Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szülni neki?

Figyelt kérdés

férjem soha nem akart gyerekeket, én igen.


de mivel annyira nem akart, hajlottam arra, hogy mivel nagyon szeretem, lemondok miatta a szülőségről.


aztán kiderült, hogy tett valami rosszat, megcsalt, de együtt maradtunk.


a bűntudata miatt hajlik most már arra, hogy bevállalja, hogy családot alapítsunk.


szerintetek érdemes így belevágni?


ha nem kacsintott volna félre, szerintem soha nem enged a vágyamnak, de így meg olyan, mintha csak lelkifurdalásból tenne a kedvemre egy gyerekkel.



2018. ápr. 16. 06:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Erre a szarra erdemes meg egy gyereket eletet is megnyomoritani...
2018. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
97%

Juj...

Volt nekem egy a te férjedhez hasonló férfiismerősöm, aki megígérte nekem, hogy elhagyja miattam a feleségét, mert engem szeret, elvesz stb. Aztán mindig kiderül, hogy az ember a szájával hazudik, mindig a tettei mutatják meg, őszinte-e. Na a te férjed tettei azt mutatják, hogy simán megdugta volna a nőt, mivel beleszeretett. Neked meg jön a kamuval.

De persze, szüljél csak neki gyereket, így legközelebb, ha egy következőbe már sikerül is belemártania a farkát, már tutira nem hagyod el, hiszen szeret, elvégre még gyereket is vállalt veled....

Meh.

2018. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarsz együtt maradni vele ezek után?????? Komolyan ennyire semminek veszed magad, hogy:

1) képes vagy megalázkodni, holott majdnem beleszeretett másba. Az érzelmi megcsalás legalább annyira nagy baj, mint a fizikális, ha nem nagyobb.

2)lemondasz a vágyadról, ami teljesen jogos?


Kelj fel kérdező, miért ítéled magad erre a nyomorra?!?!

Lenne bátorságod kilépni, lenne esélyed is arra, hogy maradéktalanul boldog lehess. De így sose leszel az, garantálom! Voltam a helyedben... Legnagyobb baklövése életemnek, hogy elvesztegettem még fél évet és ugyanúgy lelkileg megcsalt. Ha nem ezz a nővel teszi, talál mást!

2018. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
86%
Te duplan hulye vagy, ne h gyereket szulj...soha. Ne neki...magadnak se szulj ennyi esszel.
2018. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
azt mondja a férjem, a nő mászott rá, mármint szeretett belé, de ő semmit nem akart tőle.
2018. ápr. 16. 08:08
 16/61 anonim ***** válasza:
33%
Ott kezdödik a félreértés, hogy neki szülnél! Ilyen nincs. Te szeretnél gyereket, nö vagy, megteheted, szülj egyet. (kettöt:-)
2018. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

idióta

ő lenne az apa, ezt így szokás mondani, hogy neki szülsz, nem a szomszéd Józsinak.


nyilván tudom, hogy a gyerek kettőnké lenne.

2018. ápr. 16. 08:44
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

#15

Csak saját magad olvasd vissza!

A férjed egy utolsó hazug, hűtlen suttyó. Ő kezdett ki a nővel, ő akarta megdugni. Csak azért bukott le, mert a nő nem akart szerető lenni.

Ki tudja, hányszor csalt meg egy bevállalósabb csajjal! Olvasgasd a gyakorit: nagyon sok csajnak nincs azzal semmi baja, ha a férfi nős...

Te meg egy igazi lábtörlő vagy, aki meg is érdemli, hogy amíg a férje mással kefél, addig ő otthon mossa a vonalkódos alsógatyáit.

Szülj NEKI egy gyereket! Legalább innentől tudsz arra hivatkozni, hogy a gyerek miatt nem hagyod ott ezt a két lábon járó szaporító szervet.

Addig pedig becsüld meg jól! Nagy ritkaság az ilyen gerinceteken, hazug féreg, aki ilyen szinten tud téged megalázni! Te ezt szereted.

2018. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

Ne szülj neki!

Az előbb azt írtad, hogy a nő irt neked, hogy mit művel a férjed, meg ő nem akar szerető lenni. Nehezen tudom elképzelni, hogy ez a nő rá mászott volna a ferjedre, ahogy most írod.

Szerintem butaság vele gyereket vállalni.

Hagyd el. Ne azért, mert megcsalt. Hanem azért, mert nem akar gyereket. Egy gyerek nem nercbunda, hanem egy ember. Engem apukám imádott, sokat volt velem. Szerintem mindneki ilyen apukára vágyik.

Lényeg: a férjed nem a gyerek miatt akar gyereket, hanem azért, hogy együtt legyetek.

Valami nem jó a kapcsolatban, ha meg akart csalni testileg és lelkileg már meg is tette. Előbb azt kéne helyre tenni, hogy ne forduljon elő újra. Pl ne dugjon félre amit terhes vagy

2018. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:

a nő valóban beleszeretett, de olyan nagyon tiszta szívűen és őszintén.

olvastam, hogy miket írtak egymásnak...


a párom meg biztatta akkor is, mikor a nő mondta neki, hogy ő ebből a helyzetből kilép, hogy legyen hozzám hűséges.

utána a párom letagadta a saját érzéseit, hogy bármit érzett volna a nő felé.


nem tudom, kinek higgyek.

hiszen mégiscsak velem maradt, engem választott, nem azt a másikat.


ha annyira szerette volna, biztosan elhagyott volna engem, de velem maradt, és velem tervezi leélni az életét.

2018. ápr. 16. 09:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!