Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 36 éves nő vagyok.4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves nő vagyok.4 éve szerelmi kapcsolatom lett egy kollégámmal, de a nagy szerelem közepette is éreztem, hogy valami nem stimmel vele. Aztán egyszer kiesett a zsebéből a fehér poros kis zacskó. Jól tettem, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés

Említette, hogy problémái voltak a droggal, bár akkor nekem úgy tűnt, hogy fiatal volt és használta bulikon és kész.

Sajnos mostanra egyre jobban igazolódik a félelmem, hogy speed függő, illetve volt hogy említette a kokaint is, hogy néha, de mivel drága így csak ritkán használja.

A kapcsolatunk folyamatos érzelmi hullámvasút. Sokáig azt hittem, hogy amikor jön le a cuccról és közömbös velem az azért van mert már nem szeret, nője van mellettem.

Többször elhagytam, amikor rájöttem, hogy az ígérete ellenére sem tette le ezt a mérget. Sír, könyörög, hívogat a családja, hogy ne hagyjam egyedül. Visszamentem hozzá, kérte, hogy vegyek neki drogtesztet, amikor akarom tesztel, elmegy orvoshoz. Sajnos a doki kimaradt és a legutóbb mikor kértem a tesztet, ami sokat segített volna nekem, hogy a bizalmam helyreálljon azt válaszolta, hogy "ma nem". Két nappal előtte reggel írta, hogy soha többet nem szed be a szert és hálás nekem mindenért.

Felöltöztem és közöltem vele, hogy nekem ez így nem fog menni tovább. Letiltottam, de rejtett számról keres még mindig.

Nagyon szerettem őt, borzalmasan fáj és hiányzik, de úgy érzem teljesen mindegy vele maradok-e vagy nem így is úgy is tönkreteszi magát.

Mégis lelkiismeretfurdalásom van, mert elvált (részben miattam), egyedül van most abban a lakásban. Aggódom még mindig miatta, hogy cserbenhagytam.

SAjnos neki a baráti??? társaságában ez megszokott, hogy hetente 1-2-szer speedezgetnek. A társasházban az egyik szomszéd párral jóban lettünk, örültem, hogy új normális barátok, erre kiderült, hogy ők is bulikban 1-2 hetente tolják ezt a alattomos szert. Én sosem próbáltam nem is akarom, szerinte túldémonizálom egy kissé. De látom a heteit. Hétfő, kedd pörgés aztán szerdán már elhagyja az ereje majd 1-2-3 napig nem tud elmenni dolgozni, de még a boltban se. :(

Egy értelmes, tehetséges ember, nagyon fáj érte a szívem.

Jól tettem, hogy egyedül hagytam? :(



2018. jan. 23. 15:33
1 2 3 4
 31/32 mikeXxX ***** válasza:
76%

Már ne is haragudj de 36 évesen ennyi ésszel 😱!

Van két gyereked legyen már eszed miféle példát mutatsz !?

Drog teszt tudod hogy megy ?

Elárulom akkor pisilni kell egy mintára amit fecsiben visznek a drogosok egy tiszta emberét és azt nyomják rá a tesztre!

Sok sikert egy balekhoz egy baleknak !

2018. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Ha még ezt olvasod, érdekelne mi a helyzet ma, így több mint 5 évvel később. Mi a helyzet veled, a volt férjeddel, a volt szerelmeddel. Köszi!
2023. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!