Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotokat, ha meghizna?

Figyelt kérdés
Bevallom, én igen. Tudom, hogy nem ez a lényeg egy emberben, de egy kövér emberrel nem tudnék ágyba bújni, és ez tuti tönkretenné a kapcsolatot. Nektek mi a véleményetek?
2018. jan. 6. 14:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
2%

#10


Számorda a sportolás az kimerül a gyúrásban és a fitneszben? :D


Akkor ezek szerint nem létezik úszás, futás, jógázás...stb.. egyéb sportágak?


Annyira szánalmas, hogy még mindig nem tudják egyesek, hogy a BETEGSÉG MIATTI HÍZÁS, FOGYÁS KÜLÖN KATEGÓRIÁT KÉPVISEL!!!

2018. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
10%

10, -léteznek ám egészséges, normális testalkatú emberek is, nem csak kigyúrt és mackós.

-nem kellene megvárni, amíg 120 kilósra hízik az ember, pajzsmirigy ide v oda.

-minden dagadt getzynek a pajzsmirigy a kifogása. Picit unalmas. Lehet, hogy nem a mértéktelen zabálástól híznak meg, de az egészségüket akkor is elhanyagolják, ami ugyanúgy igénytelenség. Ha te el tudsz menni 56 kilósan megműttetni magad, akkor a többinek is menne, mielőtt meghíznak, ha nem lennének igénytelen disznók.

2018. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

De igen, létezik, csakhogy az nem jelenti azt, hogy aki úszik, jógázik, az nem lehet túlsúlyos.

De kötekedj csak.


Na látod, magad ellen beszélsz, hogy betegség miatt is lehet valaki túlsúlyos, mégis azt írja a nagy többség, hogy ha meghízna, repülne a társa. Nem is mérlegelnek, mert felszínesek. Vagy ha egy műtét után hónapokig nem tud mozogni. Vagy ha meghal az édesanyja és olyan depressziós lesz, hogy az evésbe menekül. Akkor ő már nem is érdemli meg a párját, mert felszedett 10 kilót.

Tehát ezzel azt mondjátok, hogy előtte nem az embert szerettétek, hanem a külsőségeket. A kockás hasát, a szálkás izmait. Nem a kedves bókjait, nem azt, hogy alkalom nélkül is virágot vitt.


Kötekedj csak, ha neked ez esik jól.

Nyilván megszólítva érezted magad, de hát nem vagyunk egyformák.

Én úgy érzem, nem vagyok felszínes, de nagyon sok ilyen ember van a környezetemben.

2018. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

Egyértelmű, hogy vannak normális testalkatú emberek, de nem ez volt a kérdés.

Róluk nem esett szó, kár idekeverni.



Árulj el valamit teljesen őszintén: ugye idősek is sportolhatnak, sőt talán még nagyobb szükségük van rá.

De azért köztük elég nagy a túlsúlyosak aránya.

Nem tudom, milyen családban nőttél fel, de pl. ha édesanyád, édesapád, nagymamád el van hízva, és az utcán valami kis 20 éves hülyegyerek rászólna, hogy "húzd már arrébb a segged, dagadt getzy", mit éreznél?

azt mondanád: "semmi baj, Mama, tényleg elég nagydarab vagy".

vagy a kölyökre vernél rá legszívesebben, hogy takarodjon az anyjába?


ez bennem is felmerült már korábban, hogy talán többen fogják a pajzsmirigyre, mint ahánynak valóban az a baja.

de sosem tudhatjuk az okokat.

a depressziót 10-ből 9 esetben nem is látod, mert munkahelyen, iskolában nem veszi észre az ember, hogy a másik egy roncs.


én írtam, hogy lesz egy műtétem.

nem ilyen jellegű, hanem mozgásszervi.

de van más egészségügyi problémám, és lehet nem hiszed el, de több, mint 10 éve járok mindenféle orvoshoz. eleinte tb-re, ma már magánrendelésre. mindenhol mindent néznek, és rhadtul nem találják a problémám okát.

nekem nem a súlyommal van bajom, de épp elég nagy problémát okoz.

na jó, leírom.

30 múltam, olyan a bőröm, mint egy hormonzavaros tininek.

rendesen gátlásos vagyok miatta, nem merek társaságba menni, nem járok el bulizni, egyedülálló vagyok. pedig csinosnak mondanak.

bejártam már az egészségügy sötét berkeit, de sehol semmi.

nem kozmetikai probléma, hanem valami sokkal komolyabb.

de sehol nem tudnak segíteni.

és kaptam már olyan megjegyzést, hogy "nem akarsz elmenni egy kozmetikushoz?"

nem b.meg, mert kidobott pénz, és nem segít semmit!

és akkor ki tudja, miket mondanak a hátam mögött.

szóval ezt csak azért írtam le, mert lehet egyik-másik dagadt getzy is szeretne tenni a dagadtsága ellen, és megy utána, de nem tudnak rajta segíteni. a magyar egészségügy ma nem arról híres, hogy gyorsan és olcsón megoldják a problémádat.


kicsi empátia, utolsó 2 válaszoló.

csak egy kicsi!

2018. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
30%

ne, úgy látom, kár volt leírni, mert nincs bennetek semmi.

nem tudtok belegondolni a dolgokba, hanem az első reakciótok lepontozni a másikat, mert nem azt gondolja, amit ti.

szeretnék gratulálni ehhez a felnőtt megoldáshoz, igazán magas intelligenciára vall!

2018. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
10%

#13


Ez nem kötekedés, hanem helyre pakolom a téves eszmédet.


De te még mindig nem fogod fel?? Ha valaki betegség miatt hízik meg az NEM EGYENLŐ azzal, aki csak úgy szimplán meghízik.

Azért, mert valaki beteg, azért nem kerülne lapátra.


A házassági eskü is úgy szól, hogy jóban-rosszban, betegségben-egészségben...


Akkor kerülne az ember lapátra hízás miatt, ha egyébként egészséges, de nem törődik az egészségével és sz..rik rá, és így hízik meg.


Egyébként ki mondta azt neked, hogy ha az ember a későbbiekben beteg lenne, vége lenne az egésznek?

Tőlem biztos nem hallottál / olvastál ilyet!


De ha már ismerkedéskor kövér betegsége miatt, akkor még jó hogy nem jöhet szóba, hisz akkor még semmi közünk egymáshoz, semmi érzelmi kötelék nem alakult ki.

És számomra nem vonzó egy kövér ember.


Ha kapcsolat alatt alakul ki betegség, akkor oké, segítek neki meggyógyulni és tolerálom a betegségét, és elfogadom.

2018. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

Ez az egészségmánia akkora kamu. Hány kérdést láttam már, hogy "elhagynád a párodat, ha egész nap enne/ha csak egészségtelen kajákat enne?"


Mi a válaszok többsége? "Ha nem látszik meg rajta, akkor nem."


A szeretett ember egészsége le van szarva, lényeg, hogy ne látsszon a külsején, hogy milyen egészségtelen.

2018. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
48%

#17


Kinek mi! Egyénfüggő. Szóval, ha neked nem számít az egészség, akkor az a te dolgod, és azoknak, akik így vélekednek erről.


Az egészségmánia nem kamu. De majd a sok h..lyegyerek megtudja, amikor majd orvostól orvosig megy, mert sz..r az egészségi állapota. És erre nem fiatalon fognak rájönni, hanem majd 40 fölött. Sajnos.

2018. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hol írtam, hogy nekem nem számít?
2018. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

#19


"Ez az egészségmánia akkora kamu."


Mivel ezt írtad, erről ez a véleményed. Én írtam, hogy ez nem kamu. Te kijelentetted, hogy kamu. Ergó, számodra nem fontos az egészség. Különben írtad volna, hogy azonban, te ezzel nem értesz egyet, mert számodra fontos az egészség.


Nem általánosságban kéne fogalmazni, hanem pl. hogy egyesek szerint kamu, azonban véleményem szerint meg nem.

2018. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!