Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szülni neki?

Figyelt kérdés

férjem soha nem akart gyerekeket, én igen.


de mivel annyira nem akart, hajlottam arra, hogy mivel nagyon szeretem, lemondok miatta a szülőségről.


aztán kiderült, hogy tett valami rosszat, megcsalt, de együtt maradtunk.


a bűntudata miatt hajlik most már arra, hogy bevállalja, hogy családot alapítsunk.


szerintetek érdemes így belevágni?


ha nem kacsintott volna félre, szerintem soha nem enged a vágyamnak, de így meg olyan, mintha csak lelkifurdalásból tenne a kedvemre egy gyerekkel.



2018. ápr. 16. 06:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem Te is tudod a választ. Nem akar gyereket, és megcsalt. Már összeházasodni sem volt jó ötlet, ha ennyire különbözött a jövőképetek.
2018. ápr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
de azt mondta, az a nő nem jelentett neki az égvilágon semmit, csak engem szeret, és tényleg gyereket akar most tőlem.
2018. ápr. 16. 06:16
 3/61 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem jelentett semmit akkor miért lépett félre?A másik része hogy rájött arra hogy megcsalt, te nem hagytad el így pláne hogy "akar" gyereket.Tudja hogy te újra megbocsátanál neki.Lehet hogy maga a személyisége ne hogy hűséges s te elfogadtad olyannak amilyen s ezért hozta meg ezt a döntést.
2018. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
86%
És te bedőlsz ennek az elcsépelt dumának? Ha valakit megdugok az jelent valamit.Nem véletlenül akad bele a farkam.Gyereket meg így ne szülj.De majd rájössz úgyis.Csak lehet már későn.
2018. ápr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
nem dugott félre a férjem, szex nem volt köztük, hanem érzelmileg csalt meg, kezdett beleesni a nőbe.
2018. ápr. 16. 06:44
 6/61 anonim ***** válasza:
93%

Nem gyereket akar, csak téged magához láncolni, hogy biztosan ne hagyd el, mikor legközelebb lebukik.

Megcsalásra ott lesz oknak először a terhesség, a gyerekágy, aztán hogy kevesebb szex és figyelem jut rá a baba miatt.


Azt a kifejezést is elejtsd el, hogy "szülsz neki". Egy pelenkát nem fog kicserélni, egyszer nem fog hozzá felkelni, nem ringatja, amikor sír. Te akarsz gyereket, ő nem.

Viszont az is kitűnő indok a megcsalásra, ha fáradt vagy és nem bírsz a kicsivel egyedül.

Ha meg végképp beleun a gyereksírásba, akkor összeáll egy gyerektelen kiscsajjal, aki már csak a kora miatt se valószínű, hogy 5-10 éven belül szülni akar. Te meg ott maradsz a neki szült gyerekkel, nulla párkapcsolati eséllyel.


De felőlem mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja.

2018. ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem szàmított neki az a màsik, csak majdnem szerelmes lett??? Nem vàllalnék gyereket ilyen férfinek.Egy kisbaba nem csak móka sőt. Én az első 2hónapot konkrétan azt hittem nem éli túl a hàzassàgunk. Éjjel nappal ordított, kimerültünk ,sajnàltuk, de volt, hogy a fàradtsàg azt hozta ki, hogy egymással veszekedtünk. NAGYON NEHÉZ VOLT. Gondolkozz el azon, hogy ha pl kikaptok egy hasfàjós ordítós babàt ő aki nem is akarja igazàn fog e érte àldozatokat hozni, vagy majd egyedül szakad ràd minden feladat. Persze egyben a világ legjobb dolga is ezért úgy gondolom nem hogy névtelenül, a legjobb baràtaidra, családra a józan eszedre sem fogsz hallgatni ha már képes voltál miatta lemondani a gyerekről. Ehez képest a megcsalàs semmi, biztos vagyok benne hogy mindent elhiszel neki.
2018. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

"Nem szàmított neki az a màsik, csak majdnem szerelmes lett???"


láttam, hogy miket irkált a nőnek, mert az figyelmeztetett engem, megmutatta.


haragudtam és haragszom a nőre, de tény, hogy az ő tartásán múlt, hogy nem lett ebből testi kapcsolat, mert nem akart szerető lenni.


de férjem azt mondta, hogy nem szeretett belé, csak félreértés történt, és engem szeret.

2018. ápr. 16. 07:33
 9/61 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de a gyerek neki csak egy eszköz, hogy "befogja a szád".

Aztán úgyis talál valakit, akivel megint afférja lehet.

Én az alábbi dolgokon is elgomdolkodnék: A férjed jó apa lenne? Csak nemzeni képes a gyereket, vagy ott lesz akkor is amikor éjszaka közepén kelni kell, etetni, fürdetni, tisztába tenni, játszani, oviba vinni, suliba vinni, amikor beteg lesz...? Vagy egyedül leszel hagyva ezekkel?

És te hol leszel? Kaptál egy gyereket azt nesze, a neved innentől kuss? Kelleni fogsz terhességi csíkokkal, felesleggel a másiknak? Nem fog ez neked kisebbségi komplexust okozni?


Én őszintén elválnék és megadnám magamnak az esélyt, hogy olyan férfi legyen az életemben, aki ugyanúgy vágyik egy gyerekre és nem muszájból csinál egyet.


A gyerek nem old meg egy házassági krízist, csak elmélyíti!


29/N

2018. ápr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
akkor lehet az lenne a jobb, ha az eredeti terv szerint nem akarnék én sem gyereket, és így együtt maradnánk.
2018. ápr. 16. 07:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!