Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi válthatja ki ezt belőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi válthatja ki ezt belőlem? A többi lent.

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok. Mostanában sajnos észre vettem, hogy a férjemhez se türelmem, se kedvem. Ha itthon van nem igazán beszélgetünk, nem keresem a társaságát, de viszont ha távol van akkor hiányzik. Mihelyst haza jön egyfajta utálat fog el vele kapcsolatban. Sok mindenben nem értünk egyet, mostanság gyakorik a viták. Szeretem Őt, de frusztrál a lelkiismeret amiért undok vagyok vele... Pedig nem akarok az lenni egyszerűen csak jön.. Nagyon zavar, volt már valaki esetleg hasonló cipőben? Ne itéljetek el kérlek :( Barátnőm szerint a terhességi hormonok miatt van...

2018. jan. 8. 21:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Körülbelül másfél hónapja romlott meg házasságunk.
2018. jan. 8. 22:17
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Másfél hónapja romlott meg házasságunk.

És elotte minden happy volt?

2018. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Na ilyenkor jó tudni, hogy mi nem tervezünk gyereket. A legtöbb házasságot a gyerek vágja haza.
2018. jan. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Hogyha ő meg felmosná veled a padlót, az is csak a hormonok miatt lenne. Konkrétan az adrenalintól. Ahogy ő is vissza tudja fogni magát, úgy neked is kéne, hogy menjen. Nem hiszem el, hogy állatnak kell lenni, aztán a hormonháztartással takarózni. Basszus. Szedd már össze magad! Azt mondod csak 1.5 hónapja van ez, próbáljátok helyrehozni. Nem kéne ezt ennyivel letudni, mert legközelebb is ugyan ez tönkre vágja akármelyik kapcsolatotokat. Lehet, hogy nem sikerül, lehet, hogy igen, de mit veszítettek azzal, ha még próbáljátok?

31/f

2018. jan. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltek erről? Igenis ki lehet mondani, hogy "mostanában távol érezlek magamtól". Ez nem támadás, nem veszekedés, ez egy megállapítás a kapcsolatról, amire ő tud reagálni, reflektálni. Távol >akarsz< tőle lenni? Nem? Akkor ne legyél távol tőle. Nem az vagy, amit >érzel<, hanem az, amit >teszel<. Ha ez a helyzet, akkor meg azt kell mondani, hogy "mostanában távol érezlek magamtól, nem tudom, hogy miért, de nem akarom, hogy ez így folytatódjon".

Nekem úgy tűnik, hogy passzavan állsz/áltok hozzá a kapcsolathoz. Ez így tönkre fog menni, a kapcsolat nem olyasvalami, ami magától működik. Vegyétek kézbe, irányítsátok. Derítsétek ki a problémákat és oldjátok meg. Változtassatok, változzatok. Csak rajtatok múlik, a ti felelősségetek.

2018. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Higgadjatok le, a terhesség megviselheti a nőt is, a kapcsolatot is - nálunk épp fordítva volt ugyan.

Nemsokára vége, és egy teljes család lesztek.

Beszéljétek meg, hogy te próbálod visszafogni magad, ő meg nem veszi a lelkére, ha beszólogatsz, és a baba születéséig nem döntötök semmiről.

Szerintem utána könnyebb lesz, illetve el lesztek annyira foglalva, hogy ne a költözésen, meg váláson járjon az eszetek.

2018. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%
Nyugdotan lepontozhattok, a gyerek vállalok 80% a gyerek születése után 5 éven belül szétmegy.
2018. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 omba ***** válasza:
#17, elég merész állítás, - valami tény esetleg erről?
2018. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

2011-s adat

"Átlagosan körülbelül 23 200 válást mondanak ki a bíróságok évente. Ez a szám évek óta csökken. A csökkenő tendencia oka a házasságkötések egyre alacsonyabb számában és sajnos nem a kapcsolatok minőségi javulásában keresendő. A 23 200 válás 2011-ben 21 000 kiskorú gyermeket érintett.


A legtöbb házasság 3 és fél év után bomlik fel. Elgondolkodtató, hogy a legtöbb válás a feleség 20-24 éves kora között történik. A férfiak átlagosan 3-4 évvel idősebbek."


[link]


Jah, és itt nincs adat az élettársi oldalról.

2018. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 omba ***** válasza:

#19 ebből egy vág ide:

"A legtöbb házasság 3 és fél év után bomlik fel." - de itt nincs 80%, meg az se, hogy már van gyerek.

2018. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!