Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotokat, ha meghizna?

Figyelt kérdés
Bevallom, én igen. Tudom, hogy nem ez a lényeg egy emberben, de egy kövér emberrel nem tudnék ágyba bújni, és ez tuti tönkretenné a kapcsolatot. Nektek mi a véleményetek?
2018. jan. 6. 14:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem teljesen idióta, az megérti.


Hidd el, én voltam akkora, hogy az orvosok 10 évet adtak nekem, úgyhogy tudom, milyen mindkét oldalon lenni.


Itt, aki azt mondja, az egészség fontosabb, mint a kinézet, kamuzik. Én nem tartozom közéjük - így már te is érted? De a többségnek - amibe nem tartozom bele, csakhogy értsd - sokkal fontosabb a kinézet, mint az egészség.


Amivel nincs baj, csak ne bújjanak az egészséges életmód mögé. Mert nincs olyan, hogy szembejön egy kövér ember, és aznap este aki látta, bőgni fog, hogy szegény, de egészségtelen.

2018. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Igen, így már érthető.


Jobbulást kívánok neked.

2018. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám el, de nagyon aggasztana, hogy miért fojtja evésbe a bánatát.
2018. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképp sem. Lenne annyi eszem, hogy tudjam valami komolyabb baja van, ami miatt elkezdett hizni es megprobalnam megoldani vele. Ha idobe telik is. Most is van rajta egy kis felesleg, de miota megszabadult a depressziotol eljar rendszeresen mozogni. Ha nem is ad le a sulyabol, de a teste alakulni fog, ha nem is sokat de egeszsegesebb lesz.


Max akkor gondolkodnek el komolyan rajta, ha kitalalna, hogy marpedig o igenis sumo karrierbe kezd... Na azt nem...

2018. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A férjem a 3. kisgyermekünk születése után lépett le, mert 4 év alatt 3 szülés megviselte a 40 éves testemet....Nos, elváltunk, én 35kg-ot fogytam, csinosabb vagyok, mint sok huszonéves....Fagyi visszanyal, férjem jelenlegi 8 évvel fiatalabb nője az anyukámnak néz ki és kissé meg is hízott egy év alatt :D
2018. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. Nem a külsőségek miatt (esztétikailag semmi bajom a mackós pasikkal), hanem a hízás általában a helytelen életmód következménye (itt most zárjuk ki a betegséget, akkor természetesen más a helyzet). Én dietetikus vagyok és rendszeresen sportolok is, nem tudnék együtt lenni olyan férfival, akinek nem fontos a helyes táplálkozás és a rendszeres mozgás (próbáltam, ő nem bírta elviselni, hogy a sport elvette tőlem az idejét, és a kecskeeledelt sem bírta, amit főztem, pedig még csak túlsúlyos sem volt).


Az egyetlen ok, ami miatt nem hagynám el (a betegséget leszámítva), ha stresszes, többműszakos, sok ülőmunkával járó munkát végezni, és attól hízna meg (dolgoztam már éjszakai műszakban diákmelósként, az egy borzalom volt, híztam is tőle egy keveset)

2018. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!