Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megkérte a kezem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megkérte a kezem, de esküvőt nem akar?

Figyelt kérdés
Párom megkérte a kezem pár napja, de ha az esküvőről beszélek, lagziról, azt mondja fejezzem be ott még nem tartunk. Láttam, hogy az egyik barátjának írta hogy én már beszélek a lagziról stb...de ő leállított. Minek kéri meg a kezem, ha idegesíti már az is ha beszélek ilyen dolgokról. Én sose mondtam h jegyezzen el, nem kényszerítettem rá.
2017. dec. 23. 15:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jajj de bírom ezt a csaj erőlteti szöveget. Oké, nyilván sok csaj van aki rinyal emiatt, de nekem senki ne mondja h ezt ra lehet erőltetni egy férfira, ha egyszer ő nem akarja! Senki nem tart pisztolyt a fejéhez! Ha meg letérdel és megkéri a kezet, akkor lehessen már az esküvőről beszélni...nekem is van ilyen ismerősöm amúgy. Megkérte a csajszi kezet nagy romantikusan, aztán amikor szóba került a lagzi, akkor visszakozott. Addig addig h utána meg már a csaj nem akarta. Most meg már beszélni se lehet velük erről mert leharapjak a fejemet, ha rákérdezek. Ennek aztán sok értelme volt :-/
2017. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Egyszer sem rinyáltam,hogy kérje meg a kezemet. Meg is lepődtem,hogy megtette. És nem erőltetem,hogy na kezdjük el tervezni az esküvőt... Annyit mondtam kb, hogy én nem szeretnék nagy esküvőt, erre mondta hogy minek beszélünk még róla, nem tartunk még ott stb..... Én úgy érzem,csak azért tette,hogy megnyugodjak, meg hogy örömet okozzon vele,de nincs mögötte semmi. Jól elvagyunk amúgy,nem rossz a kapcsolatunk. Úgy érzem csak van egy gyűrű az ujjam,de nincs mögötte semmi, én is gondolkodtam rajta,hogy inkább leveszem akkor.
2017. dec. 24. 10:28
 23/23 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Azzal tisztában kell lenned, hogy ha leveszed, akkor az viszont a szakítást fogja jelenteni, merthogy vérig sérted. Ezzel a lépésével viszont ő sértett vérig téged. Ez a kellemes, semmondó állóvíz mindenesetre felkavarodott.
2017. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!