Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy fiatal csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tincsi11991 kérdése:

A párom egy fiatal csajjal beszélget. Lehetek féltékeny?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak, lehet hogy csak én reagálom túl a dolgokat. Párommal lassan négy éve vagyunk együtt, van egy közös gyermekünk és most útban a következő. Mindketten 26 évesek vagyunk. Párom a munkatársának a lányával van jóban (A csaj 16 éves). A facebook-on szoktak beszélgetni, jelzem nekem is megvan ismerősnek a csaj, és mikor megkérdeztem a páromat hogy ez kicsoda, olyan furcsán nézett rám, tágra nyílt szemmel, hogy ő meg mit keres az ismerőseim között. Nekem nem mondott róla semmit, eddig azt sem tudtam hogy létezik ez a csaj. Nem az zavar hogy beszélget vele, nekem is vannak férfi barátaim, hanem hogy úgy érzem hazudik nekem. Amikor azt mondta hogy megy a kollegájához, mondtam neki hogy ott lesz a lánya is, ő erre azt válaszolta hogy "Azt hiszed hogy engem érdekel hogy ott van?" miközben elég jó viszonyban vannak. Lehet hogy szemtelenség volt részemről de egyszer elolvastam hogy miről beszélgetnek. A csajt kérte meg egyszer hogy menjen el vele napszemüveget venni. Én erre nem vagyok jó? Miért nem engem kért meg. Legutóbb bocsánatot kért tőle amiért erősebben megfogta őt. Ezen még mindig nem tudok kiigazodni hogy hogyan fogta meg, vagy nagyon erősen megölelte vagy valami. Azt írta hogy azért olyan közvetlen vele mert úgy érzi olyan neki mintha a húga lenne. A csajnak sem volt vele problémája. De vajon tényleg így van? Tényleg nem érdekli őt a párom mint férfi? Oké hogy 16 éves de a szerelem meg a vonzalom nem az éveken múlik. Egyébként a párom biztos nem csalna meg, és én bízom is benne, de ez valahogy zavar engem, és akaratom ellenére is egy kicsit féltékeny vagyok. Meg úgy elmegy hozzájuk hogy nekem el sem mondta hogy lent volt náluk, csak nemrég tudtam meg hogy többször is járt náluk. Biztos hogy szemtelenség amit csináltam hogy belenéztem a leveleibe, és én is szégyenlem magam, de sajnos nem tudok mit csinálni. Valahogy idegesít a dolog. Vajon ebből náluk később kialakulhat valamiféle szerelem vagy vonzalom?
2018. máj. 22. 10:57
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Használunk gumit, mert én azt akartam. De ha tényleg nincs köztük semmi, nem akarom hogy végül az én féltékenykedésemmel tegyem tönkre a kapcsolatunkat. Azt is megértem hogy hiányoznak neki amrégi ismerősei, legyenek azok fiúk vagy lányok, de még azt sem tudom mióta ismeri ezt a lányt. Még hogy egyáltalán mikor van ideje lemenni hozzájuk mert lényegében mindig itthon van. Azért is annyira bíznék benne hogy nem csak meg, mert elmeséli hogy mi volt a munkahelyén meg minden, de ez a napszemüveges téma, nekem kicsit furcsa. Gondolom végül csak nem mentek el, mert velem vette meg a szemüveget amikor a városban voltunk. Állítólag a csajnak is van barátja és azt mondta a csajnak hogy elmondta e már a barátjának hogy van egy fogadott hártya, meg hogy ne sokáig húzza. Anyósom is azt mondta hogy biztos nem csal meg ő nem ilyen. Én tényleg szeretnék hinni ebben. De annyira össze vagyok zavarodva hogy rögtön a legrosszabbra gondolok. Még hogy erősebben megfogta, biztos nem ráncigálta vagy valami. Ezen nem tudok kiigazodni hogy hogy fogta meg stb. Az is úgy derült ki hogy a kollegájának a lánya hogy véletlenül láttam az üzeneteit. És mikor mondtam neki hogy csajnál voltál akkor mondta meg hogy a kollégájának lánya. Meg hogy ne legyek féltékeny mert 16 éves, meg hogy én nem bízok benne. Utánna leültünk beszélgetni és mondta hogy ne legyek féltékeny stb. Azt sem tudom hogy hányszor ment le eddig hozzájuk. Tán állítólag a csaj anyja is otthon szokott lenni, de én már nem tudom. Sajnálom hogy ilyen sokat írtam.
2018. máj. 22. 17:25
 22/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha a saját feleségemet csak gumival dughatnám biztos otthagynám.Vagyis el sem vettem volna.
2018. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Kedves 13# Te vagy egy nagy köcsög az biztos.
2018. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

Ezek a mondatok zavarnak a leginkább.

Csaj: Fáj az oldalam miattad.

Párom: Nem direkt volt hugim tényleg ne hari, majd kapsz valamit vigaszdíjként.

Szia xxxx ezúton szeretnék tőled újfent bocsánatot kérni amiért túlzásba vittem és erősebben fogtalak meg mint ahogy kellett volna, de van hogy magam sem érzem mekkora erőt alkalmazok mással szemben, de neked nem akartam ártani soha ahogy fájdalmat okozni sem de ezt te is tudod szerintem ha bármilyen úton módon jóvátehetem az ellened elkövetett vétkemet mond és megteszem erre szavamat adom mert te is tudod hogy úgy szeretlek mint húgomat ha ezt most megbocsátod ígérem soha többé nem fordul elő ijesmi és nem fogok okot adni a haragtartásra, mert anyud ma hogy ott voltam elmondta mi volt és nagyon meg vagyok zuhanva hogy neked a kishúgomnak fájdalmat okoztam és már értem miért nem beszélsz velem második napja.

Hali hugim, ha legközelebb lemegyek addig nem hagyok neked békét ha egyedül leszel míg nem olvasod el az üzimet amikor írtem neked bocsánatkérésül mikor a derekad fájt az én hibámból.

Mert szeretném ha minden olyan lenne mint előtte és nem tartanál tőlem mert nincs miért, szándékosan nem ártanék neked.


Na hali, félreértések elkerülése végett azért vok ennyire közvetlen veled mert úgy érzem olyan vagy nekem mint egy kishúg. Már ha nem jelent neked gondot a dolog.

Csaj: Oks

Párom: ???

Csaj: Oké

Párom: Semmi kiakadás vagy ilyesmi?

Csaj: Miért baj hogy nem akadtam ki?

Párom: Más ember kiakadt volna rajta.

Csaj: Az ük bajuk

Párom: Na ja hugim. Te legalább elviselsz. Bátyként. Amúgy mire gondoltál miért vok veled ilyen közvetlen? Vagy nem is gondolkodtál rajta?

CSaj: Nem

Párom: De a kisördög motoszkált egy kicsit vagy az sem?

CSaj: Nem

Párom: Na ezt tisztelem és becsülöm benned, le a kalappal.


Párom: Tán aludni készülsz?

Csaj: Nem

Párom: Azt hittem már hogy pizsibe nyomatod.

Csaj: Abba vagyok.

Párom: Látod, a lelki szemeimmel látlak. Tán az a cuki lila pizsi van rajtad ha jóllátom.

CSaj: Igen, lila.

Párom: Meg sem kérded hogy hogy látom?

Csaj: Na hogy hogy.

Párom: Médium lettem menek közben.


Ezek azok a beszélgetés részletek amik engem a legjobban zavarnak. És ha tényleg úgy gondoljátok hogy van köztük valami, vagy esetleg kialakulhat még köztük valami akkor minél hamarabb beszélek vele. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2018. máj. 23. 07:38
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz. :/
2018. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

"Nappal húgom éjjel dugom."


Legalábbis dugná, de egyértelműen szarik rá a kis csaj és ez az egyetlen akadály.


Egyébként jobb, ha befejezitek. Ő csal(na), te nem bízol benne. Semmi értelme.

2018. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz a barátod írásos stílusa így 26 évesen. Egyértelmű, hogy ő teperne a csajhoz, ő meg koptatja lefele.
2018. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is hasonlóan írogatott nőknek mikor megcsalt... Egyértelmű, hogy a párod flörtöl vele, egyetlen visszatartó erő, hogy a csaj nem vevő rá. Nem ismerem a párod stílusát, de ez már túl közvetlen. Illetve szerintem is gáz. Mármár zaklatja szegény lányt és nem veszi a lapot. Nem akarlak jobban elkeseríteni, de ha a csajnál nem jut eredményre, menni fog ő máshoz is... Beszélj vele minél előbb, inkább legyen egy kis cirkusz, minthogy szőnyeg alá söpörjétek és egyszercsak lelép mással. Ha ezt hagyod ebből semmi jó nem lesz hidd el. Ne húzd az időt.
2018. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
A párbeszédből egyértelműen kiderül amit itt mindenki észrevett hogy a csaj csak egyszavas válaszokat ad tehát nem akarja a hülyegyereket megsérteni de unja már nagyon. A faszid meg nevezi észre magát, nyáladzik neki hátha lesz valami.De ha ez a kiscsaj nem áll meg neki majd rátapad másra.
2018. máj. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem vele, kerek perec megkérdeztem tőle hogy van vagy volt e valami köztük. Persze mindent tagadott hogy ő nem írt ilyet, meg hogy jó tudni hogy ilyen üzenet van benne stb. Azt mondta hogy meg kellett változtatnia a facebook jelszavát mert nem engedte be, persze megmondta nekem a jelszavát, és hogy azt biztos más írta. Holott mostanában változtatta meg a jelszavát az üzenetek nagy része meg tavai. Meg hogy ezt ne mondjuk el az anyjának mert nem kell neki mindenről tudni. De biztos vagyok benne hogy azokat az üzeneteket ő írta, és azért nem akarja hogy elmondjam az anyjának nehogy megtudja hogy miket művel a háta mögött. Aztán ment a duma hogy így szeretlek úgy szeretlek, meg ha nem szeretnélek akkor nem lennék veled meg hogy akkor nem veled alapítanék családot. Azt mondta ha kell törli az egész fiókját, és mire ma reggel megnéztem a beszélgetés amit a csajjal folytatott eltűnt. Biztos hogy kitörölte nehogy megmutassam az anyjának vagy valami. Mert szerintem csak a bűnösök szabadulnak meg a bizonyítéktól. És most vagy túl nagy az önbizalma vagy engem néz teljesen hülyének. Megismeret az írási stílusát. És most is szerintem azt hiszi hogy minden olyan lesz mint régen. Meg hogy olyan könnyen el tudom felejteni ezt meg hogy hiszek neki hogy nem ő írta az üzeneteket.
2018. máj. 24. 06:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!