Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a sz@r, szemét?

Figyelt kérdés
párom mostanság egy munkatársával írogat. Órák hosszat képesek beszélgetni, akár hajnalig. De arra is volt példa, hogy fél napokat. Vele kel, vele fekszik, mármint ha felébred ő az első akinek ír és mielőtt elaludna neki ír utoljára. Próbáltam vele normális hangnemben megbeszélni, de hiába. Ma már idegességemben beszéltem, sőt eljutottam arra a pontra, hogy ráírtam a srácra. Elmagyaráztam neki, hogy nem az bánt hogy írogatnak, hanem az intervallum. A srác megértette, hogy hibás a dologban és változtat rajta. De a párom viszont nekem támadt, hogy én milyen sz@r ember vagyok, mert ezt csináltam. Mint mondtam, próbáltam vele ezt normális hangnemben megbeszélni, de sehogy nem lehet. Szinte függ a sráctól. Tegnap este is későn ért haza munkából, szerettem volna vele huncutkodni, de mondta, hogy kicsit facezik...a kicsiből lett 3 óra és hajnali kettőkor köszönt el a sráctól...nekiálltam kényeztetni és mondta, hogy ő fáradt és hanyagoljuk a témát. Erre pöccentem be, ez volt az utolsó csepp a pohárban, ezért írtam ma a srácnak. Szépen megfogalmaztam a mondandómat, nem akartam vele bunkó lenni, mert csupa jó dolgot hallottam róla és örülök ha a párom értelmes emberekkel beszélget. Ahogy látom, hiába írta hogy vette a lapot...most is folyamatosan írnak, már 3 órája.

2018. márc. 9. 19:47
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Már elmondtuk,hogy nem a srác a hibás. A barátnőd bevarrható,a másik csaj is. Könyörgöm neked tényleg csak ennyi eszed van?!
2018. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Ja, kezded nagyon ostoba balek benyomását kelteni. Ideje lenne nem foglalkozni ezzel a csajjal, mert addig fog a kis barátjával "feküdni", míg ki nem vágod a pcs..ba.
2018. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Hiába várod a megváltást azzal, hogy most a másik csávó el fog tűnni, lehet a másik csaj barátja által, lehet, hogy nem, de már kimutatta a foga fehérjéjét a barátnőd. Ha el is tűnik a srác, akkor is jöhet helyette egy másik, akivel előröl kezditek az egész sztorit. Én elhiszem, hogy nehéz kilépni egy kapcsolatból, de ez később visszatérő probléma lehet és mint láttuk a barátnőd nem igyekszik megoldani a problémát.
2018. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
igazatok lett, ma kibújt a szög a zsákból és bevallotta, hogy szereti
2018. márc. 19. 23:52
 35/44 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani,de már rég ki kellett volna dobnod. Most vess magadra! Ha eddig nem esett le,így jártál. Balek vagy.
2018. márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Sajnàlom, de ez eddig is totàl egyértelmū volt. Jó kis lecke volt, legközelebb ne hagyd, hogy palira vegyenek.
2018. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Sajnáljuk cimbora, jó kis lecke volt neked, de legalább tapasztaltabb lettél. A csaj meg hadd menjen, amerre szeretne, jobbat érdemelsz!
2018. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
én se vagyok szent, nekem is vannak hibáim, de arra soha nem vitt rá a lélek, hogy ha meg is bántott valamivel, akkor egy másik nőnél vigasztalódjak. Szerintem úgy lett volna a fer, amint elkezd érezni valamit más iránt, akkor egyből szól. Soha nem értettem, hogy ilyenkor hogy tud valaki a másik szemébe nézni és úgy tenni, mint ha mi sem történt/történne. Vagy ott van a másik megoldás, ha valami nem tetszik, akkor le kell ülni és el kell mondani, hogy ez és ez nem oké, vagy változtatsz rajta, vagy nem lesz jó vége. Ezt elmondtam neki is és erre az volt a válasza, hogy láthattam volna rajta, hogy valami bántja....nem vagyok gondolatolvasó. Tény, hogy volt egy időszak amikor hanyagoltam, munkahelyi balesetem volt, kis híján ott maradtam és ezt úgy dolgoztam fel, hogy magamba fordultam. Rá fél évre a másik munkahelyemen ismét munkahelyi baleset ért, komolyan sérült a lábam és a kezem, nagyon sokáig ágyhoz voltam kötve, nem tudtam azt nyújtani neki, mint amikor "egészséges" voltam. Kitartott mellettem, de szép lassan észrevettem hogy valami nem oké, de álmaimban sem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége. Ezt dobta a gép.
2018. márc. 21. 13:05
 39/44 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk én is rühellem, hogy nekem kell kitalálni, hogy mit akarnak, de fordítva persze ez nem igaz és ha véletlen magamba fordulok, akkor miért nem mondtam el? De amúgy igazad van, az lenne a normális, hogy ha valami bajunk van a másikkal, akkor leülünk és megbeszéljük egymással, nem egy harmadik fél karjába rohanunk közben eljátszva, hogy minden rendben. Ha te akár patyolat lettél volna a kapcsolatban, akkor is előfordulhatott volna, hogy a barátnőd, vagy most már gondolom az exed erre az útra lép.


Most mást nem tehetsz, csak levonod a tanulságot, elgondolkodsz rajta, hogy te mit hibáztál és legközelebb ennek birtokában már másképp cselekszel, tapasztaltabb leszel. Én is ezt próbálom tenni, számunkra 2 hónapja lett vége.

2018. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
a történet csattanója, hogy megírta, hogy rászánta magát és bevallotta a srácnak is hogy szereti. Minden nap többször is megírta neki. A srác meg csak nagyot nézett, mert ő csak a barátjaként tekint rá. Addig-addig "zaklatta", amíg a srác letiltotta.
2018. ápr. 6. 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!