Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az érzelmi zsaroló milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmi zsaroló milyen párkapcsolatban? Hogyan ismerem fel?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne hogy mik a tapasztalatok, hogyan jöttetek rá, és hogyan léptetek ki a kapcsolatból? Kigyógyítani nem lehet? Mert amúgy minden tekintetben nagyon megfelelő férfi lenne, de még korábbi dolgok miatt szeretetmegvonással bűntet, ami engem iszonyúan kiakaszt...írjatok léci tapasztalatokat.

Vajon tud-e az az ember tényleg szeretni engem, aki képtelen megbocsátani és még kitartóan bűntet is? :(



2018. márc. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Azt akarja h holnap nála aludjak, nem mondja ki, de nagyon akarja. Nem prosti vagyok basszus, kérje, mint egy normális ember. Ha nem hát nem. És nem kéri, vajon meddig bírja ki? És vajon én? Én is ott aludnék nagyon. A szexnek miért kell ilyen szenvedélyesnek lennie :( Hogy lehet megtanítani ha kéri elbírálom, ha nem akkor nem. Csak úgy ha nem alszom nála most ugye?
2018. márc. 26. 20:57
 32/45 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. De ha egy ilyen egyszerű dolgon szenvedtek, hogy ott aludj vagy sem, akkor milyen lehet a kapcsolatotok többi része?! Ez valami iszonyú döcögős nyomorúság így. 25 éves vagy basszus...már nem ilyen szintű kaocsolatnál kéne tartanod.
2018. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Nem az a gond h ott alszom e vagy sem. Az hogy ő már ott tart h gyakorlatilag csak én megyek hozzá, ő nem jön hozzám. Igaz h kb minden ellenünk dolgozik (idő, távolság) de igenis néha jöjjön ha tudja h fontos ez nekem és ő direkt vonja meg ezt.
2018. márc. 26. 23:30
 34/45 anonim ***** válasza:
De ilyet miért nem lehet értelmesen megbeszélni? Megmondod neki, hogy szeretnéd, ha mostmár ő is menne hozzád, nem csak te utazgatnál. És most jöjjön ő. Ha ezen besértődik, akkor nincs miről beszélni. Az egész kapcsolatotok csupa játszmázás, ő sértődik minden sz.ron, te meg kacérkodsz vele, hogy bosszantsd. Szerinted tart bármiféle pozitív irányba ez a kapcsokat? Tényleg ilyen tini szintű bohóckodásra van szükséged?
2018. márc. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Megvolt az értelmes beszélgetés. Azt mondta hogy egyszerűen nincs ideje jönni. Ezt én valahol megértem, tényleg sajnos úgy dolgozik hogy egy olyan nap lenne amikor tud jönni (csakis azon a napon vártam h jöjjön), ezért mentem én. De az h csak úgy elvárja hogy én menjek, hogy könyörögjek h mehessek...na az viszont nagyon nem megy nálam, mintha nekem jobban szükségem lenne rá mint neki, pedig tudom hogy majd megőrül...na biztos h nem.

Nem, nincs szükségem erre, csak nem tudom ez h meg akar alázni miért jó.

2018. márc. 27. 08:25
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom mi lesz. Most még reménykedsz, pár elcseszett év után meg szakítasz. Így kefélik el az emberek a fiatalságukat. Nem érzed hogy full gáz az egész, állandóan csak azon kattog az agyad hogy megmagyarázd magadnak, mi miért történik. A te életed csináld! Oké, az emberek nagyrésze képtelen kitörni, inkább elméleteket gyárt...
2018. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem vagyok türelmes fajta és annyira fiatal sem h szórakoztasson a dolog. Csak szimplán értelmetlen a harc...
2018. márc. 27. 10:49
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem megalázni akar, hanem kéreti magát. Jól esik neki, ha kuncsorogsz, ebből érzi, hogy szereted, vele akarsz lenni, fontos neked. Nagyon csekély lehet az önbizalma, ha állandóan ehhez folyamodik, hogy érezze. Szóval nagyon nincs rendben vele valami.

De te amúgy már többször kérdeztél róla, nem? 20 a srác?

2018. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok.

Háát sztem meg megalázni akar, igazából vki írta már h bármit csinálok, ígyis úgyis szarul jöhetek ki belőle. Be kell fejeznem, ez világos, csak nem tudom még hogyan. Ezt a passzív agressziót én egyáltalán nem viselem el. Viszont tudom és látom h ő is készül ki. Amiatt hogy nincs hatása rám, próbálok akkor pozitív visszajelezést adni amikor jól kezel helyzeteket de hatástalan. Azt szereti ha megsértem és megyek bocsánatot kérni és kegyesen megbocsát...de kb egy hónapja nő benne a feszültség, amiatt hogy kiléptem a szerepemből és meg sem sértettem.

Mikor együtt vagyunk, tehát fizikálisan ott vagyok, akkor megnyílik, kifejezi az érzéseit, akkor minden oké. Nem lakunk messze, de egy darabig sajnos még így lesz mint most.

És mintha minden egyes nappal rosszabb lenne, tönkreteszem őt. :/

2018. márc. 27. 13:09
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem te teszed tönkre, hanem ő sajat magát, meg téged is. Olyan mintha kissé pszichopata lenne. Csak te túl erős jellem vagy neki, nem tud manipulálni.

Minél hamarabb lépj ki ebből a kapcsolatból.

2018. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!