Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szülni neki?

Figyelt kérdés

férjem soha nem akart gyerekeket, én igen.


de mivel annyira nem akart, hajlottam arra, hogy mivel nagyon szeretem, lemondok miatta a szülőségről.


aztán kiderült, hogy tett valami rosszat, megcsalt, de együtt maradtunk.


a bűntudata miatt hajlik most már arra, hogy bevállalja, hogy családot alapítsunk.


szerintetek érdemes így belevágni?


ha nem kacsintott volna félre, szerintem soha nem enged a vágyamnak, de így meg olyan, mintha csak lelkifurdalásból tenne a kedvemre egy gyerekkel.



2018. ápr. 16. 06:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

29, nem troll vagyok, és nem kérdeztem rá még eddig erre.

sokan járunk egy cipőben.


én köszönöm mindenkinek a válaszokat, de nem fogom felrúgni a házasságom, ha a férjem mellettem döntött.

2018. ápr. 16. 09:56
 32/61 anonim ***** válasza:
69%
Örülök, hogy együtt maradtok! Ti nem érdemeltek jobbat egymásnál, mindenki mást meg megkíméltek magatoktól.
2018. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
én kérek elnézést, hogy nem rúgok fel egy több éves kapcsolatot csak mert te azt mondod.
2018. ápr. 16. 10:02
 34/61 anonim ***** válasza:
46%
nem találom sajnos, az is az "érzelmi megcsalásra" volt kihegyezve. Mindegy is. Rendben, ha nem vagy troll, akkor csak szimplán idióta. Persze, hogy téged választott, elvégre nem lehet minden bokorban olyan önértékelési zavarral küzdő kapcsolattfüggő nőt találni, akit random meg lehet csalni akárhányszor(testileg, lelkileg, tökmindegy), de mégsem vág ki soha, hanem élete végéig főz, mos, takarít, neveli a kölköket és ha nincs épp elkapni való pun@i, akkor még a lábát is szétrakja, ahogy egy rendes asszonykához illik. Hülye lenne lecserélni, te meg megérdemled a sorsod. Bízzunk benne nem jön össze az a gyerek, de majd visszajöhetsz ide bekamuzni 3 hét múlva a pozitív tesztet, végülis megérdemelnéd a sorsodat, csak a gyereket sajnálnám...
2018. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
71%
Amennyiben te szeretsz megcsalva, nőiségedben megalázva lenni egy életen át, akkor hajrá. Most már tudjuk, a társadalom hogy termeli ki újra és újra a megalázottságra kondicionált lányokat.. hiszen anyának is megfelel ez az élet.
2018. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
18%
Várj 1-2 hónapot és ha azután is úgy látod, hogy szeretne gyereket és nem a bűntudat beszél belőle, akkor én a helyedben próbálkoznék babával. És helyrehozni, ami esetleg elromlott.
2018. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez a kérdés felmerül, a válasz mindig a nem.
2018. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
23%

# 34-es ez egy anonim fórum, mindenki annyit kérdez, amennyit a rendszer lehetővé tesz, és amennyinek szükségét érzi.


Mi közöd hozzá?!


Neked akkor sem lenne ahhoz közöd, hogy ki hányféleképpen fogalmazza kérdés formájában a problémáját, ha így lenne.


Amúgy én az ismeretségi körömben az elmúlt 10 évből 4 ilyen esetről is tudok, némi variációval de az alapprobléma mindenhol ez volt: nem egyeztek a jövőbeli tervek, a férfiak cicáztak más nővel, kiderült, a nők megbocsátottak, és mindegyik esetben a gyerekvállalástól várták az áttörést, hogy az majd megmenti őket.


A 4-ből 3 pár már elvált!


Ez egy gyászos statisztika, és a kérdezőnek én is azt tanácsolom, hogy gondolja meg alaposan, mert kutyából nem lesz szalonna.

2018. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

"Várj 1-2 hónapot és ha azután is úgy látod, hogy szeretne gyereket és nem a bűntudat beszél belőle, akkor én a helyedben próbálkoznék babával."


szerinted honnan lehet tudni biztosan, ha már nem a bűntudat mondatja vele?

mert az én bajom, ami miatt ezt a kérdést kiírtam éppen az,hogy honnan tudható, hogy nem csak bűntudatból akarja?

2018. ápr. 16. 10:17
 40/61 anonim ***** válasza:
62%

Nem csak lelkifurdalásból akar gyereket, hanem hogy magához kössön. Hogyha majd a következő macával lebukik, gyerekkel a kezedben még jobban vissza tud tartani.

Saját magadnak mondasz ellent, csak hogy mentegesd a féreg férjed.

Először azt írod, hogy érzelmi megcsalás volt, de közben azt is megjegyzed, hogy a férjednek nem jelentett semmit. Csak félreértés. Az meg hogy? Ez így már egy nagy ellentmondás.

Meg ha ép ésszel átgondolod, pont hohy nem érzelmi megcsalás volt, a férjed azért tette neki a szépet, mert meg akarta fektetni. Ami csak azert nem jött össze, mert a nő nem akart szerető lenni. Ezért inkább be is martotta őt a feleségénél, hátha akkor végre válás lesz, és viheti a főnyereményt. De nem jött be, mert a feleség benyalta a kamu szöveget, a férjnek meg esze ágában nem volt feladni a biztosat egy bizonytalanért. Leváltani a fix, bejáratott házasságot egy olyan punciért, amit még csak fel sem próbált. Meg valószínű nem is masik kalcsolatot keresett, csak szeretőt. Na ennyit arról, hogy téged választott.

És ne hidd, hogy nem lesz több ilyen. Csak lehet legközelebb olyan nőt talál, aki válás nélkül is hajlandó széttenni a lábát. Úgyhogy kell a biztosíték (gyerek), hogy ne tudd olyan könnyen elhagyni.

2018. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!