Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az érzelmi zsaroló milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmi zsaroló milyen párkapcsolatban? Hogyan ismerem fel?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne hogy mik a tapasztalatok, hogyan jöttetek rá, és hogyan léptetek ki a kapcsolatból? Kigyógyítani nem lehet? Mert amúgy minden tekintetben nagyon megfelelő férfi lenne, de még korábbi dolgok miatt szeretetmegvonással bűntet, ami engem iszonyúan kiakaszt...írjatok léci tapasztalatokat.

Vajon tud-e az az ember tényleg szeretni engem, aki képtelen megbocsátani és még kitartóan bűntet is? :(



2018. márc. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nyugi, MINDENHOGYAN te leszel a kötsög, mivel ő tévedhetetlen.
2018. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Ő magát is ostorozza, mindig elég akar lenni és totál rágörcsöl és nem hiszi el hogy elég lehet nekem. Ezért ilyen dolgokhoz folyamodik csak hogy maradjak.

Felismerte a problémát és most kezelteti... de elmondhatná azért, ha már járunk, azt mondta h nem akar beszélni róla, de megoldást kell találnia.

Nem tudom h 100%osan ő e a hibás, azt hiszem én is.

Igen a szerelem meg a birtoklás az két külön dolog.

Amikor mondtam neki az elején h köztünk semmi nem lesz mert fiatal, azt mondta h akkor szeretne a barátom maradni és ha szükségem van a segítségére akkor fordulhatok hozzá nyugodtan...

2018. márc. 26. 17:47
 23/45 anonim ***** válasza:
De miben gondolod magad hibásnak? Hogy az elején meg nem voltál oda érte? De amúgy biztos, hogy emiatt hibáztat? Lehet, hogy ígyis úgyis ezt művelné veled.
2018. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Nem ebben hogy nem voltam oda érte az elején, nyilván a bizalom nem két perc amíg kialakul, meg kell ismerni, látni kell hogy reagál dolgokra...

Ő akkor tökre nyitott volt, pozitív, jókedvű...

Hát vagy kétszer történt h nagyon összevesztünk. Illetve hogy nem voltam túlzottan türelmes hozzá mikor valami olyat csinált ami nálam nagyon gáz. Hát elmondtam a véleményem és nem olyan stílusban ahogy illő lett volna. Azt hiszem h akkor rontottam el mindent. Bocsánatot kértem, ő meg durcázott és gondolom látta hogy beválik a dolog mert azóta alkalmazza...nagy hü.lye vagyok...:/

2018. márc. 26. 18:17
 25/45 anonim ***** válasza:
Az jogos volt, hogy akkor bocsánatot kértél. Ha viszont csak hisztizik egyértelműen, nem tettél/mondtál rosszat, akkor nem kellene utána pitizned. Akkor rá kell hagyni, főjjön a levében, majd keressen ha túl van rajta, és tud értelmesen viselkedni.
2018. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Nem pitizek, az embernek legyen tartása, innentől kezdve én nem tudok mit tenni. Illetve elköszönni. Azért tanultam belőle.
2018. márc. 26. 18:43
 27/45 A kérdező kommentje:
De ma is megsértődött...meert nem írtam neki délután...már délelőtt beszéltünk és én hívtam XD Vicc ez a tag de komolyan.
2018. márc. 26. 18:50
 28/45 anonim ***** válasza:
És mikor ilyenen hisztizik akkor mit szoktál tenni?
2018. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Hátööö...hmmm pl most mikor sértődős rohamot kapott? (Közben felhívott videótelefonon) Úgy tettem mintha semmi hatással nem lett volna rám, megpróbált a privát ügyeivel foglalkozni én meg hát...ööö poénra vettem, kinevettem és aztán fel is izgattam (nem kell hozzá túl sok). Mármint elég szemtelen és jókedvű voltam, ezt nem tudta lereagálni. Tudom h kötsögség de akkor szenvedjen álló farokkal...
2018. márc. 26. 20:21
 30/45 A kérdező kommentje:

Persze most nagyon dühös h nem is ír, pedig online facebookon is. De miért? Mert nem látja h kiakadtam? Vagy miért??

Ez egy nagy verseny ki töri be a másikat, nem is párkapcsolat..

2018. márc. 26. 20:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!