Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy fiatal csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tincsi11991 kérdése:

A párom egy fiatal csajjal beszélget. Lehetek féltékeny?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak, lehet hogy csak én reagálom túl a dolgokat. Párommal lassan négy éve vagyunk együtt, van egy közös gyermekünk és most útban a következő. Mindketten 26 évesek vagyunk. Párom a munkatársának a lányával van jóban (A csaj 16 éves). A facebook-on szoktak beszélgetni, jelzem nekem is megvan ismerősnek a csaj, és mikor megkérdeztem a páromat hogy ez kicsoda, olyan furcsán nézett rám, tágra nyílt szemmel, hogy ő meg mit keres az ismerőseim között. Nekem nem mondott róla semmit, eddig azt sem tudtam hogy létezik ez a csaj. Nem az zavar hogy beszélget vele, nekem is vannak férfi barátaim, hanem hogy úgy érzem hazudik nekem. Amikor azt mondta hogy megy a kollegájához, mondtam neki hogy ott lesz a lánya is, ő erre azt válaszolta hogy "Azt hiszed hogy engem érdekel hogy ott van?" miközben elég jó viszonyban vannak. Lehet hogy szemtelenség volt részemről de egyszer elolvastam hogy miről beszélgetnek. A csajt kérte meg egyszer hogy menjen el vele napszemüveget venni. Én erre nem vagyok jó? Miért nem engem kért meg. Legutóbb bocsánatot kért tőle amiért erősebben megfogta őt. Ezen még mindig nem tudok kiigazodni hogy hogyan fogta meg, vagy nagyon erősen megölelte vagy valami. Azt írta hogy azért olyan közvetlen vele mert úgy érzi olyan neki mintha a húga lenne. A csajnak sem volt vele problémája. De vajon tényleg így van? Tényleg nem érdekli őt a párom mint férfi? Oké hogy 16 éves de a szerelem meg a vonzalom nem az éveken múlik. Egyébként a párom biztos nem csalna meg, és én bízom is benne, de ez valahogy zavar engem, és akaratom ellenére is egy kicsit féltékeny vagyok. Meg úgy elmegy hozzájuk hogy nekem el sem mondta hogy lent volt náluk, csak nemrég tudtam meg hogy többször is járt náluk. Biztos hogy szemtelenség amit csináltam hogy belenéztem a leveleibe, és én is szégyenlem magam, de sajnos nem tudok mit csinálni. Valahogy idegesít a dolog. Vajon ebből náluk később kialakulhat valamiféle szerelem vagy vonzalom?
2018. máj. 22. 10:57
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Ki írta volna ha nem ő?De ha ilyen a stílusa ténylegesen hát elég alacsony a szellemi színvonala.Még 16 éveshez is gyerekes ez a suttyó duma nem 26-hoz."Ne hari meg üzi meg cuki lila pizsi" Ki mond ilyeneket?Egy 10 éves kislány vagy egy homár csávó. :)
2018. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Na ne már. :D Basszus hàny èves a párod? 15? Mi az, hogy nem ő írta? :D Te jó ég. Érett lehet, ha 26 létére ilyen ovis hazugságokkal próbálkozik. Persze majd valaki direkt belép az ő fiókjába és arról udvarol a csajnak... Hagyjuk már... Az is beszédes, hogy kitörölte. Nem akarok megint az exemmel példálózni, nyilván nem mindenki ilyen, de ő is törölt “hirtelen” mindent nehogy rá tudjak fogni bármit is.... Meg van az a mondás, hogy ha kitörlöd az üzeneteket, hogy más ne lássa, az már megcsalás. Az mindegy, hogy utólag teszi-e. Azt jól tetted, hogy szembesítetted ezekkel, remélhetőleg észhez tér ezek után. Valahogy ki kellene szedni belőle, hogy ezt miért csinálta, persze úgy elég nehèz, hogy tagadja... De a probléma így se derült ki és ha nem tanult ebből akkor mással is megcsinálhatja.
2018. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Nyilván abban is van valami, hogy akkor nem lenne veled meg nem tőled lenne gyereke, ha nem szeretne, vagy nem ezt akarná, de akkor meg fordítva is lehet kérdezni, hogy ha téged szeret stb akkor minek kell ez neki, hogy egy 16 èvesnek írogat... Persze ő a könnyebbik utat választotta, hiszen ha letagad mindent, akkor nincs mit tovább magyarázni. De azért azt ő se gondolhatja komolyan, hogy hülyének néz ennyire. Nyugodtan keményíts be és mond meg neki kerek perec, hogy ha fontosak vagytok neki akkor szépen mondja el az igazságot. Így nem lehet egy családot meg kapcsolatot működtetni.
2018. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Sok olyan embert ismerek akik együtt vannak még gyerek is van mégis félredug az egyik vagy a másik vagy mindkettő.Csak a megszokás meg a kényelem miatt nem mennek szét.
2018. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

#15

"Ő még nem tudja így felfogni a következményeket, és nem feltétlenül azért mert a mai tinik "önzésre vannak nevelve", hanem egyszerűen ilyenek a fiatalok ebben az életkorban."


A többit még nem olvastam, de erre úgy éreztem muszáj válaszolnom.

Nagyon is tévedsz! Egyáltalán nem ilyenek az emberek 16 évesen, és ez főleg igaz volt a régebbi generációra.

Minél inkább haladunk a korban, annál jobban látszik, hogy A fiatalok vannak erre nevelve. A mostani generáció és ilyen felnőttek is lesznek. Már az én generációm is ebben nőtt fel (90s évekbeli fiatalok, 26 éves vagyok) ez nem életkori sajátosság, hanem generáció sajátosság.

2018. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Biztos ,h le akarja fektetni a kislányt! Ne légy naív ,kérlek!

Belinkelem az egyik kérdésem.

A mai tinik ilyenek, min 10, de 20 évvel idősebb pasikra mozdulnak. A pasi pedig biztos nem mond nemet! 😢

2018. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Azért linkeltem be, h tudd nem vagy egyedül a problémáddal.

2018. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, most meg azt mondja hogy ő nem emlékszik már rá. Előbb letagadja hogy ilyet írt volna, most meg azt mondja hogy ő nem emlékszik rá. Mindent elmondtam az anyjának, mert addig faggatott amíg el nem sírtam magam. És ő ismeri ennek a csajnak az anyját és azt mondta hogy egy nagy kuxxxva, mert mikor együtt volt még a férjével a csajnak az anyja nagyon rátapadt a férjére, ölelgette meg puszilgatta. És most még rosszabbul érzem magam, mert amilyen az anyja olyan a lánya. Az zavar a legjobban hogy nem képes egy normális magyarázatot adni erre az egészre csak hebeg habog hogy ő ilyet nem írt meg nem emlékszik rá, meg amikor kérdőre vontam tegnap is csak nézett rám mint borjú az új kapura, meg még én voltam neki a hülye meg a bolond hogy nekem ilyesmi az eszembe jut. Addig pedig nem fogom abbahagyni amíg nem kapok rá konkrét magyarázatot. Anyósom is azt mondta hogy ő sose gondolta volna hogy ilyet csinál a fia. Természetesen az én pártomra állt mert tudja hogy én sose hazudnék, főleg az ilyen dolgokban. Tegnap is amikor beszéltünk képes lett volna befogni a számat hogy ne kiabáljak mert meghallják. Ugye még anyósoméknál lakunk és akár hogy is szeretném nem tudok semmit sem eltitkolni anyósom elől. Eddig mindent megosztottunk az anyjával, ha kellett tanácsot kértünk, olyan volt nekünk mint egy párkapcsolati tanácsadó, és most meg ne mondjunk neki semmit. Ez már elég gyanús. És nagyon köszönöm szépen a válaszokat és hogy meghallgattatok.
2018. máj. 25. 10:44
 39/50 A kérdező kommentje:
És köszönöm a tanácsokat is. Valaki azt tanácsolta nekem hogy hagyjam ennyiben mert így lehet hogy vége lesz a kapcsolatunknak, de én nem tudok szemet hunyni felette és úgy tenni mintha semmi sem történt volna, és élni tovább az életem.
2018. máj. 25. 11:01
 40/50 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, ha nem hagyod annyiban. Nem is szabad. Mert ha most szemet hunysz felette, akkor később is megteszi mert úgysincs következménye. Én itt alapvetően nem a csajt meg a családját tartom veszélyesnek. Abból, amit megosztottál velünk, hogy leveleznek, az jött le egyértelműen, hogy a csajt hidegen hagyja a párod, sőt, irritálja, hogy ilyeneket írogat neki. Nekem úgy tűnik, hogy a párod a feje tetejére is állhat, akkor se fogja már érdekelni a csajt. De viszont mondom, lehet máshoz fog akkor a párod menni. Azt meg mond meg neki, hogy felesleges hülyének néznie meg azt mondani, te láttad rosszul stb. te láttad amit láttál, ott van feketén fehéren, és még ha nem is megcsalási szándékkal írt a csajnak, számodra ez akkor sem elfogadható. Azt is jól tetted, hogy anyósodnak elmondtad ezeket, ő tud a leginkább támogatni, ő ismer is titeket, ez jó, hogy rá támaszkodhatsz. Elhiszem, hogy a párodnak ég emiatt a feje, de meg is érdemli.
2018. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!