Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztikirálynő vagyok emiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztikirálynő vagyok emiatt, vagy érthető, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

Először is, távkapcsolatban vagyok, ami viszonylag friss, 5 hónapja vagyunk együtt.


A barátomnak húzós hete van, sokat tanul. Egész héten minden nap csak én kerestem őt, én írtam többnyire napközben is, ő alig válaszolt. Tegnap éjjel "nagyon szeretlek"-kel búcsúzott (ahogy általában szoktunk). Ma nem írtam neki, mert belefáradtam, hogy mindig én keressem. És ő sem írt.


Jogosan esik rosszul, hogy olyan, mintha nem is gondolna rám? Azért egy sziát lehet írni akkor is, ha nagyon elfoglalt az ember, nem? Ráadásul már egyszer volt erről szó és mondtam neki, hogy én igénylem, hogy minden nap beszéljünk, legalább egy kicsit. Akkor volt változás, sokat beszéltünk és mintha rendbejött volna a dolog. Aztán most megint ez van.


Egyébként harmonikus a kapcsolat, eddig még nem veszekedtünk, mindent meg tudunk beszélni. Úgy érzem, ha megint mondanám ezt, akkor esetleg sok lennék, és pont ezzel taszítanám el, hogy figyelemre vágyom

De ez olyan nagy kérés, hogy minden nap beszéljünk egy keveset legalább?


Mindketten a huszas éveink elején vagyunk.


2018. ápr. 27. 22:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Írtam neki végül, hogy remélem, szép napja volt és ha bármi miatt nem ír, ami nem a tanulással kapcsolatos, azt beszéljük meg. Egyelőre nem reagált. Nyilván nem játszmázni szeretnék, hanem tisztán látni a helyzetet.


Minden választ köszönök.

2018. ápr. 27. 23:06
 12/23 anonim ***** válasza:
3%
Hisztikirálynő vagy. Hagyd tanulni az embert.
2018. ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem jogosan esik rosszul, hogy nem ír. Persze írhatsz te is neki, de ne mindennap te kelljen keresd. Annyi ideje mindenkinek van, ha több nem is, hogy este két mondatot leírjon.

Szerelmem házas pasi,-nyugodtan pontozhattok-de minden nap beszélünk, felváltva keressük egymást. Ahogy felkelünk a jó reggelt beköszönés alap, ahogy este is a jóéjt. Napközben van hogy tényleg csak egy szó, van hogy több, időnktől függően, ő rengeteget dolgozik. De olyan hogy egész nap ne tudjunk a másikról, hogy két szót ne beszéljünk, kizárt. Elképzelhetetlen. Aki fontos, arról tudni akarsz, azt keresed.

Még annyi, ez nekünk nem kezdeti fellángolás, évek óta tart.

40 felett.

2018. ápr. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#13: "Aki fontos, arról tudni akarsz, azt keresed."

Aki fontos, az veled van és nem más a felesége. Nem érzed a szavaid mögötti iróniát?

2018. ápr. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
En neked adok igazat,de hasonlo kerdesre engem is leoltottak a ffi valaszolok,ok maskepp latjak.Szerintem bkinek belefer par sor az eletebe a legnehezebb napjain is.Nezd meg hogyan valtozik a parod mondjuk kovetkezo heten ha kevesebb lesz a tanulnivaloja es azutan vond le a konkluziot.Olyan nincs h vki ejt nappalla teve csak tanul...vmikor pihenni is kell.
2018. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerelmem házas pasi,-nyugodtan pontozhattok-de minden nap beszélünk, felváltva keressük egymást. Ahogy felkelünk a jó reggelt beköszönés alap, ahogy este is a jóéjt. - HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHA. Jaj. HAHAHAHHA. :"DDDDDDDDDDDDD
2018. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom akik lehisztikirálynőzték a kérdezőt, fogalmuk sincs hogy működik egy párkapcsolat. Két emberből áll, tehát azt jelenti hogy ne csak az egyik fél érdeklődjön már a másik iránt, hanem kölcsönösen. Ha valakit szeretek akármilyen elfoglalt vagyok mindig tudok rá időt szakìtani. Azért egy jó éjt üzenetbe nehogy belepusztuljon már a kérdező párja.
2018. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%

Igazából az a dühítő a dologban ilyenkor, hogy mindenkinek megvan a saját élete, a saját problémái van egy kialakult kényelmes napi rutinja és a nap neki is csak 24 órából áll. Az egyik fél megteszi a másikért és magáért, hogy szorít a párjának/maguknak valamennyi időt, a másik meg azt a mantrát tolja, hogy "nincs időm". Ez egy fasssság. Arra van idő, amire szakítunk. Ha egy vallatótiszttel vagy, ott a zsák a fejeden és alvásmegvonás mellett tunkolják a vízbe a fejed, akkor tényleg nincs időd, minden más esetben van.

"Ne haragudj, hogy most még nem írok, de xy-kor tartok szünetet, már alig várom, hogy nyugton beszélhessek veled egy picit végre. Hiányzol"

Könyörgöm. 10-20 másodperc egy ilyen kis szart leírni és ha tudom azt, hogy a másik boldogságához csak ennyi kell, akkor én mondom férfiként, hogy hülye lennén nem megtenni, ha "ilyen olcsón megúszom".

Aki az empátiával jön, annak bár igaza van, de csak félig. Az empátia csodálatos dolog, de oda-vissza kéne működjön.

31/f

2018. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%

Én is veled értek egyet. És egy távkapcsolatban különösen fontos, hiszen keveset vagy ritkán tudtok találkozni, legalább így beszéljetek egymással. Még ha elfoglalt is az ember, 1-2 sor mindenképp bele kell hogy férjen a napba, ha valaki fontos.

Most vagy nagyon eltérő az igényetek, és ő nagyon jól elvan a kis világában, és annyira nem hiányoznak neki, hogy így napi szinten kommunikáljatok, vagy különösebben nem fontos neki a kapcsolat.

2018. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Aha, tehát "csak" matek szak... azoknak sem négy órája van, de ha igen, akkor is felér tízzel.


Párom mérnök és bizony volt olyan, mikor EGY tárgyra 3 héten keresztül napi 10 órát is kellett tanulnia, mert olyan nehéz volt, teli egyenletekkel meg levezetésekkel, és ha egyet elront vagy elír, akkor kapa.


Te CSAK tanító szakon vagy, babám.

2018. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!