Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megkérte a kezem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megkérte a kezem, de esküvőt nem akar?

Figyelt kérdés
Párom megkérte a kezem pár napja, de ha az esküvőről beszélek, lagziról, azt mondja fejezzem be ott még nem tartunk. Láttam, hogy az egyik barátjának írta hogy én már beszélek a lagziról stb...de ő leállított. Minek kéri meg a kezem, ha idegesíti már az is ha beszélek ilyen dolgokról. Én sose mondtam h jegyezzen el, nem kényszerítettem rá.
2017. dec. 23. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg ülj le vele, és beszéljétek ezt meg! Irtó ciki, hogy eljegyzett, de a kapcsolatotok nem áll olyan szinten, hogy egymással beszéljetek arról, ki hogyan ítéli meg az eljegyzést, a házasságot, mit gondoltok róla, hogyan látjátok! Ha tudnátok erről kommunikálni, kiderülhetett volna, hogy a párod teljesen máshogy gondolkodik erről, mint te. Itt nem az a kérdés, kinek van igaza, hanem az, hogy minek akarsz hozzámenni valakihez, ő pedig minek jegyzett el, ha ennyire béna a kapcsolat.
2017. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Most miért hisztizel?
2017. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Bátortalan, magyarul beszari.
2017. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek. Csak egyszerűen nem értem, nem lehet vele beszélni esküvőről. Szóba hoztam és leteremtett, hogy mit gondoltam, hogy eljegyez és rá 2 napra elvesz? Valószínűleg csak azért tette, hogy örömet okozzon vele nekem, csak szimbólumként.
2017. dec. 23. 15:42
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez a tipikus "ne, itt egy gyűrű, de öt évig ku.ss legyen".

Eljegyzés után egy évvel illik összeházasodni. Tehát ha lánykérés után rögtön elkezditek szervezni az esküvőt, pont időben vagytok.

Ha nem akar elvenni, akkor én nem hordanám a gyűrűt. Ettől te még persze azt csinálsz, amit akarsz.

2017. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Ő örül annak, hogy te igent mondtál? Miért neked kéne jobban örülni?

Meg mi az, hogy fejezd be, ott még nem tartatok?

Nem beszéltetek még a jövőtökről? Ez az egész nagyon furcsa így.

2017. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Hat kérdezd meg h mi az istenért adott gyűrűt, ha házasságról hallani sem akar. Ennek így semmi értelme!
2017. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
A lánykérés annyit tesz, hogy legyél a feleségem. De egy közben meg "ott még nem tartunk". Hát, szerintem ne is tartsatok. Ne pazarold rá az idődet.
2017. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 sanyinak ***** válasza:
96%
Nagy lehetett a "nyomás" irányában, hogy lépnie kell, ezért megtette - de nem gondolta szívből, nem biztos még vagy a kapcsolatotokban, vagy egyáltalán az elköteleződésben.
2017. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
"Láttam, hogy az egyik barátjának írta hogy én már beszélek a lagziról stb...de ő leállított." Jó arc...nem kezel téged kissé le?
2017. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!