Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy fiatal csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tincsi11991 kérdése:

A párom egy fiatal csajjal beszélget. Lehetek féltékeny?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak, lehet hogy csak én reagálom túl a dolgokat. Párommal lassan négy éve vagyunk együtt, van egy közös gyermekünk és most útban a következő. Mindketten 26 évesek vagyunk. Párom a munkatársának a lányával van jóban (A csaj 16 éves). A facebook-on szoktak beszélgetni, jelzem nekem is megvan ismerősnek a csaj, és mikor megkérdeztem a páromat hogy ez kicsoda, olyan furcsán nézett rám, tágra nyílt szemmel, hogy ő meg mit keres az ismerőseim között. Nekem nem mondott róla semmit, eddig azt sem tudtam hogy létezik ez a csaj. Nem az zavar hogy beszélget vele, nekem is vannak férfi barátaim, hanem hogy úgy érzem hazudik nekem. Amikor azt mondta hogy megy a kollegájához, mondtam neki hogy ott lesz a lánya is, ő erre azt válaszolta hogy "Azt hiszed hogy engem érdekel hogy ott van?" miközben elég jó viszonyban vannak. Lehet hogy szemtelenség volt részemről de egyszer elolvastam hogy miről beszélgetnek. A csajt kérte meg egyszer hogy menjen el vele napszemüveget venni. Én erre nem vagyok jó? Miért nem engem kért meg. Legutóbb bocsánatot kért tőle amiért erősebben megfogta őt. Ezen még mindig nem tudok kiigazodni hogy hogyan fogta meg, vagy nagyon erősen megölelte vagy valami. Azt írta hogy azért olyan közvetlen vele mert úgy érzi olyan neki mintha a húga lenne. A csajnak sem volt vele problémája. De vajon tényleg így van? Tényleg nem érdekli őt a párom mint férfi? Oké hogy 16 éves de a szerelem meg a vonzalom nem az éveken múlik. Egyébként a párom biztos nem csalna meg, és én bízom is benne, de ez valahogy zavar engem, és akaratom ellenére is egy kicsit féltékeny vagyok. Meg úgy elmegy hozzájuk hogy nekem el sem mondta hogy lent volt náluk, csak nemrég tudtam meg hogy többször is járt náluk. Biztos hogy szemtelenség amit csináltam hogy belenéztem a leveleibe, és én is szégyenlem magam, de sajnos nem tudok mit csinálni. Valahogy idegesít a dolog. Vajon ebből náluk később kialakulhat valamiféle szerelem vagy vonzalom?
2018. máj. 22. 10:57
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
81%
#10 De kétgyerekes házas családapaként ne húzogass 16 éveseket, azt a részt kifelejtetted a dologból :)
2018. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
15%
Sok 26 éves vagy akár vénebb faszi szívesen meghúzogatna egy 16 éves kiscsajt ha jól néz ki.Aztán lehet lepontozni álszent köcsögök. :)
2018. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
70%
Kedves utolsó, nem ezzel van a probléma, hanem hogy két gyerekes apuka az idősebb fél. Ember... álszent tényleg nem vagy, de köcsög biztosan. :)
2018. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
12%

#11

Ebből egyedül a "házas" lenne az erkölcsi visszatartó erő, de hát az meg az ő dolga. 😊

2018. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem biztos van valamilyen vonzalom már most a párod és a csaj között. Ezt az is jelzi, hogy a párod elég intenzíven keresi a csaj társaságát, azért az szerintem sem normális, hogy vele beszélget, meg átjárogat hozzá ahelyett, hogy a családjára koncentrálna, pláne ebben a helyzetben... Ez elég sok tényezős dolog. Valószínűleg nincs rendben minden a kapcsolatotokban, azért keresi az ő társaságát. Valószínűleg a csajnak is bejön, hogy egy idősebb pasi "barátkozik" vele, és ő még túl fiatal ahhoz, hogy felfogja, hogy egy párkapcsolatban élő apukával nem flörtölünk, stb. és nem rombolunk szét egy családot. Ő még nem tudja így felfogni a következményeket, és nem feltétlenül azért mert a mai tinik "önzésre vannak nevelve", hanem egyszerűen ilyenek a fiatalok ebben az életkorban. Tehát ha ő azt érzékeli, hogy a párod közeledik hozzá, akkor valószínűleg nem fogja elutasítani, mert nincs belátása az egész helyzetre. A párodnak is imponálhat, hogy egy fiatalabb csaj is partner a közeledésben, onnan meg már csak egy lépés, hogy bármi konkrét történjen... Az is erre utal, hogy a párod titkolózik, illetve, te is ezt érzed, hogy van valami. Szerintem egy nőnek mindig érdemes a megérzéseire hallgatni, mert 95%ban bejön. Én is azt gondolom, hogy őszintén le kellene ülnötök beszélgetni, de ne támadd le, hogy biztos megcsal, hanem próbálj vele megértő lenni, hogy el merje mondani az igazat. Ha viszont ezt nem léped meg minél előbb, akkor a végén tényleg történik is valami kettőjük között nem csak írogatás... Ha megoldjátok a problémát, ami miatt ezt csinálja, akkor valószínűleg már nem fogja annyira érdekelni a csaj. Az szerintem se jó gondolkozásmód hogy "oh, úgyse csalna meg". Ezzel csak magadat álltatod és az időt húzod, ahelyett, hogy szembenéznél azzal, ami van és mielőbb megoldást keresnél. Persze itt mi most könnyen vagyunk okosak meg könnyen mondják, hogy akkor hagyd el, stb., de nem vagyunk a te helyzetedben, nyilván terhesen kisgyerekkel nem könnyű azzal szembesülni, hogy a párod megcsal, vagy csak kezd megcsalni, de muszáj. Beszélgess vele ne vádaskodóan. Az a másik fele, hogy ha sikerül is a csajt kiiktatni az életetekből, ha a problémátokat nem oldjátok meg, akkor lesz másik nő helyette.
2018. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
66%
Én is azt hittem hogy sose csalna meg, elhittem hogy tényleg csak barátok. Főleg hogy rendben volt a kapcsolatunk, a másik meg sokkal csúnyább volt nálam. Nem élte ki magát, hajtotta a vére, ennyi elég is volt. Valószínűleg nála is ez van, főleg hogy 26 évesen már a második gyereke jön. A legtöbb 30 évesnek sincs még gyereke. Nagyon sajnállak téged.
2018. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Az van hogy nem vagyunk házasok, csak élettársi kapcsolatban vagyunk egymással. Nem azt mondom hogy elhanyagolja a családját, és még intim kapcsolat is van köztünk, tegnap is együtt voltunk. Nem tiltom meg neki hogy találkozzon a barátaival vagy régi ismerőseivel, de szerintem ezt a csajt nemrég ismerte meg mert a legelső faces bejegyzés tavai. Olvastam hogy azt mondta neki hogy munkából hazafele menet arra megy és az ablakba beszélgethetnek. Engem ez nagyon zavar. Minden férfi és nő között alakulhat ki valamilyen kapcsolat még akkor is ha nem egymás esetei. Megölelik egymást vagy valami, és utánna hírtelen vágyat éreznek hogy megcsókolják egymást vagy valami. Értitek? Meg amikor bocsánatot kért tőle akkor is úgy tűnt mintha kétségbe lenne esve hogy többet nem áll a csaj vele szóba, hogy majd kiengeszteli meg hogy addig jár a nyakára amíg meg nem bocsájt neki. Csak azt nem értem még hogy oké hogy lemegy a kollegájához, de miért foglalkozik ennyit a lányával. Nem utasítom arra hogy minden lépéséről beszámoljon vagy valami hogy hova megy, de ez engem megdöbbentett hogy már volt lennt náluk egy párszor és én nem is tudtam róla. Kezdem úgy érezni hogy ezalatt a négy év alatt sem sikerült még megismernem őt. Azon gondolkodom hogy vajon megunt engem. Szex van köztünk még most is de már nem tudom hogy mit gondoljak. Azt is megkérdezte tőle hogy mit gondol róla. Az a baj hogy én szeretem őt és ezért szőrnyű ez a helyzet. Rákérdezni nem merek nehogy azt mondja hogy mi jogon nézem és a leveleit, mondjuk valamelyest igaza van. Nem tudom hogy hogyan deríthetném ki hogy van e köztük valami. Én nem ismerem a csajt azt sem tudom hogy hol lakik. Egyre jobban kétségbe vagyok esve.
2018. máj. 22. 16:30
 18/50 anonim ***** válasza:
80%
Pedig ha nem használtok a szexhez gumit, akkor nagyon gyorsan kérdezd meg, mi ez az egész! Ha összeszedett a fruskától valamit, akkor megfertőzhet téged is, és károsodhat a magzat. A gyereked életével játszol!
2018. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetéshez nem feltétlenül kell bevallanod, hogy olvasod a leveleit. Úgy is tudsz kérdezni, hogy nem mondasz konkrétat, amit olvastál. Az, hogy van szex az egy dolog. Nem feltétlenül csak akkor megy valaki félre, ha nincs szex. Azt se hiszem, hogy minden tökéletes köztetek és csak úgy hirtelen ezt csinálja. Valami másból is érezned kell, hogy nem oké valami, na az az igazi probléma.
2018. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
58%
Illetve pont azért kellene minél előbb őszintén beszélnetek a kapcsolatotokról is, mert így csak kombinálsz meg idegeskedsz, és senkinek sem jó az, pláne nem várandósan. Az a legtisztább, ha megbeszélitek, úgy minden a helyére kerül.
2018. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!