Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rávezetni egy férfit ilyesmire az ágyban?

Figyelt kérdés

A párom minden értelemben csodálatos férfi, egy dolog áll hadilábon: a szex. 29 éves férfiról van szó, a probléma konkrétan az, hogy az előjáték nagyon rövid, orális kényeztetés nincs. Ha én próbálkozom vele, akkor sem látok rajta különösebb örömet, de ő meg sem próbálja. Számomra ez nagyon furcsa, szeretném megbeszélni vele, 2 hónapja vagyunk együtt. Nem szeretnék a férfias büszkeségén csorbát ejteni vagy követelőzni, hogy elveszítse a dolog a varázsát, viszont számomra nagyon fontos az orális szex, csak úgy van orgaznusom. Hogy hozzam a tudtára ezt?

Köszönöm a válaszokat

22N



2018. márc. 15. 13:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
😧
2018. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Sajnos nálam is ez van, egyszerűen sosem hajlandó rá, én mindig csinálom neki (nem azért, mert elvárja) hanem mert én vágyom rá, van egy ilyen fétisem, ezzel nem tudok mit kezdeni, muszáj bekapnom, mert akkor nem érzem teljesnek a szexet.-.- viszont 2 év alatt kb 3x nyalt ki, akkor is úgy könyörögtem ki, és láttam rajta, hogy nem élvezi, azóta hagytam az egészet a fenébe. Viszont nekem is nagyon hiányzik... nem tudom mit tegyek, azt mondja, hogy nem velem van a baj, de egyszerűen rosszul van a nedv ízétől. Nem csak az enyémtől, mindenkit utált kinyalni. Ez normális válasz?
2018. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy negatív tapasztalatai vannak???


De hogy egy konkrét segítséget adjak... nem szex közben lehetne a negatív szendvics technikát alkalmazni : a lényeg, hogy egy pozitív dolgot mondasz... majd elmondod a rosszat, majd még egy pozitívat

kb.:

Vad vagy, de több előjáték, szenvedély kellene, és akkor még csodálatosabb férfi lennél. Szeretlek szívem.

2018. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!