Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a sz@r, szemét?

Figyelt kérdés
párom mostanság egy munkatársával írogat. Órák hosszat képesek beszélgetni, akár hajnalig. De arra is volt példa, hogy fél napokat. Vele kel, vele fekszik, mármint ha felébred ő az első akinek ír és mielőtt elaludna neki ír utoljára. Próbáltam vele normális hangnemben megbeszélni, de hiába. Ma már idegességemben beszéltem, sőt eljutottam arra a pontra, hogy ráírtam a srácra. Elmagyaráztam neki, hogy nem az bánt hogy írogatnak, hanem az intervallum. A srác megértette, hogy hibás a dologban és változtat rajta. De a párom viszont nekem támadt, hogy én milyen sz@r ember vagyok, mert ezt csináltam. Mint mondtam, próbáltam vele ezt normális hangnemben megbeszélni, de sehogy nem lehet. Szinte függ a sráctól. Tegnap este is későn ért haza munkából, szerettem volna vele huncutkodni, de mondta, hogy kicsit facezik...a kicsiből lett 3 óra és hajnali kettőkor köszönt el a sráctól...nekiálltam kényeztetni és mondta, hogy ő fáradt és hanyagoljuk a témát. Erre pöccentem be, ez volt az utolsó csepp a pohárban, ezért írtam ma a srácnak. Szépen megfogalmaztam a mondandómat, nem akartam vele bunkó lenni, mert csupa jó dolgot hallottam róla és örülök ha a párom értelmes emberekkel beszélget. Ahogy látom, hiába írta hogy vette a lapot...most is folyamatosan írnak, már 3 órája.

2018. márc. 9. 19:47
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy két szék közül a földre ült. Remélem már azért jobb. :)
2018. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
igen, sokkal jobb
2018. ápr. 6. 22:08
 43/44 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem,hogy most azért egy picit nevetsz a markodba, és majd amikor megy könyörögni,hogy fogadd vissza "mert amúgy nem úgy volt az stb",akkor elzavarod az anyukájához. ;-)
2018. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Felesegkent tobb eve ugyanezt csinalja a parom. Tudja h bant, es meg engem okol mert feltekeny vagyok. Es roszabbnal roszabb dolgokat mondd, tesz velem. Es bolnd fejemmel imadom ot, probalom es probalom helyrehozni.

Tortent koztetek azot valami?

Vegigolvasva amiket itt irtak es irtal, tudom mit ereztel vegig.

2018. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!