ,nem szeretnék többet ,az apjaval szétmentünk (terveztük ,biztosnak tűnt a kapcsolatunk és megvolt mindenünk. Mielött avval jönne valaki ,hogy vagyon ,pénz miatt szültem...nem vagyok ilyen ostoba. En kerestem jobban ,nekem volt lakásom ,kocsim).

Parom bízik bennem.

A gyogyszert nem szedem ,oltást kaptam.

Ha enyire nem bizol a nőkben ,párodban és nem jo gumival. Neki is jobb lenne anélkül ,akkor szedj te gyogyszert (mar ilyen is van itt Magyarorszagon).

N25

2017. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
78%
Maga a gumi nem probléma, de az indoklás igen. Ha 7 hónap után nem bízol a barátnődben annyira hogy nem esik szándékosan teherbe hogy lehúzzon, akkor semmi keresnivalótok együtt.
2017. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%

NEKEM probléma lenne, ugyanis az együttlét során semmi mást nem érzek, csak fájdalmat, ha gumival csinálnám... (Igen, a latexmentestől is)

Szóval én akkor passzolnám a lehetőséget, hogy együtt legyek ilyen pasival, szeretném élvezni a szexet, nem csak sírni tőle, meg utána 2-3 napig a zuhanyban is bőgni.

Ha meg közölné velem a pasi, hogy ez áll a háttérben, akkor nem hisztiznék, de megmondanám, hogy bizalom nélkül semmi értelme együtt lennünk, úgyhogy viszlát, sok szerencsét. Mondjuk eleve ha engem ilyennek néz akkor nem is érteném hogy minek van velem...


Ez a """véletlen""" teherbeesés szerintem igen ritka... Gondolj bele, a gyerek nem kötelezi az apát semmiféle módon, hogy a családdal maradjon, a gyerektartás meg pelenkára elég kb, nem járna jól a nő anyagilag, akkor meg miért tenné?

A tabit én is elfelejteném, ebben biztos vagyok (szedek más gyógyszer napi szinten, kb heti 3-szor elfelejtem bevenni), ezért használok tabletta helyett gyűrűt, és röhögök azokon, akiknek fogamzásgátló = tabletta amit elfelejt úgyis mindenki.

2017. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
38%
Nem az első pár hónap, bizonytalan kapcsolatban, de eddig, ami több éves kapcsolatom volt. Ott, a nők, gumi nélkül szerették volna élvezni. A páromnak sem tetszik, nem az a pár másodperc, még felteszem, hanem a tudat zavarja, hogy van közöttünk valami, nem valódi testi kontaktus.
2017. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
64%

"válással fenyegetőzik és azzal hogy elpereli a házát+ soha nem láthatja majd a a férfi a gyerekét."

És ő ezt beveszi? :DDD Akkor bármilyen is a nő, nem ő a nagyobb marha kettőjük közül :DDDD


Amúgy még annyi jutott eszembe, hogy nem tudom, mennyit kereshetsz, de mi pl nem akarjuk a fizunk felét elverni gumira, vagy pedig számolgatni, hogy mennyiszer feküdhetünk még le, mert ennyit vettünk :DDD

2017. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
9%
Ha már évek óta együtt vagyok a szeretett nővel, szerinted gumizni fogok? Eddigi kapcsolataimban aem használtam soha gumit. A kulcsa, hogy intelligens, dolgos nőt szedj össze, akinek nincs ereje, ideje „véletlen” sem becsusszantani a babát.
2017. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
85%

A guminál nincs biztosabb védekezés. Itt nem arról van szó, hogy át akar-e ejteni a babával vagy nem. Ha nem akartok gyereket akkor igen is tessék gumit húzni. Mert tényleg teherbe lehet esni fogamzásgátló helyes használata mellett is. A gumin legalább látod ha kiszakad. De ha helyesen van használva nem fog kiszakadni.

Gyereket nem vállalunk pár hónapos kapcsolatba, még akkor sem ha nagyon gyereket akarunk. Ha meg nem akarunk akkor pláne nem. Itt nem az átejtés a lényeg, hanem hogy ne legyen gyerek, erre pedig a guminál nincs biztosabb megoldás.

2017. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
21%
Latom mindenki le van pontozva aki nem ért veled eggyet..
2017. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!