Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a sz@r, szemét?

Figyelt kérdés
párom mostanság egy munkatársával írogat. Órák hosszat képesek beszélgetni, akár hajnalig. De arra is volt példa, hogy fél napokat. Vele kel, vele fekszik, mármint ha felébred ő az első akinek ír és mielőtt elaludna neki ír utoljára. Próbáltam vele normális hangnemben megbeszélni, de hiába. Ma már idegességemben beszéltem, sőt eljutottam arra a pontra, hogy ráírtam a srácra. Elmagyaráztam neki, hogy nem az bánt hogy írogatnak, hanem az intervallum. A srác megértette, hogy hibás a dologban és változtat rajta. De a párom viszont nekem támadt, hogy én milyen sz@r ember vagyok, mert ezt csináltam. Mint mondtam, próbáltam vele ezt normális hangnemben megbeszélni, de sehogy nem lehet. Szinte függ a sráctól. Tegnap este is későn ért haza munkából, szerettem volna vele huncutkodni, de mondta, hogy kicsit facezik...a kicsiből lett 3 óra és hajnali kettőkor köszönt el a sráctól...nekiálltam kényeztetni és mondta, hogy ő fáradt és hanyagoljuk a témát. Erre pöccentem be, ez volt az utolsó csepp a pohárban, ezért írtam ma a srácnak. Szépen megfogalmaztam a mondandómat, nem akartam vele bunkó lenni, mert csupa jó dolgot hallottam róla és örülök ha a párom értelmes emberekkel beszélget. Ahogy látom, hiába írta hogy vette a lapot...most is folyamatosan írnak, már 3 órája.

2018. márc. 9. 19:47
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én is csak azt tudom mondani, amit a többiek.

Ha van még az önbecsülésnek valami formája benned, akkor fogod magad és elköltözöl.

Különben elképzelhető, hogy pár napon / héten belül, amint a szerető hajlandó lesz felvàllalni a csajt összeköltözés szintjén is, tehát nem lesz szüksége egy balekra aki fizeti a rezsi felét (netán az egészet) akkor dobva leszel de villàmgyorsan.

Ez már rég nem kapcsolat, nem vagy benne boldog, ràadàsul nyíltan hülyének néznek...

De kérdés, hogy akarsz-e utána hónapokig szenvedni, hogy de hülye voltàl, ami csak nehézzé teszi a szakítàst, vagy pedig a szenvedés ellenére is büszkén visszanéxni magadra, hogy legalább emelt fővel szálltál ki valamiből. A vàlasztás a tied.

2018. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Te megnézed, hogy miket irkálnak amúgy? Mert azt legalább megnéztem volna már rég! De ettől függetlenül akármit is magyaráznak egymásnak, a párod a hibás első sorban hogy azzal az egyénnel beszélget helyetted! Nyilván nem érdeklődik felőled a kedvesed. Miért hagyod? Vagy csináltál valamit amiért ő is így csinál most? Mert ha nem, akkor nem tudom miért hagyod magad! Ne legyél béndzsa! Aztán ne az legyen, hogy mert az összes nő egy szemét, mert egy átvert mert hagytad magad!
2018. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
20%
Rájöttem, hogy amiket eddig írtam, hülyeségek. Próbáld meg vele helyrehozni a kapcsolatot. Még van rá esélyed, ha kell, könyörögj neki, vidd el ide-oda, más esélyed nincs!
2018. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem vágd ki a csajt. Ezen nincs mit megmenteni. Tiszteletlen, illetlen,, nem fontosak neki az igényeid. Evidenciákat nem magyarázunk soha senkinek. Nem tartom egészségesnek, ha az együttélés alapjait kell valakinek megtanítani, aki nem a gyereked. Nagyon sajnálom, tudom hogy nehéz, de ha valakinél ennyire hiányoznak az alapok az szó szerint menthetetlen. Figyeld meg, szakítás után rögtön össze fognak melegedni. "Barátok", jó vicc. :D
2018. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Az nem kérdéses,hogy totál hülyét csinálnak belőled,csak az,meddig és miért hagyod.
2018. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
nem zavar, hogy beszélnek, de ne töltsön több időt a sráccal, mint velem...már tegnap is rá kellett szólnom, hogy velem is foglalkozzon. Erre mit mondott, hogy letörli magát fb-ról, ha nem beszélhet a sráccal.
2018. márc. 12. 09:37
 27/44 anonim ***** válasza:
76%

Na, most meg hisztikirálynő. Mire vársz még? Nem olyan nagy eresztés ez a lány, hogy ennyire ragaszkodj hozzá.

Próbáld meg kívülről nézni ezt az egészet. Te most olyan alap dolgokat próbálsz meg rajta számon kérni, mint hogy a piroson nem hajtunk át. Folytathatod ezt a szélmalomharcot, csak nincs értelme. Ezzel oda a méltóságod.

2018. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Alexa890610 ***** válasza:
72%
Áááá, te egy menthetetlen balek vagy. :D
2018. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
tegnapi nap megígérte hogy nem ír neki, erre szintén vele "feküdt". Mai nap: A srác nem válaszol, eltűnik fb-ról...hatalmas pánik mi lehet vele. Barátnőjével beszélgetés, neki se ír, mind a ketten pánikolnak. Mint kiderült, a barátnőjének is van pasija, aki nem volt olyan "kedves", mint én és csúnyán lebaszta a srácot. Sőt, olyan beszélgetés jutott a birtokomba, amin kiderül, hogy ez a srác csak olyan nőket szédít, akiknek van valakijük. Várható volt, hogy előbb-utúbb lesz olyan aki nem fogja olyan higgadtan kezelni a dolgot, mint én. Várom a végkifejletet.
2018. márc. 14. 21:15
 30/44 anonim ***** válasza:
De mire vársz, egyelek meg? Ez nem elég egyértelmű?
2018. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!