Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szülni neki?

Figyelt kérdés

férjem soha nem akart gyerekeket, én igen.


de mivel annyira nem akart, hajlottam arra, hogy mivel nagyon szeretem, lemondok miatta a szülőségről.


aztán kiderült, hogy tett valami rosszat, megcsalt, de együtt maradtunk.


a bűntudata miatt hajlik most már arra, hogy bevállalja, hogy családot alapítsunk.


szerintetek érdemes így belevágni?


ha nem kacsintott volna félre, szerintem soha nem enged a vágyamnak, de így meg olyan, mintha csak lelkifurdalásból tenne a kedvemre egy gyerekkel.



2018. ápr. 16. 06:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
0%
Ne mondj le a gyermekvállalásról, de csak akkor, ha a párod is akarja, tiszta szívből...ha nem, akkor más majd akarni fogja, mondom ezt férfiként, majdnem 43 évesen lettem apa ..
2018. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
84%

#20

Te tényleg ennyire buta vagy???

A másik nő kidobta. Nem a férjed választott. Ha rajta múlik, elhagyott volna.

Sebaj. Majd a következő nő nem lesz ilyen lelkis, és simán lefekszik vele. Aztán arra biztatja, hogy váljon el érte. A te imádott kis férjed meg álló farokkal rohan hozzá. Ha mákod van, még nem leszel addigra terhes. Ugyanis az a gyerek, akit ő nem akar, soha nem fogja visszatartani.

2018. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Itt a megcsalàs 20-ad rangú. Mit szeretsz benne annyira, hogy lemondj egy babàról, ha te szeretnél? Nem érzed azt, hogy mindaz mellett, hogy nem becsül meg a nőiességed soha nem fog "beteljesülni"? Hol van az önértékelésed? Nagyon sok helyzetet meg lehet javítani, én is mindig azon voltam, de ez külső szemmel javíthatatlan. Ilyenkor akar gyereket amikor éppen próbàlt megcsalta? Súlyos!Én olyan kapcsolatban voltam ahol ütött az exem. Persze azt mondta hogy nem lesz több ilyen, hàt lett. Ugyan olyan szemellenzőt hordtam mint te hiàba mondtàk, hogy nem fog megvàltozni én neki hittem mert szerettem. Majd jött valaki aki sokkal többet adott akinek szülhettem. Stb szerintem te is eljutsz előbb utóbb erre a szintre, csak közben ketyeg a biológiai óràd és nehogy késő legyen. .. Térj észhez ez a pasi nem normális
2018. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

a nő elmondta a férjemnek, hogy beleszeretett, ha ez kölcsönös lett volna, a férjem kilép, és vele kezdi újra.

ez nem történt meg.

engem választott.

2018. ápr. 16. 09:32
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ellenszenves dolog, hogy "neki" szülni gyereket.... kettőtöknek, tán, vagy inkább adni egy életet.

Nagyobb házassági válság után is sikerült komolyan helyrehozni a dolgokat, arra jöttem rá, hogy lehet az ember szerelmes magába a családba is.

De én is úgy gondolom, hogy ez valami fizetőeszköz nála, szóval azért ne kapkodd el.

2018. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
82%

Szóval a megcsalt feleségek ezzel mentegetik az aljas, semmirevaló csalfa férjüket.

"De hát engem választott..." Az én páromban felmerülne egy ilyen választós dolog, útjára engedném, hogy akkor aok boldogságot, mert velem láthatóan nem az.


Amúgy remélem, csak troll vagy. Mert ha nem, akkor sajnos tényleg túl sok az ostoba ember.

2018. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
55%

#24

Nem tudom, hogy ez troll kérdés vagy te tényleg ennyire ostoba vagy.

Sajnálni se tudlak, amiért be kell érned egy ilyen férjjel. Igazából nekem mindegy: szüljél neki! Biztosan oka van, ha ennyire ragaszkodsz hozzá. Valószínűleg azért, mert az elmúlt 20 évben más férfi rád se nézett, és vagy ez, vagy az örök magányos toszatlanság közt kell választanod.

40 év és 120 kiló felett már ugrálhatsz.

2018. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, nem azért választott téged, mert annyira szeret, hanem mert nem akarta felrőgni a kényelmeset, ez a szomorú igazság. De nem is tudom miért próbállak negyedjére is győzködni, hogy ne cseszd el az életed egy ilyen férfi mellett. Tényleg nem akarok neked rosszat igy anonim, nem érdemled meg te sem, hogy lábtörlője legyél az "uradnak". Vannak ám férfiak, akik hűségesek és örömmel lennének apák...


29/N

2018. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
67%
Ez most megint a "minden napra egy mese", vagy mi a szösz? Már nem először futok bele, de mostanában gyakoribb, hogy ugyanazt a sztorit levezetik több szereplő szemszögéből, szinte kizárt, hogy mindenki idejár gyakorizni, valószínűbb, hogy ugyanaz írja ki mindet, vagy kamu eleve az egész hóbeleblanc. Ez most konkrétan az a történet, ami volt nemrég a "másik nő" szemszögéből, aki véleményt kér, hogy miért ment bele gyorsan egy házasságba, aztán gyerek projektbe a férfi, aki neki csapta a szelet, pusztán lelkiismeret-furdalásból? Megkeresem és linkelem, aztán döntse el ki-ki maga, hogy meddig rágja még ugyanazt a csontot. Most épp a "feleség" szempontjából, már csak az hiányzik, hogy holnap kirakjon egy kérdést vélhetően ugyanaz az elmeroggyant a pasi nevében is. Ha nem lenne marha nagy barlangi troll a kérdező,akkor meg bízzunk benne a kérdező és a kedves párja is meddő és ha van egy csöpp karma, nem engedi az anyatermészet, hogy ilyen idiótáknak gyerekük legyen, se egymástól, se mástól... Megkeresem rögtön, pillanat türelmet, tényleg érdekelne, hogy másnak is kiböki-e a szemét ez a rikító hasonlóság, ha 1-2 apróság másként is szerepel.
2018. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg azért, mert az elmúlt 20 évben más férfi rád"


20 évvel ezelőtt még kislány voltam, szóval...

2018. ápr. 16. 09:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!