Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a sz@r, szemét?

Figyelt kérdés
párom mostanság egy munkatársával írogat. Órák hosszat képesek beszélgetni, akár hajnalig. De arra is volt példa, hogy fél napokat. Vele kel, vele fekszik, mármint ha felébred ő az első akinek ír és mielőtt elaludna neki ír utoljára. Próbáltam vele normális hangnemben megbeszélni, de hiába. Ma már idegességemben beszéltem, sőt eljutottam arra a pontra, hogy ráírtam a srácra. Elmagyaráztam neki, hogy nem az bánt hogy írogatnak, hanem az intervallum. A srác megértette, hogy hibás a dologban és változtat rajta. De a párom viszont nekem támadt, hogy én milyen sz@r ember vagyok, mert ezt csináltam. Mint mondtam, próbáltam vele ezt normális hangnemben megbeszélni, de sehogy nem lehet. Szinte függ a sráctól. Tegnap este is későn ért haza munkából, szerettem volna vele huncutkodni, de mondta, hogy kicsit facezik...a kicsiből lett 3 óra és hajnali kettőkor köszönt el a sráctól...nekiálltam kényeztetni és mondta, hogy ő fáradt és hanyagoljuk a témát. Erre pöccentem be, ez volt az utolsó csepp a pohárban, ezért írtam ma a srácnak. Szépen megfogalmaztam a mondandómat, nem akartam vele bunkó lenni, mert csupa jó dolgot hallottam róla és örülök ha a párom értelmes emberekkel beszélget. Ahogy látom, hiába írta hogy vette a lapot...most is folyamatosan írnak, már 3 órája.

2018. márc. 9. 19:47
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
együtt lakunk...semmiképp nem akarom kidobni, csak szeretném észhez téríteni valahogy. A sráccal már jó ideje nem dolgoznak együtt, azóta beszélgetnek ilyen sűrűn.
2018. márc. 9. 21:49
 12/44 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ne lepődj majd meg amikor egyre többször jön haza később mert csak úgy összefutott a rég látott sráccal.

Mondom, ne legyen igazam, de ennek a kapcsolatnak annyi és ezt neked is látnod kellene. A rideg tények azok, hogy jelenleg is már második vagy a fontossági sorrendben a barátnőd számára. Fontosabb neki az a srác mint a kapcsolatotok. Szerinted ez mennyi jót sejtet?

2018. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
88%

Én is írogattam már sráccal több héten keresztül hajnalokig... ma már a férjem.

Vedd észre, hogy hajnalig egy barátért nem marad fent senki csak úgy beszélgetni.

2018. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Kiöntötted a lelked a nőd szeretőjének. Ő valószínűleg telibe röhögött téged, hisz semmi változás nem történt. Néha csodálkozom a férfiak naivitásán, most komolyan...
2018. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt laktok, akkor tényleg macerásabb, beszélj vele megint, hogy ez nagyon nem okés, nem fér bele a kapcsolatotokba és hogy te mit érzel, rosszul esik neked. Ha továbbra is csak fel van háborodva és tovább folytatja ezt az állapotot, akkor pedig látványosan érzékeltetni kell vele, hogy baj van. Ha erre sem reagál, akkor tényleg szakíts vele.


Éppen most vagyok túl egy szakításon, nagyon szar, nagyon nehéz, büdös szar érzés, de ha nem működik már, akkor sajnos nincs mit tenni.

2018. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 Alexa890610 ***** válasza:
100%

Még ilyen nyámnyila hapsit, mint te vagy...

Bocsi, ha megbántottalak, de normális pasi már rég kivágta volna ezt a csajt.

Hozzá teszem, teljesen jogosan!!!

Hülyit téged.

Már a másik pasi érdekli.


28/N

2018. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha még szeretnéd du.ni a csajt, egyszer tedd meg, aztán küldd el a francba. Vannak más nők is a világon..
2018. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Te magadtól vagy ennyire naiv vagy ezt tanítják? Bocs, de ennyire nem lehetsz szemellenzős! A csajod már rég nem a tiéd, max fizikálisan, lélekben ő már máshol jár. Tedd ki te, kevésbé lesz megalázó, mint ha ő hagy el az új srácért.
2018. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Én is szoktam csetelni a párom mellett, de én anyámmal meg a bátyámmal. Ez gáz. :/

Nem vágynék soha más féefi társaságára semmilyen szinten, hiszen arra van a párom.

2018. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nők, férfiak egyetértenek vele, hogy ez a csaj már nem a tiéd.

Nem szoktam ilyet írni, de szakíts vele, és készülj fel rá, hogy te leszel a szemét, mert hát ők csak barátok, te meg egy féltékeny majom.

Ez esetben mondd meg neki, hogy te is látod, mennyire jó barátok, igazán nem akarod, hogy megszakadjon a kapcsolatuk, főleg nem egy féltékeny majom miatt. :D

2018. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!