Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 36 éves nő vagyok.4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves nő vagyok.4 éve szerelmi kapcsolatom lett egy kollégámmal, de a nagy szerelem közepette is éreztem, hogy valami nem stimmel vele. Aztán egyszer kiesett a zsebéből a fehér poros kis zacskó. Jól tettem, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés

Említette, hogy problémái voltak a droggal, bár akkor nekem úgy tűnt, hogy fiatal volt és használta bulikon és kész.

Sajnos mostanra egyre jobban igazolódik a félelmem, hogy speed függő, illetve volt hogy említette a kokaint is, hogy néha, de mivel drága így csak ritkán használja.

A kapcsolatunk folyamatos érzelmi hullámvasút. Sokáig azt hittem, hogy amikor jön le a cuccról és közömbös velem az azért van mert már nem szeret, nője van mellettem.

Többször elhagytam, amikor rájöttem, hogy az ígérete ellenére sem tette le ezt a mérget. Sír, könyörög, hívogat a családja, hogy ne hagyjam egyedül. Visszamentem hozzá, kérte, hogy vegyek neki drogtesztet, amikor akarom tesztel, elmegy orvoshoz. Sajnos a doki kimaradt és a legutóbb mikor kértem a tesztet, ami sokat segített volna nekem, hogy a bizalmam helyreálljon azt válaszolta, hogy "ma nem". Két nappal előtte reggel írta, hogy soha többet nem szed be a szert és hálás nekem mindenért.

Felöltöztem és közöltem vele, hogy nekem ez így nem fog menni tovább. Letiltottam, de rejtett számról keres még mindig.

Nagyon szerettem őt, borzalmasan fáj és hiányzik, de úgy érzem teljesen mindegy vele maradok-e vagy nem így is úgy is tönkreteszi magát.

Mégis lelkiismeretfurdalásom van, mert elvált (részben miattam), egyedül van most abban a lakásban. Aggódom még mindig miatta, hogy cserbenhagytam.

SAjnos neki a baráti??? társaságában ez megszokott, hogy hetente 1-2-szer speedezgetnek. A társasházban az egyik szomszéd párral jóban lettünk, örültem, hogy új normális barátok, erre kiderült, hogy ők is bulikban 1-2 hetente tolják ezt a alattomos szert. Én sosem próbáltam nem is akarom, szerinte túldémonizálom egy kissé. De látom a heteit. Hétfő, kedd pörgés aztán szerdán már elhagyja az ereje majd 1-2-3 napig nem tud elmenni dolgozni, de még a boltban se. :(

Egy értelmes, tehetséges ember, nagyon fáj érte a szívem.

Jól tettem, hogy egyedül hagytam? :(



2018. jan. 23. 15:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%

Csak hogy mire számíthtsz ha vele maradsz:

egyértelműen támogatod a drogozását,

ha nem lesz pénzre cuccra akkor lopni fog tőled,

ha a gyerekeiddel találkozik akkor egy irtó rossz példa lesz nekik

pár év és ápolásra fog szorulni

mentálisan és fizikailag is gallyra megy

mindent ami mozdítható vagy nem, pénzzé fog tenni és rdogra költi

2018. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Igen azt olvastam addiktológusoktól hogy meg kell élnek az ő mélypontját és amíg kap meleg ételt otthont szerelmet addig ez nem fog változni.

Mikor legutóbb elhagytam 1 hónapra úgy tűnt belátta hogy egyedül marad csak a drogos barátok maradtak akik aztán biztosan nem fogják simogatni babusgatni amíg szenved a masnaposságtól.

Amikor mondtam neki hogy keressen egy szinten speedes lányt utánam vágta a lakás kulcsát. Szóval neki egy nem függő nő kell (legalábbis azt mondta hogy az a veszélyes mikor a párok együtt tolják nincs korlát) aki kontrollálja hogy ne csússzon le meg jobban. De én nem a mamája akarok lenni.

Hagyom néhány napot, nekem is kell. Ma már nem keresett hétvégén tutira tolta valószínűleg alszik. :( de ha nem keres én tuti nem fogom ha belepusztulok sem. Nyitott voltam amennyire lehetettt de mikor azt irjanregggel hogy soha többet és már valószínűleg a díler barátjáról tartott. Szerintem az előző házassága is ezért ment tönkre vagy 5 - szor különéltek. A felesége tőlem tudta meg hogy a férje a hazassaguk aladt is élt vele.

Sokszor mondogatta hogy ez is neki annyira sokat jelent hogy ahhoz képest hogy nem fogyasztottam soha ilyet rájöttem a problémájára, utanajartam. De ezeknszerint semmit sem értem el vele.

Ő is ígéreteket várna tőlem a jövőnket illetőleg de úgy érzem nem nekem kellene bizonyítanom.

2018. jan. 23. 17:01
 13/32 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, ez még kérdés neked, hogy vele maradj vagy sem? Helyedbe páros lábbal rúgnám ki, már meg se haragudj. Sajnálom a párod, félreértés ne essék de neki ez döntés volt, hogy drogozzon vagy sem. Nyilván tisztában volt a következményekkel mégis a drogot választotta, most meg sír, jajveszékel, hogy mi lett belőle. 4 éve volt rá, melletted megváltozzon de nem tette. Mindig visszaesik. Gondold át, kell ez neked? Hogy naponta tesztelgesd, hogy tiszta-e, pár év múlva meg esetleg pelenkázd, naponta felmosd a hányását. Ne adj Isten a gyerekeid is követni fogják a példáját, netalán ő bíztassa őket a drogra.

Esküszöm, kérdező, ha van még kérdésed most is akkor megérdemled a sorsod mellette. Ha valami betegsége lenne amiről nem ő tehet, akkor emelném kalapom előtted, hogy kitartasz mellette de így???

Hagyd el, ő kereste, ő tehet róla, oldja is meg. Bármi történik vele, nem a te hibád lesz! Ha nem amagadért, a gyerekeidért tedd meg és hagyd el!

2018. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
62%

Mit eszel ezen a drogos link majmon??

Miatta válni? Gratulálok!

Mindened rá fog menni erre a kapcsolatra. A házasságodnak vége. A gyerekeid jó esetben megvetnek majd, amiért egy drogost választottál az apjuk helyett. Rosszabb esetben elkezdik ők is. Semeddig se fog tartani, hogy droghoz jussanak, és nem is prédikálhatsz nekik arról, hogy miért ne tegyék.

Nem fog dolgozni, amíg tőled tud pénzt szerezni: mire észbe kapsz, te tartod el.

Rajtad fog csüngeni mint egy kullancs, nem fogod tudni kitenni se.

Ennyi eszed van 36 éves anyaként?! Nem arról van szó, hogy nem tud leszokni a cigiről! Egy rossz hallucináció alatt simán ki is nyírhat, a gyerekeiddel együtt! Azt hiszed, veletek ilyen nem történhet meg?

2018. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
51%

Egy drogos miatt váltok? Egy drogos miatt szakítod el a gyerekeidet az apjuktól?

De majd ha pár hónap, vagy év múlva kékre zöldre vér, majd ha agresszív lesz, megveri a gyerekeidet, feléli előlük a pénzt, akkor majd mennél vissza a volt férjedhez, igaz? Akinek van 2 gyereke, hogy, de HOGY lehet ennyire irracionális? Nyugodtan rohanj a vesztedbe egy új farok miatt, aki egy függő, semmi vész. Bocs, de én most kiakadtam nagyon, pedig teljesen a jó szándék vezérel.

2018. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván csak idő kérdése és keresni fog megint. Ha szeretne békén hagyna. Szüksége van valakire aki támogatja a drogozásban, ennek érdekében mindent megtesz hogy vele maradj, egyébként illúziókat kergetsz ha azt hiszed hogy szeret téged. Neki a drog mindent überel.
2018. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A rosszakat is! Amikor beleszerettem nem tudtam hogy ekkora a baj vagy talán akkor kevesebbet használta. A férjemmel amúgy is tönkrement a kapcsolatom bár nyilván az új szerelem rasegített hogy kiszálljak a langyos vízből.

Valaki szerint ez betegség és igen ennek ellenére féltem, aggódom miatta. Tudom hogy nem kellene de az erzeseimen nem tudok változtatni. Majd elmúlik de most nagyon rossz hogy nem tudtam neki segíteni, motiválni vagy nem is értem neki annyit.

Én is azt gondoltam hogy simán levágnám ha valaki drogozik de higgyétek el nem így van! Sok időmbe került mire rájöttem a felesége mellett 20 évig élt így hogy nem tudott rola csak hogy időnként zűrös.

Elvakitott a szerelem és meg mindig nagyon fáj és hiányzik mert egy remek ember lehettt volna... az érzéseimet nem tudom sajnos iranyitani sajnos azok vannak most meg aztán mindenféle rossz jó.

2018. jan. 23. 17:58
 18/32 anonim ***** válasza:
79%

A drogozás betegség, ez nem kérdés. Szenvedélybetegség.

Te nem segítesz neki hanem támogatod hogy ne szokjon le, megerősíted abba hogy így is lehet élni, akkor is velem vannak és támogatnak mindenben.

Az igazi segítség az orvosi, az mindenképp kell hozzá de ahhoz neki kell gyógyulni.

Azért mondja hogy akar mert ez egy túlélési technika.

Ha majd tényleg eldöntötte hogy leszokik akkor nem kell unszolni, magátől fog menni a dokihoz. Amíg vele maradsz addig semmi nem fog változni.


Nem a levegőbe beszélek, 20 évig kőkeményen ittam, ismerem azt a gondolkodást.

2018. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
33%
Szóval van egy szeretőd (erről hadd ne formáljak véleményt), aki ráadásul drogos is. És neked kétségeid vannak. Szegény gyerekeid. :/
2018. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Kiléptem a hazassagomból mert a férjem meg munkafüggő és elhidegültünk egymástól. 19 éves korom óta voltunk együtt sosem volt senkim.

Sajnos rossz emberbe szerettem bele, kívánom hogy veled sose történjen ez meg mert az ellenségemnek sem kivánnám!

Velem is gond van ez a helyzet teljesen jól kihozta az önértékelési problémáimat stb. Fel is kerestem vele egy szakembert hogy legalább magamat segítsen és ne lássam ennyire értelmetlennek ami velem történt.

2018. jan. 23. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!