Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nők elvárják a férfitól a férfias szerepeket, de ők már nem akarnak női szerepeket teljesíteni?

Figyelt kérdés
Tehát a férfi nyújtson egy bizonyos teljesítményt, a férfias szerepeknek feleljen meg,de ha tőlük várnak el női szerepeket,akkor meg rögtön minden "elnyomás" lesz. Elég csak megkérdezni élőben valakit,hogy mit vár el egy férfitól és ő mit tud adni ezért cserébe?
2018. márc. 7. 15:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
9%

"Két dolog a biológiai, hogy a férfi megtermékenyít, a nő pedig kihordja, szoptatja a gyereket. A többit az emberek osztották le."


Ez igaz, egyetértek. Csakhogy ma kb. ott tartunk, hogy sokan női előjognak tartják annak meghatározását, mi egy férfi dolga és mi egy nőé. (Nem mintha erre bármilyen jogalapjuk lenne, csupán a társkeresési pozíciójukkal élnek vissza, persze.) Egy nőnek joga van azt mondani, hogy "én nem csinálom ezt és ezt, mert különben elnyomva érzem magam", egy férfinak pedig nincs, mert akkor rögtön férfiatlan, rosszabb esetben nőgyűlölő is. Én legalábbis így látom.

2018. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
10%

Akkor azt mondom, hogy szed neked virágot, és csinál neked kakaóvajból és kakaóból csokit. Akkor már hajlandó vagy félbevágni egy rohadt zsömlét és beletenni valami szart a hűtőből? :D

Nem azon van a hangsúly, hogy vesz vagy csinál a két ember, hanem azon, hogy gyakorol-e a másik felé valami gesztust, mert igényt érez rá vagy mindenképpen el kell menni a könyvelőhöz előtte, aki vezeti, hogy éppen kinél a labda. Istenem... borzalmasak vagytok :, D

31/f

2018. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek joga van olyan elvárásokat támasztani, amilyeneket akar, és másoknak meg joguk van véleményt alkotni róla, és ahhoz is joguk van előbbieknek, hogy ezt ignorálják.


Mondhat rád bárki bármit. Rám is. És? Mi lesz akkor? Semmi.


Ugyanannyi jogod van ehhez, mint egy nőnek. Azt mondják, nőgyűlölő vagy... és? Akkor nem azokkal a nőkkel kell kezdened. Akkor nem lenne hozzá jogod, ha lecsuktak volna érte. De valaki csúnyát mond... istenem. Ez az élet.


Engem az nem szokott zavarni, mikor valaki azt kérdezi, "miért nem találok EGY olyan nőt/férfit, aki...".


Az szokott zavarni, hogy "miért nem MINDEN férfi/nő olyan, amilyet én akarok?"


(Bónuszban meg nem értem azt, akinek van párja, tökéletes a kapcsolatuk, és idejár agyvérzést kapni, hogy miért nem minden nő olyan, mint a párja.)

2018. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%

Nálam azon van a hangsúly. Meg azon, hogy miért az én időmet rabolja azzal, hogy életképtelen. Megéhezik, és hazáig vár, hogy szendvicset csináljanak neki? Én beugrok a boltba, és veszek valamit.


Meg alapból ez a mindenkori feltételezés, hogy a nő már otthon van, mire te hazaérsz. És ha nincs? Akkor addig csak nézel az üres tányér felett, vagy mi?


Mindegy, nekem ez a kajáltatás nagyon dedó. Efölött nem tudok napirendre térni. Kaját adok gyereknek meg állatnak, de felnőtt embernek olyan... nem tudom, NEKEM fura. Ugyanígy, ha elém tesznek le enni, az is borzasztó fura.

2018. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
8%

Mondhattam volna, hogy megnyomkodod a nyakát, a kedvedért akkor veszel neki kaját. Nem arról van szó, hogy nem tudna magának csinálni egy szendvicset. Én sem azt mondtam, hogy te nem tudsz venni magadnak csokit vagy virágot, de akkor hagyjuk a példákat és a szerepeket és meséljétek el, hogy hogyan mutatjátok ki a szereteteket a másik felé, milyen gesztusokat tesztek a másik felé, amiből tudja, hogy gondoltatok rá ?

31/f

2018. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
12%

Tehát ha anyukád, ha meglátogatod, leteszi eléd gyerekkorod kedvenc ételét, mert kedveskedni szeretne neked, az fura ? o_O

31/f

2018. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
85%
Mi az a hatalmas elvaras a ferfiaktol? Hogy dolgozzon, keszitsen maganak szendvicset, meg felevente egyszer furjon fel egy polcot a falra? Ezzel szemben a no vigye reggel a gyereket oviba, menjen dolgozni, utana menjen erte, aztan a boltba, (mert ugyebar a ferfi nem tud fozni, mert az b*zis, es nem tudja mi a kulonbseg a vaj meg a margarin kozott) fozzon friss alapanyagokbol, egeszseges kajat (mert ugyebar a nonek fittnek kell maradnia), aztan meg menjen edzeni (mert hat manapsag nincs kifogas semmire, mert akkor igenytelen es lusta vagy) aztan meg alljon az ura rendelkezezesere az agyban is, kulonben """jogosan""" lesz megcsalva???
2018. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
97%
Hát, már nem teszi elém, de pont ez az. Tőle nem fura. Ezért is írtam, hogy gyereknek nem fura kaját adnom. Anyukámnak meg mindig a gyereke leszek.
2018. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%

Oké. Mivel szoktatok kedveskedni egy másik embernek (tegyük fel "megérdemli") ?

31/f

2018. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Veszek neki bármit.
2018. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!