Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az érzelmi zsaroló milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmi zsaroló milyen párkapcsolatban? Hogyan ismerem fel?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne hogy mik a tapasztalatok, hogyan jöttetek rá, és hogyan léptetek ki a kapcsolatból? Kigyógyítani nem lehet? Mert amúgy minden tekintetben nagyon megfelelő férfi lenne, de még korábbi dolgok miatt szeretetmegvonással bűntet, ami engem iszonyúan kiakaszt...írjatok léci tapasztalatokat.

Vajon tud-e az az ember tényleg szeretni engem, aki képtelen megbocsátani és még kitartóan bűntet is? :(



2018. márc. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
De hogyan? Csak mondjam h nem szeretnék találkozni veled többet? Az a baj h nem is fogja érteni h miért hagyom ott, de beszélni azt nem lehet vele.. és szeretném én is úgy ahogy normálisan lezárni, és azr szeretném h ő se csak annyit érezzen h vki kidobta mert lelkibeteg volt...
2018. márc. 27. 20:07
 42/45 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy miért nem akarod fokytatni. Amúgy meg mindegy mit mondasz neki, mivel "zakkant", úgy sem fogja megérteni, és mindenképp te leszel a szemét. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, fogadd el, készülj fel rá.
2018. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Áááh basszus... sejtettem. :/ utálok szemét lenni, nem igazság h mégis mindig az vagyok.
2018. márc. 28. 08:22
 44/45 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi a helyzet azóta?
2018. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Azóta..megjavult. Közöltem vele akkor h sajnálom, de már nincs mit tenni, én mindent megtettem és itt volt elég. Éljen boldogul.

Másnap mintha kicserélték volna. Normális volt. Nem is értettem, én már akkor lezártam... De utána befejezte ezeket az ostoba játékait, többet beszélt stb. Én is befejeztem a saját játékaimat.

Azóta sem tudom konkrétan h akkor mi történt h így elhagyta az őrületét. Egyszer még volt h berágott és összetört egy tányért. Akkor mondtam h a cirkusza nem érdekel, de hogyha mégegyszer ilyen szánalmas kirohanása lesz akkor soha többé nem találkozunk. Nem voltam mérges meg semmi, egyszerűen nem érdekelt.

Most már teljesen jól van, tesz a kapcsolatért, és eljutottunk oda ha nincs igaza bocsánatot kér, illetve tesz azért is h boldog legyek.

Sokat megtudtam az előző kapcsolatáról ami sok mindenre választ is adott. Ettől függetlenül nehéz természet, nagyon nehezen bocsát meg, minél jobban szeret vkit aki mondjuk megbántja, nem tud megbocsátani, a fájdalmát rakosgatja. Gyakorlatilag az egyetlen ember vagyok aki elbír vele, ezért ezen próbálunk most változtatni, h ne legyen ilyen irgalmatlan.

Remélem sikerül, mert én meg éppen az ellentéte vagyok ebben. Kemény szívű emberrel pedig nem látom a jövőm...


Szeretjük egymást nagyon, de ez talán nem lesz elég.

2018. jún. 8. 22:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!