Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szülni neki?

Figyelt kérdés

férjem soha nem akart gyerekeket, én igen.


de mivel annyira nem akart, hajlottam arra, hogy mivel nagyon szeretem, lemondok miatta a szülőségről.


aztán kiderült, hogy tett valami rosszat, megcsalt, de együtt maradtunk.


a bűntudata miatt hajlik most már arra, hogy bevállalja, hogy családot alapítsunk.


szerintetek érdemes így belevágni?


ha nem kacsintott volna félre, szerintem soha nem enged a vágyamnak, de így meg olyan, mintha csak lelkifurdalásból tenne a kedvemre egy gyerekkel.



2018. ápr. 16. 06:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
0%

#39

Hány éve vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

Na, annyi ideje tudja, hogy nem akar gyereket.

Ez nem fog hirtelen megváltozni egy megcsalástól.

Te akarsz gyereket, úgyhogy egy hónap múlva terhes leszel. Legkésőbb két év múlva meg elvált, mert a pasi még mindig nem akar gyereket, csak a te szádat akarja befogni, amíg meglesz az utódod.

Egyébként hány kiló vagy?

2018. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:

a cipőméretemre nem vagy kíváncsi?


biztosan nem fogok ilyen személyes adatokat itt kiadni.

és mi az, hogy a számat akarja befogni a gyerekkel?

nem tudom hányszor mondjam még, hogy ő elhagyhatott volna, ott volt a nő, teljesen odavolt érte, élhettek volna együtt.


de a férjem engem választott.

2018. ápr. 16. 10:38
 43/61 A kérdező kommentje:

mármint a nő volt odáig a férjemért, tehát a nő...

és nem fordítva!

2018. ápr. 16. 10:38
 44/61 anonim ***** válasza:
54%

Pontosítsuk: a nő világossá tette, hogy csak akkor foglalkozik vele, ha elhagy téged, erre a férjed inkább visszatáncolt, mert úgy volt vele, hogy veled kényelmes, egyéb puncikba mártani a farkát meg izgalmas.

Micsoda jellemes ember. Tartsd meg jó sokáig, es jó sok gyereket szüljél neki, nyomorítsatok meg sok kis életet. Ennyihez értetek. Ostoba liba.

2018. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, miert hajtogatod folyton, hogy téged választott? Már annyian megírtuk, hogy mi is motiválta őt a választásában. Ne haragudj, de egy pasi sem fog kilépni a házasságából egy olyan nőért, akit meg sem dugott. Vele nem jött össze, mert az kitálalt, teljesen természetes, hogy marad a biztos kapcsolatában, majd lesz más suerető jelölt.
2018. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:

erről az a véleményem, hogy a nőtől nagyon etikátlan húzás volt, hogy kitálalt, és beárulta a férjemet, mert hónapok során azért ő is részt vett ebben a flörtölésben.


akkor nem zavarta?


a párom nagyon dühös volt rá, én nemkülönben.


a nőt szerintünk csak a bosszúvágy vezérelte, tönkretenni a kapcsolatunkat.

2018. ápr. 16. 11:16
 47/61 anonim ***** válasza:
82%
És a férjed nem etikàtlan, hogy ameddig te meleg étellel várod addig ő flörtölget? Te is ezt csinàlod, hogy ez ennyire nem zavar?
2018. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
73%
A nő el akarta tőled venni. Azért tálalt ki, hogy szétmenjetek, es szabad legyen az út. Etikatlan volt, igen. De a férjed nemkülönben. Ha egyenes ember lenne, akkor nem lett volna miről kitálalnia. A férjed nagyon is benne lett volna a titkos kapcsolatban, csak érdekkülönbözőség állt fenn, a nő szerelmes volt, és rendes kapcsolatot akart a férjeddel, a férjed meg csak qrogatni akarta volna. Csak a nő meg azt így nem engedte. Ennyi. Vagy szerinted a férjed csak félreétésből adta a nő alá a lovat? A frászt. Ahelyett, hogy leépítette volna a közeledését, megpróbálta ágyba csalogatni.
2018. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:
a nő nem akarta tőlem elvenni, mert azt mondta ilyen gerinctelen ember neki nem kéne.
2018. ápr. 16. 12:31
 50/61 anonim ***** válasza:
65%
Azért valamit marha jól csinál a férjed, hogy még a nőt találod szemétnek amiért elmondta neked. Még véletlenül sem a férjed a genyó, hogy meg akart csalni (és nem rajta múlt, hogy nem sikerült), hanem a nő mert benne volt, és elmondta neked. Nemhogy örülnél, hogy felnyitotta a szemed, milyen gerinctelen patkány a férjed, neeeem, a nő etikátlan. Hát csak gratulálni tudok ehhez a gondolatmenethez. Te valami nagy agymosáson mentél át a férjed által.
2018. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!