Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rávezetni egy férfit ilyesmire az ágyban?

Figyelt kérdés

A párom minden értelemben csodálatos férfi, egy dolog áll hadilábon: a szex. 29 éves férfiról van szó, a probléma konkrétan az, hogy az előjáték nagyon rövid, orális kényeztetés nincs. Ha én próbálkozom vele, akkor sem látok rajta különösebb örömet, de ő meg sem próbálja. Számomra ez nagyon furcsa, szeretném megbeszélni vele, 2 hónapja vagyunk együtt. Nem szeretnék a férfias büszkeségén csorbát ejteni vagy követelőzni, hogy elveszítse a dolog a varázsát, viszont számomra nagyon fontos az orális szex, csak úgy van orgaznusom. Hogy hozzam a tudtára ezt?

Köszönöm a válaszokat

22N



2018. márc. 15. 13:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom....én az 5. és a 8. válaszolókkal értek egyet! Nekem az a tapasztalatom, hogy ha egy férfi szereti az orált, akkor azt nem kell kérni, csinálja magától is. Még ha fiatal lenne azt mondanám, hogy oké, de 29 évesen ez így gáz! Egyáltalán volt már előtted nővel?
2018. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14%

Orál után.

Suna széthúz!

Te jössz!

2018. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

Beszéljék meg, beszéljék meg...

"Drágám, jó lenne, ha több lenne az előjáték szex előtt, hogy felizguljak mielőtt berakod. És jó lenne, ha okoznál néha nekem is orgazmust."

"Bocs. Ez eddig eszembe se jutott."


😲


Vagy ti hogy képzelitek el ezt a beszélgetést?

Mi oka lehet egy érett, szexuálisan tapasztalt, szerelmes férfinak, amiért nem érdekli, hogy a párja nincs felizgatva és kielégítve?

2018. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
27%

Nekem ugyanez a problémám, csak pont fordítva. :(


Írj nekem, ha esetleg újra szingli leszel! :D


32/f

2018. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha már úgysincs orális szex, akkor szabad a szád. Remek alkalom, hogy kinyisd, el elmeséld neki a bánatodat.
2018. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Wazze.. Lepontoztak 😂😂!

Tyooppancson le aki tette🖕🖕🖕

2018. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozgat itt.
2018. márc. 17. 15:15
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem is volt barátnőm anno, ő mindent megtett nekem, én meg nem igazán. Miért? Mert aranyos volt, figyelmes, barátnak okés...de... és itt a "DE". Ebben a két betűben benne van minden.


Azóta volt olyan partnerem, akik fényesre nyaltam, mert "Wooaaaa"...


Akinek minden mindegy, az szétnyal bárkit, akinek van igénye, az már nem. Ez belülről jön, nem lehet megmagyarázni. Az első lányt nem kívántam a számra venni, a másodikat nem akartam onnan levenni.


A pasid sem töketlen, csak nem Te vagy az esete. Bocsi, de felesleges itt belemenni több oldalas konzultációkba a témát illetően.

2018. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, mennyi idő után feküdt le veled ez a bizonyos csaj, amiért úgy oda voltál?
2018. márc. 18. 17:59
 20/23 A kérdező kommentje:
Akiért*
2018. márc. 18. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!