Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 36 éves nő vagyok.4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves nő vagyok.4 éve szerelmi kapcsolatom lett egy kollégámmal, de a nagy szerelem közepette is éreztem, hogy valami nem stimmel vele. Aztán egyszer kiesett a zsebéből a fehér poros kis zacskó. Jól tettem, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés

Említette, hogy problémái voltak a droggal, bár akkor nekem úgy tűnt, hogy fiatal volt és használta bulikon és kész.

Sajnos mostanra egyre jobban igazolódik a félelmem, hogy speed függő, illetve volt hogy említette a kokaint is, hogy néha, de mivel drága így csak ritkán használja.

A kapcsolatunk folyamatos érzelmi hullámvasút. Sokáig azt hittem, hogy amikor jön le a cuccról és közömbös velem az azért van mert már nem szeret, nője van mellettem.

Többször elhagytam, amikor rájöttem, hogy az ígérete ellenére sem tette le ezt a mérget. Sír, könyörög, hívogat a családja, hogy ne hagyjam egyedül. Visszamentem hozzá, kérte, hogy vegyek neki drogtesztet, amikor akarom tesztel, elmegy orvoshoz. Sajnos a doki kimaradt és a legutóbb mikor kértem a tesztet, ami sokat segített volna nekem, hogy a bizalmam helyreálljon azt válaszolta, hogy "ma nem". Két nappal előtte reggel írta, hogy soha többet nem szed be a szert és hálás nekem mindenért.

Felöltöztem és közöltem vele, hogy nekem ez így nem fog menni tovább. Letiltottam, de rejtett számról keres még mindig.

Nagyon szerettem őt, borzalmasan fáj és hiányzik, de úgy érzem teljesen mindegy vele maradok-e vagy nem így is úgy is tönkreteszi magát.

Mégis lelkiismeretfurdalásom van, mert elvált (részben miattam), egyedül van most abban a lakásban. Aggódom még mindig miatta, hogy cserbenhagytam.

SAjnos neki a baráti??? társaságában ez megszokott, hogy hetente 1-2-szer speedezgetnek. A társasházban az egyik szomszéd párral jóban lettünk, örültem, hogy új normális barátok, erre kiderült, hogy ők is bulikban 1-2 hetente tolják ezt a alattomos szert. Én sosem próbáltam nem is akarom, szerinte túldémonizálom egy kissé. De látom a heteit. Hétfő, kedd pörgés aztán szerdán már elhagyja az ereje majd 1-2-3 napig nem tud elmenni dolgozni, de még a boltban se. :(

Egy értelmes, tehetséges ember, nagyon fáj érte a szívem.

Jól tettem, hogy egyedül hagytam? :(



2018. jan. 23. 15:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%
Én kétszer szerettem bele rossz emberbe, és mindkettőt elengedtem. Nagyon nagy árat fizettem mindkétszer, de aztán összeszedtem magam. Ma már boldog vagyok.
2018. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%

Elhidegültél a férjedtől... Mondd csak, ha a munkamániáról nem tudtál valakit leszoktatni akkor miben bíztál? A szerelem, boldogság szavakat azt ajánlom töröld a szótáradból, mert te csak kergeted ezeket a délibábokat, de a döntéseidtől csak még távolabb kerülsz tőlük.


Ne sértődj meg azon amit mondok. Vagy de, sértődj meg, nekem aztán mindegy. Te tipikusan az a nő vagy, aki mellett ha nincs egy normális, erős kezű férfi akkor ökörségeket csinál. Mondd meg a férjednek, hogy légyszi legyél apám helyett apám és védj meg a rossz döntésektől és a rossz emberektől. (Az a vergődés amit csinálsz az apjuk által nem kellően megnevelt kamaszlányokra jellemző.) Mellette legalább biztonságban lennél, ahogy mondtad. Tudom erre az a válaszod, hogy mellette nem voltál boldog blablabla, de most mondok valamit, ami fájdalmas, de igaz: nem mindenki született a boldogságra. Valakinek az egész jóval kell beérnie, mert ennél mindig csak rosszabbat fog ki magának.


(A többi fórumozótól elnézést kérek az indulatokért, de kicsit felidegesített, hogy egy családos nő egy drogossal akarja újraélni a kamaszkorát.)

2018. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon egyszerű a képlet: amikor drogozik, te abba az énjébe vagy szerelmes. Tehát folyamatosan meg fogod erősíteni abban, hogy drogozzon. Amíg ki nem nyírja magát.

Amikor nem drogozik, akkor elviselhetetlen. Ha leszokik, és minden nap olyan lesz, azt meg te nem fogod kibírni.

Melyik lehetőség a vonzóbb?

2018. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Nem sértődők meg! Nem tudom hány éves vagy az élet tud ám meglepő dolgok elé állítani az embert. Az érzéseket nem lehet irányítani sajnos. Akkor a férjemmel rendezném a dolgaimat ha így lenne mert ő is sajnos akkor kapcsolt mikor már késő volt, bennem elmúltak az érzelmek.

Abban bizok csak hogy ha valamennyire szerettek akkor a következő kapcsolatukat már tisztán kezdik és folytatják.

Remélem megnyugtattam azt akit ennyire felhuztam azzal hogy egyedül folytatom tovább az utam. Próbálok békét találni és megérteni, tanulni a történtekből. Tévedtem mint sokan, aki szerelmes lesz rossz emberbe.

2018. jan. 23. 19:37
 25/32 anonim ***** válasza:
76%
Akkor folytasd egyedul az eleted,kerdezo! Hidd el itt mindenki a jot akarja neked. Ha nem talalkozol a paroddal, kizarod az eletedbol, egy ido utan elmulik a nagy szerelem. Vagy legalabb csillappdik. 36 eves fiatal no vagy, add meg magadnak az eselyt a boldogsagra. Ne huzd le magad egy ilyen alakert. Akarmilyen szenvedelybetegseg a drog, de az egy dontes. Nem egy torokfajas, amit az ember megkap ha akarja ha nem. O azt az utat valasztotta, jarja egyedul vagy egy szinten drogos novel, de ne egy normalis, ket gyereket nevelo 36 eves fiatal novel, anyaval. Hagyd az erzeseket a fenebe, latod h azzal 4 ev alatt semmire se mentel, ezutan se fogsz. Fogd mar fel, konyorgom, ne tedd tonkre a gyerekeid eletet is!
2018. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

1993-ban születtél? 15 év múlva szívesen beszélgetnek majd veled hogy sikerült e folyamatos boldogságban élned?

Egyébként a férjemmel majdnem 20 éve voltunk együtt(sokáig nagyon boldogan), sosem csaltam meg, szinte egyedül oldottam meg a gyerekek felnevelését eddig is nem volt nagyi sem. Jó magatartású okos illedelmes gyerekeknek mondjak őket.

Sok minden nem tudsz még de az ítélkezés jól megy! Őszintén kívánom hogy sose vigyenek el az érzéseid mindig a helyen legyen az eszed! De komolyan amúgy olyan Csernusos hozzászólás volt aki túl van ugye 3 váláson az egyik felesége vállon szúrta. De ezt is komolyan köszönöm! Mert amugy megerdemlem tényleg a lecseszest. Ő istenem de okos is voltam én is ennyi évesen. Boldog házasságban éltem már két gyerkőc el ennyi idősen nem is értettem más miert inem tudja a jó iranyt. Vannak dolgok amiket hozunk és próbálunk vele élni de könnyű belecsúszni a bajba. Tudom tudom neked jó gyerekkorod volt és elsőre koszagolnád a drogosokat meg a rossz férfiakat. Legyen így!

2018. jan. 23. 19:59
 27/32 anonim ***** válasza:

Ez most kinek azolt, kerdezo?

#25

2018. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Lollypop93 nak szólt.

De már várom hogy írja hogy milyen gaz már hogy 25 évesen már két gyerekem volt. Pénzügyi vezető vagyok egy cégnél. Dolgoztam, tanultam és terhes voltam (férjezett én) 24 évesen.

Ha erős férfi kellene mellem akkor a két férfi közül az egyikhez visszaszaladnék mert amúgy tárt karokkal várnak. A férjem nagyon rendes ember De képtelen vagyok vele lefeküdni már, igazából akkor kapcsolt hogy gond van mikor megszűnt a szex közöttünk. Addig azt hitte csak női hiszti hogy sokat hagy egyedül. Igen nem tudtam rá se hatni, vagy ő sem szeretett annyira. 36 évesen meg fiatal vagyok ehhez és ő is.

Bízom a jövőben valamiért így alakult minden.

2018. jan. 23. 21:05
 29/32 anonim ***** válasza:
Uccu, neki! Nem a te feladatod, hogy meggyógyítsd! Viszont rád ragad, és még a lelket is eladja belőled egy adag drogért.
2018. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
2 évig voltam együtt olyan férfival, aki alkalmanként használta a fehér port. Nem tudom pontosan mi a neve speed, kokain igazából teljesen mindegy. Havonta 2-3 alkalommal, hétvégente ,de előfordult, hogy hétköznap is. Sajnos nekem negatív tapasztalatom van, ott szakadt meg köztünk a dolog, mikor többször is inkább a barátokkal való drogozást választotta, mint a közös programokat. Szakítottunk, ez már 4 éve volt azóta van másik kapcsolata és a mai napig használ drogokat. Sajnos, ha az ismeretségi körében, a közeli barátok köre mind támogatja nagyon nehéz letenni.
2018. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!