Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi válthatja ki ezt belőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi válthatja ki ezt belőlem? A többi lent.

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok. Mostanában sajnos észre vettem, hogy a férjemhez se türelmem, se kedvem. Ha itthon van nem igazán beszélgetünk, nem keresem a társaságát, de viszont ha távol van akkor hiányzik. Mihelyst haza jön egyfajta utálat fog el vele kapcsolatban. Sok mindenben nem értünk egyet, mostanság gyakorik a viták. Szeretem Őt, de frusztrál a lelkiismeret amiért undok vagyok vele... Pedig nem akarok az lenni egyszerűen csak jön.. Nagyon zavar, volt már valaki esetleg hasonló cipőben? Ne itéljetek el kérlek :( Barátnőm szerint a terhességi hormonok miatt van...

2018. jan. 8. 21:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ő meg felmosná veled a padlót, az is csak a hormonok miatt lenne. Konkrétan az adrenalintól. Ahogy ő is vissza tudja fogni magát, úgy neked is kéne, hogy menjen. A kettő ,kicsit más tészta,alapbol senki ne mosson a párjával padlot,ez nem visszafogás kédése,nem konyorulettéseg h látod jo sorod van,nem verem a fejed a padloba. Jézusom. Ha nálad ez a modi,sajnálom a párodat,mások tisztelik a párjukat és támogatják egymást nem bejáronojuk van,aki oruljon mert padlo nincs vele mosva. :O :(
2018. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%

23 200 válás 2011-ben 21 000 kiskorú gyermeket érintett.


Igazad van, nincs benne gyerek. :D

2018. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22, e azt állítottad, hogy a gyerek születése utána házasságok 80%-a befuccsol.

Van egy szám, hogy a házasságkötés után pár éven belül meg is szűnik, ott nincs szó gyerekről, illetve két szám, hogy a 23 ezerből 21 ezerben érintett kiskorú gyerek, ami 0-18 éves sávot jelent.

Egyikből sem következik, és nem is rakható össze az, amit állítasz, de amúgy meg nem is tartozik a Kérdező felvetéséhez.

2018. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Elég sok statisztika van ami kimutatja hogy milyen gyakoriak a válások mostanában, utána lehet nézni annak akit ez jobban érdekel.
2018. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Elég sok statisztika van ami kimutatja hogy milyen gyakoriak a válások mostanában, utána lehet nézni annak akit ez jobban érdekel.

Sajnos a kapcsolatok minosége állhat a háttérben.

2018. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!